A murit Michael Jackson!!!!

Raspunsuri - Pagina 101

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Alexia , si tie si lui Andra cu care am trait aseara evenimentul si pt. toate fetele,absolut toate care au fost aici zilele astea,care ne-au impartasit sentimentele,care au plins alaturi de noi !!
Pt. toate

Eu inca nu pot sa spun good-bye!Raman pe aici...

Hannen mamica de trei printzese Amira Israa Inas


I want to tell the world... a Story

Occupation 101: Voice of the Silenced Majority

The Future`s So Bright I Gotta Wear Shades

"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Eu pe Fox am stat si nici acolo nu s-a comentat nimic, nu stiu daca din decenta sau din lipsuri tehnice (inclin sa cred ca prima varianta) pentru ca inainte sa inceapa memorial o reportera vorbea cu Shepard Smith anchor care era in NY si se auzea in background "take your seats, clear the isles" si reportera spunea ca daca se intrerupe vocea ei sa stie ca nu e defectiune tehnica ci ca i se taie legatura.

A fost decent memorial-ul, spiritual, corul si Lionel Richie cu melodiile religioase, cei doi preoti reverend Sharpton si Locious Smith, Queen Latifah cu recitarea poemului si toti ceilalti care au vorbit din suflet, nimic regizat.
Am crezut ca o sa fie un show ca un concert avand in vedere ca nu s-a stiut de nici un fel de program, familia a oferit foarte putine informatii. Shepard Smith spunea ca la un speech al presedintelui cei de la media sunt cu speech-ul in fata, la un meci stiu jucatorii si totul cum o sa se desfasoare, pentru memorial nu au stiut nimic, primeau informatii din cand in cand, spuneau ca au vreo 16 versiuni de desfasurare a memorial-ului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Letitia, Sky a comentat doar dupa ce sicriul a parasit sala, si asta afara cu reportera trimisa la fata locului.
Hanne si Michael ramane aici, printre noi, si sper ca peste vreo 10-15 amintirea lui sa fie dusa mai departe prin copiii nostri.


In alta ordine de idei, fetele care au fost la concertele din Ro, am nevoie de ajutorul vostru.
Eu am fost la unul dintre ele si mama zice ca am fost in 92 si eu zic in 96. Ne contrazicem de cateva zile si stiu ca am cum afla cand merg in Ro caci am biletele bine pastrate. Doar ca nu mai am rabdare pana atunci si va intreb si pe voi.
In deschidere a cantat DJ Bobo. Biletul avea daca nu ma insel forma de pe statuia cu History - asta ma face sa cred ca a fost 96 caci in 92 turneul a fost Dangerous. Mai stie cineva cum aratau biletele din 92?
Problema e insa ca ne amintim cum a zburat cu chestia aia in spatele scenei, ori asta nu in 92 a fost? La fel si la heal the World cand a aparut globul pamantesc urias de sub scena care se ridica cu Michael.
Asa ca help! La care concert am fost?



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

www.youtube.com/watch?v=UyfQOTCCbXg" target="_blank">The King has left the building

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Motanik te ajut eu, am fost la concert si pastrez biletul la loc de cinste.
So, pe bilet este el imbracat in costumul in care interpreta Billy Jean( sacou negru si manusa)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

Dj Bobo a cantat in deschidere la cel din 1996.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77

Motanik te ajut eu, am fost la concert si pastrez biletul la loc de cinste.
So, pe bilet este el imbracat in costumul in care interpreta Billy Jean( sacou negru si manusa)



La cel din 92 nu?

Si daca cineva a fost la cel din 96 si isi aminteste cum arata biletul, va rog, e statuia lui din History in partea de sus, biletul avand in partea de sus forma corpului?



--------------------

Andra si bebe Theodora Povestea noastra

www.youtube.com/watch?v=UyfQOTCCbXg" target="_blank">The King has left the building

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

da. biletul din 96 e cu el sub forma de statuie, well un fel de bust, argintiu-auriu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Eu nu stiu ce am zilele astea, dar daca scrie cineva despre el de rau, sau urat, sau despre copii sar ca arsa si am tendinta sa fiu tafnoasa si agresiva. Abia m-am abtinut la unele topicuri sa nu imi iau avertisment. Acum de ex.ma enerveaza ca au inceput sa disece ce e cu custodia....si abia m-am abtinut sa nu scriu nimic.

voi patiti la fel?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da vorbesc de cel din `92.
Cel din `96 am inteles ca avea statuia din History intr-adevar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bulinuta27 spune:

iarina si eu sunt la fel...nu pot sa suport ca tot felul de neaveniti sa vb despre el oriunde ar fi ei..tv, radio, forum etc...
macar acum sa il respecte un pic

bulinuta mamica de bulinel dragutel

Poze noi


www.onetruemedia.com/shared?p=1ad6bcc6cb70cbb27cf08c&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">minune mica

Poze

Mergi la inceput