Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Monica



Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
_

goblenuri-relatii pe blogul Donului

_


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

Dodo pui, gasit, retinut numar, licitat

monica, deja am trimis o rugaciune pentru tine; sa fie asa cum iti doresti (cred ca am o banuiala ce e, si tare m-as bucura pentru voi sa fie ce cred eu) Doamne Doamne o sa va ajute, o sa vezi, si totul o sa fie bine. ai toata increderea ca o sa ai parte de bucuria pe care ti-o doresti atat de mult

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Novus, Anca multumesc pt mesaje Eu abia acum le-am vazut caci am avut toata ziua telefonul blocat. A trebuit sa astept sa se descarce ca sa-si revina. Deh....ciudat soft.



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Monica, tu nu mai ai poze cu iubitu meu?
Se pare ca sunt cea mai harnica la pozat copchilu.
Lucia, cum te simti? nici un semn? Tot chefuiesti?

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!


Buna dragutelor,

Intru si eu in sfarsit la apel. Am avut o noapte si o zi foarte agitata. Nu stiu pur si simplu ce are Victor. Se agita cumpli, nu are chef sa pape, ba ii e foame de moare, ba nu doarme, ba doarme ore in sir...e haotic rau si ma dispera.

Oare sa fie puseul de 3 luni?
Mai avem cateva zile si vine tati sa ne ia la Bucuresti. Sincera sa fiu, in afara de dorul cumplit de tati, aici a fost Raiul pe pamant. Pentru ca azi noapte nu prea m-am odihnit, dimineata mama soacra m-a trimis in camera ei la culcare...si era asa racoare...am dormit ca un prunc imbaiat.
Nu va spun ce mancare buna si ce rasfat e pe capul meu.
Cand ies la plimbare ma vad cu mama...care e topita dupa Victor, dar deja biceste ca ii va fi dor de noi cand vom pleca la Bucuresti.

Aici in Focsani e o atmosfera mult mai suportabila decat la Bucuresti si un aer curat, respirabil. Nu va spun cum e la tzara, la bunici. Iata niste poze cu florile soacrei mele. Asta eun trandafir...lila, e preferatul meu. Pare roz, dar nu este...e mov deschis:
http://picasaweb.google.ro/luciapirlog/PozeTzaranuci20Iunie2009#5349503767933549906

In rest...mi-e dor de voi si sigur dupa ce revin la Bucuresti o sa fiu o prezenta constanta langa voi...




Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Monica, tu nu mai ai poze cu iubitu meu?
Se pare ca sunt cea mai harnica la pozat copchilu.
Lucia, cum te simti? nici un semn? Tot chefuiesti?

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!


Eu cred ca-i tot cu fundu-n lighean!!

19+ cu Andreea

Mariana
bebe

www.youtube.com/watch?v=oc_rSsZri9g" target="_blank">Pentru iubirea mea



Ce nebuna esti!!!
In seara asta nu mi-am mai facut ceai...ca mi-a fost sila. Maine seara... Acum insa simt ca lesin de durere de genunchi...ca afara e inorat si da sa ploua...sunt o babaciune...

Tu ce probleme ai iubita? E sunt aici sa te incurajej...orice problema ai avea

Ah, si am uitat sa te felicit pentru saptamana adaugata la numaratoare si pentru superbul nume alez Mazaricii

Abia astept sa ne vedem in parc!


Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Novus multumesc sper sa se vada si la noi pozele

Sabina mamica fericita de Maia Andreea
http://www.flickr.com/photos/39734204@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Eu ma pun un pic la nani, cat m-o lasa Luana. Clau nu doarme inca.
Am o rugaminte la voi, daca mai imi permiteti. Deseara cand va rugati inainte de culcare, spuneti si pt mine o rugaciune mica-mica. Maine este o zi importanta, si sper sa fie asa cum imi doresc. Dar deocamdata nu pot spune mai mult.
Doamne ajuta!
Pupici!

_.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._.-**--**-._._.-**-._
Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda.
Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, Alma
Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!


Nu doar ca o sa ma rog pentru tine sa ai reusita in ceea ce ti-ai propus, dar meriti si putina incurajare, nu?
















Doamne, ajut-o pe Monica!


Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:



La multi ani, Gaza!







Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas

Monica pt maine. O sa mai pun poze dupa ziua de maine, care e importanta si pt mine.

Fetelor, io maine "dezertez". Adica am sustinerea dizertatiei, ca sa pun in cui si masterul, ca m-am saturat de atata activitate scientifica. Sa-mi tineti pumnii.

NOVUS e mortala gagica.

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

CAND 1+1=3


Vai...ce fericita sunt! Este seara morcovilor Gigelicesti!!!

Draga mea, iata morcovul pentru tine, si...BAFTA...
Nu uita de urarea: "fruntea sus (sa vezi cat mai departe...sa ai perspectiva) si kurul strans (sa nu te doara prea tare un eventula shut in el)"..



















Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui saby

Novus multumesc sper sa se vada si la noi pozele

Sabina mamica fericita de Maia Andreea
http://www.flickr.com/photos/39734204@N04/






Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput