Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (145)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Babymom am vrut sa plecam si noi la tara la bunici azi,da pe vremea asta am zis pas...asa ca aici in casa si deja simt ca

Si ptr ca e vremea asta naspa,soatza s-a gandit sa ma inveseleasca cu filmul'2012'

Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

Ce film e ala? Banuiesc ca vreun SF, nu?

Mama lui Dragos si a lui Victor

in sfarsit... poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Citat:
citat din mesajul lui babymom75

Ce film e ala? Banuiesc ca vreun SF, nu?

Mama lui Dragos si a lui Victor

in sfarsit... poze cu noi


Da ...si cica are ceva realist in el ,prevede sfarsitul lumii..ma uit numa cu un ochi
Andy ma sacaie cu un puzzle si cu intrebari despre dinozauri

Laura, Andy (07.04.2002) &Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Bitza multu de urari. Ce baiat mare ai tu acolo..cum porneste el vibratiile

Babymom multumesc

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Angelynna, sa iti aduc aminte ca atunci cand Crinuta avea un dintisor noi nu aveam nici unul?Desi sunteti mai pitice ca noi.Deci nu mai compara, ca asa stabiliseram

Lumi,distractie placuta la munte si nervi tari.Lasa ca o sa revina si dragostea de forum.


Andreutac, David are scaun de masina care se lasa in 4 pozitii, dar oricum nu sta foarte inclinat.Noi am pus sub el (intr-o parte) o patura ca sa il mai 'dea pe spate' putin.Si am luat o pernita de sustinut gatul ca sa nu ii mai 'pice' capul.Pernita noastra e asta:http://www.bebelusul tau.ro/detalii.php?cod=JN82 (scoate spatiile)

Laura







Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

mai tine cineva minte DE CE nu putem da carne de VITEL bebelusilor? si pana cand nu putem?

Tx

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Ada cica nu e buna carnea de vitel ca este alergena( carne tanara), io i am dat si n a avut nimic. Asa ca o sa fac cu vitel, iese super gustoasa si papa mult mai bine decat vita atzoasa.



SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Pe mine ma doare capacul, adica capul. Biancu n are de gand sa doarma bine, urla des noaptea, io cu palpitatii in juma in juma de ora


Bitza ce scump este Lucas, cum apasa el pe boton

lumi spor la facut bagajele

baby boy treci la bagaje, fa lista sa nu uiti nemek

babytza unde va balacici? Noi avem aci in Titan da mi e cam frica.

babymom pupam baiatul care face doua-doua, bravo

Ce as da si io iama la bimbomarket, da nu vreau sa divortez ...inca

SEBI!

de Inisa Ana-Maria si Bianca Nicole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

fimiu s-a trezit la 10 a baut 100ml lapte si somn, inca doarme si ieri la fel, parca doarme cam mult totusi

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

CD, verifica-l de febra... daca nu are... poate-i bine, obosit doar...

cand se trezeste vezi si tu cum e, e vesel, e trist, e apatic, etc....
daca pare ok si nu are febra i-o fi si lui somn.
Insolatie daca facu, tot cu febra parca este...

da-i apa, ceai, etc si urmareste-l...

sanatate

Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi si Bebedoi , poveste despre inceputuri

Mergi la inceput