A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Citat:
citat din mesajul lui cllaudia

Ma gandeam acum la un alt mare rege, Elvis,de care, la mult timp dupa ce murise, inca se zvonea ca de fapt moartea fusese inscenare. si ca ar fi fost inca in viata, si ca dorea sa-si traiasca viata in liniste... Acum, nu s-o zice si de MJ la fel? Ca parca a murit prea brusc... mie una nu imi vine nici acum sa cred...


Pai normal, mai ales ca a aflat toate detaliile de la Lisa Marie, nu? Sa vezi de-acum supozitii..


Lara, mami de Ioana

www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
-----------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

ce mi-ar fi placut sa fiu la concertul asta de 30 de ani de activitate...ce nebunie, dupa ce lipsise de atitia ani...ce iubit era...ESTE, adica!





si cu fratii lui..memorabil moment!







Dana mama lu'Radu Stefan

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"




Hobby


www.youtube.com/watch?v=dBHhSVJ_S6A" target="_blank">Melodia mea de azi :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackpanterro spune:

Reportera respectiva e Diane Sawyer. Si mie mi se pare cam idioata cum se minuneaza ca Lisa Marie l-a iubit pe Michael, asa e de mirata de zici ca Michael era vreun extraterestru...ok, a fost foarte excentric, si? La fel si Marylin Manson e casatorit, big woop! Tot oameni sunt sub machiajele stridente si ciudate.
Oare ce se va alege de copiii lui? Am vazut ca mama celor 2 copii mai mari a renuntat la drepturile parintesti la nasterea copiilor.Al treilea copil cu cine e facut?

Foarte trist sa toti marii se duc rand pe rand...

Adriana si Aidan - 3 ani
A ticket to hell has never been funnier

"Friendship is like peeing in your pants, everyone can see it but only you can feel its true warmth."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns makydenis spune:

eu am cam ramas in urma cu stirile...
tocmai aseara urmaream o stire ca MJ tocmai se pregateste de turneu...
dumnezeu sa-l ierte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Dana, ce fain e You rock my world cu Usher si nebunul ala de Chris Tucker.
Mai, eu ma uit la toate clipurile astea si refuz sa cred ca Michael nu mai e...

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Andra (Motanik) si mie imi place tare mult interpretarea asta a lui "You rock my world" si cantecul in sine mor dupa el, ca ritm.

Si eu la fel, ma tot uit, ascult stiri si tot nu imi vine a crede...parca, in mintea mea, nu exista posibilitatea ca Michael sa moara vreodata, de parca nu ar fi fost om si el...in orice caz, nu asa de curand




Dana mama lu'Radu Stefan

www.youtube.com/watch?v=S4s16pzRYqU" target="_blank">If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and make a Change


Hobby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Multumesc mult adminilor pentru ca ati facut titlul subiectului cu rosu !

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

La TV spuneau ca se vehiculeaza svonuri pe net cum ca ar fi luat o supradoza (probabil medicamente) ca si-a fi provocat coma. Tot barfele spuneau ca poate peste ani vom vedea documentar pe Discovery cu motivul real al mortii sale ( probabil oboseala acumulata cu reluarea concertelor, sa fi constientizat ca n-ar fi facut fata concertelor...)

Pana atunci insa, stim ca pentru el a fost creat cuvantul MEGASTAR, si l-a meritat deplin, pentru creatia sa muzicala! La fel ca si Elvis, au existat si situatii negative, discutii, barfe...ce mai conteaza! A ramas muzica cu care generatii si-au trait tineretea!

Sa se odihneasca in pace!

Cri mami de Ale ( 2003) & +30 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Times Online mentioneaza ca infarctul ar fi putut proveni ca urmare a unei injectii cu un calmant.

The Sun newspaper today reported that Jackson aides told medics at the UCLA emergency room that the star had collapsed after an injection of the drug Demerol, a powerful painkiller which is similar to morphine and which is known to come with the risk of cardiac arrest.

“Shortly after taking the Demerol he started to experience slow shallow breathing," the newspaper quoted one source as saying. “His breathing gradually got slower and slower until it stopped.

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/world/us_and_americas/article6582435.ece

Nu mai facea fata presiunii...bietul de el.

Edit: la realitatea zic astia ca recent Michael i-ar fi cerut lui Janet Jackson sa-i promita ca va avea grija de cei trei copii ai lui. Nu stiu de unde e luata stirea, nu am verificat-o. A avut oare o premonitie?

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Parca a murit o parte din adolescenta mea. Pacat !

Mergi la inceput