A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Megastarul a murit!

Va dati seama cati asculta acum Michael Jackson?


Alina

***


Ne dam seama, Alina si e trist!
De ce nu au facut asta si inainte sa moara?
De ce posturile de radio difuzeaza de azi dimineata numai melodii cu Michael Jackson si toate buletinele de stiri sunt despre el? De ce acum ca nd nu mai e? De ce?

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)
Povestea nasterii fluturasului!

"Nu-i nimic, ce daca... Tot ce-i rau o sa treaca!
Nu-i nimic.... Cad si mereu ma ridic!" Laura Stoica


Fluturas iubit, sa nu uiti niciodata, ca mami este intotdeauna cu un pas in urma ta. Trebuie doar sa intorci privirea si sa intinzi manutza si mami te va ajuta in orice clipa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

... da, tristetea ne atinge pe toti. azi nu am fost in stare de nimic decat sa stau pe youtube si sa caut melodii cu el.



Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Sunt frumoase si imaginile cu el in vizita la orfelinatul Sf Ecaterina din Bucuresti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexia27 spune:

Si inca o da se adevereste ca "only the good die young"...John, Freddie, Elvis si acum...Michael


Fii TU disponibil cand vrea copilul, nu-l fa pe el disponibil cand vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

In clipul cu Lisa Marie Presley, dupa Oprah mai e un interviu, cine e blonda de lua interviul? Ce socata era ca Lisa era atrasa de Michael si ca a fost cu el
Pacat ca nu au ramas impreuna cei doi, poate altfel ar fi stat lucrurile si nu ar fi exagerat nici el cu operatiile daca o avea alaturi.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanademunck spune:

azi am stat non-stop pe cnn. Pacat, mare pacat.;tocmai cand isi anuntase come-backul...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Pacat.. Dumnezeu sa-l odihneasca!



Lara, mami de Ioana

www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
-----------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Nana, dar si inainte sa moara era difuzat la radio si clipurile lui erau pe canalele de muzica. Michael Jackson a devenit legenda cu muuuult timp inainte de ziua asta urata.

--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

NanaMotoc dar intotdeauna a fost si va fi iubit Michael de fanii lui, de cei pentru care era un idol, de cei care au stiut sa ii vada adevaratul suflet frumos. Dovada sta numarul imens de bilete vandute in timp record pt concertele din Londra! Pai nu stiu vreun artist din vreo perioada, care, dupa atita absenta de pe scena, sa vanda asa de bine!

Ce flegmatica si ZERO mi se pare reportera aceea blonda care o intreaba pe LisaMarie, oripilata, cum de l-a iubit pe Michael, nu l-a vazut cum arata??? Bleah..... cat de superficiali sunt oamenii...
Va dati seama ce dureros trebuie sa fi fost pt Michael sa vada asa ceva la tv...el care era un perfectionist in toate si care se oferea din plin oamenilor? Si cate astfel de comentarii urite au fost la adresa lui...





Dana mama lu'Radu Stefan

"Prietenii sunt aceia care te iubesc chiar si atunci cand te cunosc"




Hobby


www.youtube.com/watch?v=dBHhSVJ_S6A" target="_blank">Melodia mea de azi :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cllaudia spune:

Ma gandeam acum la un alt mare rege, Elvis,de care, la mult timp dupa ce murise, inca se zvonea ca de fapt moartea fusese inscenare. si ca ar fi fost inca in viata, si ca dorea sa-si traiasca viata in liniste... Acum, nu s-o zice si de MJ la fel? Ca parca a murit prea brusc... mie una nu imi vine nici acum sa cred...

Mergi la inceput