Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (145)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

merci ada nu are febra, e vioi, el doarme mai mult de obicei (pana pe la 12.30) dar de 2 zile pana la 14...deja e cam mult si doarme bine si noaptea (cu o trezire dupa suzi) insolatie nu prea are cum ca nu l-am scos afara decat dupa 19

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Am fost un pic pe-afara...frig ,nu-mi place:(

Roxana o fi obosit saracutzul si acum se incarca de energie



Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Io le am dormit acuma vreo doo ore asa, ce bineeeee. E si soatza bun la ceva, sa pazeasca copii si sotia cand dorm

SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

CD daca vrei facem schimb, sa imi dai mie bebe somnorila




SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Am uitat sa va intreb, doctoritza ieri mi a recomandat anticonceptionalele KARISSA, ia cineva din astea?






SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

sa va spun ca acum doarme iar?!!
Laureta nu-l dau nu stiu nimic de antriconceptionale, de fapt nici de siecs n-am auzit, ce-o fi aia?!

Laura vino la noi ca e cald

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

pupici de la Caracal!!
eu nu am mai avut timp de nimic din cauza de sesiune la sot...dar de azi gata!!!!!!!
am citit printre randuri...revin pe seara

o duminica frumoasa!

blog cu basca

Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ankussa spune:

Hello dragutelor,

Azi a fost o zi innsorita la Londra........ce frumos ;-).....

Babymom, mi-a placut videoclipul Danei Nalbaru. Sa stii ca mie imi place cum canta si dintre toate vedetele care sunt mamici imi place cel mai mult, mi se pare foarte dedicata.

Laureta multumesc mult ca mi-ai\ne-ai prezentat cazul lui Sebi. Eu si sotul meu am citit si am ramas impresionati. Am ajutat si noi cu o suma modica, dar gestul tau mi se pare foarte frumos. Bravos mamico, ei uite pt chestii din astea mai raman eu pe forum. Pupici

Weekend placut in continuare ;-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Hello duamnelor

La multe lunite Vlad de Freshnana , Vladut de Ankussa , Vlad de amik , Daria de Lenyi , Erik de mambship , Elena de iepurila !!!!!!!!!!!!!

A fost foarte frumos la strand. Piciul a fost super cuminte, m-a uimit S-a jucat frumos in piscinuta lui, a papat bine si a facut nani in carucior. A zambit la toata lumea si s-a jucat pe paturica fara sa iasa de pe ea , ca nu cumva sa nu atinga iarba cu manutele Valentina a fost cu prietena ei care era la noi de aseara. S-au distrat si ele de minune !!!!
Acum toti copiii sunt spalati si hraniti , iar ala micu face nani nani

Musette unde e poza ??? Am rasfoit tot capitolul
Am fost la strandul Hanul Haiducilor. Dragut acolo, am stat cu puiul la umbra unui copac maaaaare si ne-am mutat non stop sa fugim de soare Mi-aplacut ca nu era nimeni pe langa noi, era foarte aerisit pe acolo...nu am deranjat pe nimeni si nimeni nu ne-a deranjta pe noi Am reusit sa fac si plaja, m-am cocotat pe un sezlong cat a dormit piciulica

Babymom felicitari pentru doua-doua Cu Ramo am mai vb eu ieri, sunt bine dar a avut foarte multa treaba . O asteptam pe ea cu noutati

Lumi distractie maxima la munte !!!!!!!!!!! Te asteptam cu drag sa ne povestesti tot

andreutac pupicei Noi avem scaunel de la chicco . www.bimbomarket.it/en/product.asp?Id=5611&c_id=54&cf_id=57" target="_blank">asta este Mie imi place tare mult cum se muleaza piciul in el Si doarme ca un imparat in el

Cristina de-asta am eu 8 suzete in casa Pup si sper sa nu mai avtei episoade de-astea

Bitza mai mai ce baiat destept are mami

Laureta eu nu le stiu pe astea , poate e vreo mamica sa le stie

Ankusaa




Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Hello darlings,

Ne-am intors cu bine acasa si ca intodeauna uit ceva cu carne ori in frigider ori vreun gunoi cum s-a intamplat de data asta, care continea ceva bomba atomica si nu va mai spun sa mor cand am intrat in casa...era la usa gunoiul pus special sa nu-l uit inainte de a pleca...era cu zeama si muste...Cu greu am scos mirosul din casa....traiasca DOMESTOS
cd si Kara mea la fel doarme, cred ca e un puseu de crestere si la ei se manifesta dormind.Azi a dormit 2 ore in avion, cu multe turbulentze chiar...pe urma acasa inca 2 ore, sa vedem asta noapte.La noi tzine de vreo 4 zile somnolentza asta.

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput