Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (145)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

babytza super haios Soricelul, el de fapt vroia sa evadeze :)

parca o vad si pe fii-mea peste cateva zile.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

claudinna, ce piscinutza impresionanta aveti :)

iar razvanelu e clar un copil mare :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Claudina frumoasa piscinuta Iar puiul e superb , mai ales poza in pat cu ce ai scris tu...cu cei trei purcelusi

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamona

babytza super haios Soricelul, el de fapt vroia sa evadeze :)



Daaaaaaaaa asa ma gandeam si eu A muscat de cateva ori din ea si daca a vazut ca nu o sparge cu dintii a hotarat sa se ridice si sa iasa sau macar de-a busilea...sau ca rama....oricum ...numai sa iasa de acolo

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

Fetelor, de jumatate de ora plang...

Am citit povestea lui Sebi, din link-ul pus de Laureta si-apoi povestea Soniei, fetita de Kay (user pe DC). Este cumplit ce li se poate intampla puilor! Oare cati mai sunt? si de ce? cu ce-au gresit? cu ce-a gresit puiul lui Monica?! ...

iertati-ma dar sunt ravasita!

multumesc de mii de ori lui Dzeu ca Sofia este bine si ma rog sa-i fie asa toata viata!

Alaturi de Sebi!

www.inimacopiilor.ro/campanie/ajuta.php" target="_blank">Inima copiilor pentru Marie Curie

Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)
poze Sofia
jurnalul Sofiei
Flickr

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

deci babytza, el vroia sa fuga?? si mie mi se parea ca aluneca! hahahahah, deci daca ii pui prosop, sigur fuge!

anamona, multumesc!

blog cu basca

Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Mihaela, eu de aia nu m-am decis sa citesc acum...ma revolt de fiecare data cand aud de un copil care sufera...
trebuie sa-i multumim lui Dumnezeu ca avem copii sanatosi! asta e cel mai important pe lume!

blog cu basca

Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Asa e Claudinna, am un ginere , da' sa ne vezi maine manjite de visine
Buna idee cu prosopul in piscina, o sa incerc si eu la mamaie

Mimihoo uofff, asa ma rog si eu sa imi tina copilul sanatos

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Iunie 2009
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

am scris www.okey.ro/claudette/index.php/10-luni.html" target="_blank">aici, pe blog, noutatile despre Razvan, ca sa nu scriu de doua ori...

www.okey.ro/claudette/index.php/gentuta-crosetata-roz.html" target="_blank">aici am o geanta, am reusit in sfarsit s-o termin...oarecm (mai am de pus dublura). mai am inca 2 in lucru si vreo...muuulte in proiect


blog cu basca

Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

claudinna, felicitari pentru bilant!!
Angelynna

mie povestea Soniei si mai ales filmuletul mi-au dat lovitura decisiva. Incerc sa-mi revin ...

Alaturi de Sebi!

www.inimacopiilor.ro/campanie/ajuta.php" target="_blank">Inima copiilor pentru Marie Curie

Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)
poze Sofia
jurnalul Sofiei
Flickr

Mergi la inceput