Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (145)
Raspunsuri - Pagina 12
andy.p spune:
Babymom am vrut sa plecam si noi la tara la bunici azi,da pe vremea asta am zis pas...asa ca aici in casa si deja simt ca 
Si ptr ca e vremea asta naspa,soatza s-a gandit sa ma inveseleasca cu filmul'2012'

Laura,
Andy (07.04.2002) &
Alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei
babymom75 spune:
Ce film e ala? Banuiesc ca vreun SF, nu?
Mama lui
Dragos si a lui
Victor
in sfarsit... poze cu noi
andy.p spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui babymom75 Ce film e ala? Banuiesc ca vreun SF, nu? Mama lui Dragos si a lui Victor in sfarsit... poze cu noi |
Da ...si cica are ceva realist in el ,prevede sfarsitul lumii
..ma uit numa cu un ochiAndy ma sacaie cu un puzzle si cu intrebari despre dinozauri
Laura,
Andy (07.04.2002) &
Alexia(14.09.2008)Alexia
Andrei
baby_boy spune:
Bitza multu de urari. Ce baiat mare ai tu acolo..cum porneste el vibratiile
Babymom multumesc
Cristina , mamica implinita de
Raducu (7.10.2008)
Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez
tzitziri spune:
Angelynna, sa iti aduc aminte ca atunci cand Crinuta avea un dintisor noi nu aveam nici unul?Desi sunteti mai pitice ca noi
.Deci nu mai compara, ca asa stabiliseram![]()
Lumi,distractie placuta la munte si nervi tari
.Lasa ca o sa revina si dragostea de forum.
Andreutac, David are scaun de masina care se lasa in 4 pozitii, dar oricum nu sta foarte inclinat.Noi am pus sub el (intr-o parte) o patura ca sa il mai 'dea pe spate' putin.Si am luat o pernita de sustinut gatul ca sa nu ii mai 'pice' capul.Pernita noastra e asta:http://www.bebelusul tau.ro/detalii.php?cod=JN82 (scoate spatiile)
Laura 
Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)
gaia.nevia spune:
mai tine cineva minte DE CE nu putem da carne de VITEL bebelusilor? si pana cand nu putem?
Tx
Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi
si Bebedoi
, poveste despre inceputuri
laureta spune:
Ada cica nu e buna carnea de vitel ca este alergena( carne tanara), io i am dat si n a avut nimic. Asa ca o sa fac cu vitel, iese super gustoasa
si papa mult mai bine decat vita atzoasa.
SEBI!
de
Inisa Ana-Maria si
Bianca Nicole
laureta spune:
Pe mine ma doare capacul, adica capul
. Biancu n are de gand sa doarma bine, urla des noaptea, io cu palpitatii in juma in juma de ora
Bitza ce scump este Lucas, cum apasa el pe boton
lumi spor la facut bagajele
baby boy treci la bagaje, fa lista sa nu uiti nemek![]()
babytza unde va balacici? Noi avem aci in Titan da mi e cam frica.
babymom pupam baiatul care face doua-doua, bravo
Ce as da si io iama la bimbomarket
, da nu vreau sa divortez ...inca![]()
SEBI!
de
Inisa Ana-Maria si
Bianca Nicole
CD27 spune:
fimiu s-a trezit la 10 a baut 100ml lapte si somn, inca doarme
si ieri la fel, parca doarme cam mult totusi![]()
Mami de Mikul Robert Constantin

gaia.nevia spune:
CD, verifica-l de febra... daca nu are... poate-i bine, obosit doar...
cand se trezeste vezi si tu cum e, e vesel, e trist, e apatic, etc....
daca pare ok si nu are febra i-o fi si lui somn.
Insolatie daca facu, tot cu febra parca este...
da-i apa, ceai, etc si urmareste-l...
sanatate
Gaia, mumã pentru voi:
Bebeloi
si Bebedoi
, poveste despre inceputuri
