Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

La multi ani, Gaza!


Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26
saby - si noi patim asa destul de des. si eu tot pe seama stomacului o pun. asa ca il mufez si fac ture cu el prin casa cu toate becurile aprinse(e mare fun becuri-ca toti bebelushii de altfel)in felul asta mananca mai mult. dar la noi nu dureaza nici o masa mai mult de 20 de minute. noaptea chiar mai putin.


La noi dureaza cam 10 min masa... A-propos de becuri, si Adela e fun. A fost mortala in Practiker, ne-am dus sa cautam o plafoniera si a descoperit lustrele. Era fascinata.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Monica pt maine. O sa mai pun poze dupa ziua de maine, care e importanta si pt mine.

Fetelor, io maine "dezertez". Adica am sustinerea dizertatiei, ca sa pun in cui si masterul, ca m-am saturat de atata activitate scientifica. Sa-mi tineti pumnii.

NOVUS e mortala gagica.

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

CAND 1+1=3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

ARIS - uitai de la un subiect la altul - ziceai ca te gandesti sa ii dai o ratie de lapte praf seara ca sa doarma mai bine. Parerea mea, de mama care indoapa curcanelul (si) cu lapte praf: nu conteaza cat mananca inainte de somn, conteaza daca intra pe "sleep mode". Ex: al meu haleste de obicei din bibe cam 100 ml; aseara abia daca a halit 40 si a dormit de la 11 la 6 jumate. Apoi daca nici asta nu-i boierie, nu stiu ce mai e!

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

CAND 1+1=3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Vazut poze cu Cassia. E o scumpik!

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Monnvas
NOVUS e mortala gagica.

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

CAND 1+1=3



Stiu !!!

Multi si succes la ''dezertat''


Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyana27 spune:

fetelor cum se cumpara lucrusoare din bazar? nu ma descurc deloc sa-l gasesc prin subiecte

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Salutare mamici si bebici

In primul rand LA MULTI ANI Gaza Sa fii sanatoasa si fericita Multumesc din suflet pt mesaj, m-am bucurat f mult

Multumesc tuturor mamicilor pt gandurile bune

Georgiana mie tot nu-mi vine sa cred ca nora mea o sa aibe dintisori asa devreme Va pupam

Simina imi pare rau ca nu am ajuns ieri in parc, dar abia mergeam pana la baie. Sper sa ne vedem cat mai curand Nu mai fi necajita. Si eu iti dau acelasi sfat: mutati-va. Stiu ca e mai complicat, dar o sa fiti mai fericiti.

Astazi ma simt mai bine. Cred ca e de la antibiotic. Sanul ma doare in continuare, dar macar nu am febra.

Am umblat toata ziua pe la spitale, dar inca nu m-am operat. Abia maine la ora 16. Sunt suparata caci tot maine aveam si programarea la dr ginecolog. Si nu stiu ce sa aleg: sa merg la gine sa-mi vada sanul sau sa ma operez la picior, caci nu mai pot sa calc pe el

Am stat multicel fara David, si mi-era asa un doooooooooor de el de-mi venea sa plang.

Novus am vazut poze cu Alexandra. Frumoasa, frumoasa

Ayla ma rog si pt tine diseara, caci se pare ca e ceva important

David a descoperit suzeta in aceasta seara, dar tare se enerveaza cand ii scapa din gura......asa ca nu stiu ce sa zic

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui dyana27

fetelor cum se cumpara lucrusoare din bazar? nu ma descurc deloc sa-l gasesc prin subiecte

diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009
minunea noastra David

1-Intri la umanitare
2Alegi bazarul
3-pe prima pagina e lista cu obiecte-tii minte nr produsului
4-raspunzi ca la orice subiect precizand nr prod si suma pe care o oferi,care trebuie sa fie mai mare decat ultima oferta
Bafta



Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
_

goblenuri-relatii pe blogul Donului

_

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Tot caut butonul sa pun si eu poze sa ma luad dar...nika , nika.

Tare multi frumusei am vazut pe aici si na, si eu, ca orice cioara (sper sa intelegeti gluma)

Monica sa iti ajute Dumnezeu si sa te indrume pe drumul cel bun. Frumoasa minunea ta, poza cu ochisorii e mortala. Asemeni, Novus, e o bijuterie (copilul in poze). Ma grabesc ca intram la baie si masaj.


Raru, tziparul lui mami

Mergi la inceput