Dulceturi si papanasi (313)-Ramonaiani, vine bb2

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Cecilico, trimsesi filmul pe email? ca din linkul pe care l-ai pus aici nu merge...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Doamna C, am executat....fimuletul.


si alte poze....... aici si aici

sunt altele fata de ce am mai pus.....

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Neata. Am la treaba de mor, astept si vesti de la tata. Dar am zis sa bag un ochi pe forum, asa de relaxare, poate imi mai zboara gandul de la griji.

Cecilia, e un scump Cristi, am reusit sa vad pozele. Se vede ca se simte bine acolo. De ce era suparat acolo in cort?

Ali, mie tocmai mi-a zis doctorita ca nu strica sa auda copilul si o alta limba, nu stiu ce sa mai zic. Oricum m-am linistit cu vorbirea, dar ma mai apuca ori de cate ori citesc pe aici de vorbirea fluenta a altora.

Lia B, inteleg ca a decurs bine prima zi la gradi, bravo, sa o tineti tot asa.



Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Cecilia, se vede ca ti-e dor de el, ca i-ai facut la pozeeeeeee.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

L-am vazut si pe Adi bucuros la vederea animalelor. Cu gradi cum mai este?

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Uitasem sa va spun de vizita la doctor. Copiii sunt bine sanatosi, dar de gura mea ne-au facut si exudate nazale. Sa stau eu linistita. Andrei are 13.4 kg si 90 de cm, totul este bine la el. In opinia doctoritei, inclusiv vorbirea. Mi-a zis ca perfectionismul meu nu ii face bine, ca el comunica foarte bine asa, este interactiv, sociabil si inteligent, si ca eu am pretentii prea mari de la el. Culmea ca doctorita a inteles si de prin balmajelile lui.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Ultima povestire si gata, ca m-a sufocat deja treaba. Nici nu stiu de unde sa ma apuc si nici nu prea pot sa ma concentrez cu gandul la tata.

Nu mai stiu daca v-am povestit despre serbarea Alexandrei, insa a fost absolut sublim. Printi si printese, au cantat, au dansat, au avut roluri super. Sunt multumita si de gradi se educatoare. Am vorbit si cu patronul, Andrei va fi cel mai mic din grupa lui, insa nu au stabilit inca educatoarea. Sambata am reevaluat gradi, mi-au placut dotarile, curtea, personalul, sper sa fie ok pana la urma si pentru Andrei.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

salutare.
am sosit si eu acasa, de la shopping, bineinteles. Azi m-am trezit cu niste cearcane cat casa, umflate rau,zici ca am luat bataie la oki , in viata mea n-am avut asa ceva. cred ca-s de la curent, ca in afara de o crunta migrena n=am nimic.

Lia, la ce gradi ai dus fata ? te cred ca esti super stresata, eu m-am mai obisnuit, iar azi ( e a 4-a saptamana) n-a plans deloc pana nu am intrat pe usa gradinitei ( adica nici in curte, nici in masina) si stiu sigur ca nu-s lasati sa planga, fac cu randul la entertainment sa vada care-i mai pe plac piticului, i se face toate poftele, asta insemnand si stat separat afara cu copilul, chiar daca colegii-s la clasa. E greu s-o lasi plangand, dar am vazut copii care topaie-n curte de bucurie ca au venit la gradi,sper in scurt timp sa ajungem si noi la performanta asta. Mult succes si sa nu dai inapoi, e "un rau" necesar .

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G

Cecilia, se vede ca ti-e dor de el, ca i-ai facut la pozeeeeeee.

Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi


am recuperat....ultima data am uitata aparatul acasa si l-am filmat doar cu un telefon nou, filmulete pe care nu pot sa le descarc(nu stiu mai corect..cica sunt mp4...cu tot CD lor nu merge)........am facut vreo 300 de poze...
dor putin spus, sunt topita, cand am ajuns la el nu ma mai saturam sa-l ascult, pupacesc si sa-l intorc pe toate partile.....

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxana_G


Cecilia, e un scump Cristi, am reusit sa vad pozele. Se vede ca se simte bine acolo. De ce era suparat acolo in cort?



Rox , mamica
Alexandrei Maria (10.02.2004) si a lui Andrei Serban (31.08.2007) Poze cu noi


cine mai stie...el acum este cu gura la urechi, apoi spune ceva si face fata de trist...mai nou vb ''singur'' adica cu ''tita'' si mamutica...

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput