Puiuti de Randunici 2008!! (274)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Si Vlad mananca inghetata cot la cot cu mine, e disperat dupa ea

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Luati de-aici, face bine la nervi, sooooouuuu, RELAX!
COPENHAGA
http://www.onetruemedia.com/shared?p=8f3b9ea7772fcd894aa17a&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url


Mi-a fost lene sa fac cu url bla-bla
Enjoy!!


Ma apuc de altul , daca tot dorm baietii!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

ursule, eu am inteles din 2 in 3...cica trece "nevoia" de fumat in 2 saptamani...
si acum m-am prins, hormoneii sunt la mine, cred ca am PMS ...aaaa, apropos, cand a fost ultimul CM la mine???? am uitat data! am inceput sa uit rau de tot! tin minte ca eram cam in aceeasi perioada cu naty, dar la ea e si la mine nu!! unde e CM-ul meu??? ce am facut cu el? nu ca mi-ar fi dor sau ca as avea motive de ingrijorare...si se mai uita si Teo printre picioare . aberez...

bubule, eu cand ma intreb de ce m-am nascut in Romania, imi raspund singura ca ii multumesc lui Doamne Doamne ca s-a intamplat asa si ca nu m-am nascut in Afganistan sau Somalia sau Timbuktu....ce ma faceam eu fara net???

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

oana, dupa ce am balotat un kil de cirese aveam asa, un zambet mititel. dupa ce am vazut montajul tau, am ditai ranjetul. superb!!! bestiala poza cu pustiul in balta! iar de parcul de distractii, nu mai zic nimic, decat ca VREAU SI EUUUUUU!!! vreau si eu sa-mi simt stomacul in gat

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Bravo Ariel, bine zis!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bubu suuuuupeeer

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

He, he, mie nu prea mi-a placut cu stomacul in gat, eu nu m-am dat in toate alea in care s-a dat Cata , dar am simtit si eu pe pielea mea cum e in montagnie rousse (asa se scrie?). Oricum, super fun! Iar a doua zi, cand am plecat la aeroport, am luat un taxi (nu va mai zic, ne-a rupt la bani ), toate taxiurile erau mercedesuri si a mers nenea soferu' cu 160 la ora, el era super lejer si relaxat si nici nu simteai! apoi am stat cu inima in gat in avion (by za uei- super am zburat si la dus si la intors, bestial, dar asa sunt eu, frate )
Iar copilasii erau imbracati prin oras in pantaloni trei-sferturi, tricou, sandale fara ciorapi, papau inghetata si eu eram infofolita precum ati vazut Ma rog, la ei e vara acum, la 15 grade, cu soare

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mimonix spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Luati de-aici, face bine la nervi, sooooouuuu, RELAX!
COPENHAGA
http://www.onetruemedia.com/shared?p=8f3b9ea7772fcd894aa17a&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url


Mi-a fost lene sa fac cu url bla-bla
Enjoy!!


Ma apuc de altul , daca tot dorm baietii!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras


Hai ma Bubu ca nu te stiam asa calareata Superbe fotografiile Eu ma intreb asa...daca toate orasele mari ale Europei sunt curate, nu sunt aglomerate, au parcuri de distractii, daca locuitorii de acolo sunt toi relaxati...sezonul de reduceri a inceput...LA NOI DE CE NU-I LA FEL??? Si sa n-o bagati p-aia cu Guineea ca nu tine , da?
Ursuleata ai putut o data, vei putea si a doua oara
Ariel nu mai tipa fata la copil, ce-ai? Ia de te culca, unde-i mamaie?
Eu am fost la mall...intr-un magazin , o tanti cu un copil in carut si o mie de sacose , se incurcase in ele si copilul urla rau si mi-era o mila ,ce mai ...empatie 100% Drept care am scos din geanta un covrig de Buzau si i l-am dat copilului (uitandu-ma in ochii mamei ) Stiti cum a tacut? Si ce zambet circular a afisat? Si cata recunostiinta in ochii bietei femei ? Si cand ma bucuram eu asa pentru ei, deodata mi-a traznit prin cap ca poate fi usor ciudat ca o duamna bine ca mine sa umble in geanta cu covrigi de Buzau , asa ca am explicat frumos ca am si eu un baietel ca el
Am cercetat pt dumneavoastra Tonic esti pe receptie? Aveau slipi si sorturi dementiale la mother care , 60-80 lei

Simona,mamica de Teo (15 ani) siVlad Alexandru (UN AN)
www.onetruemedia.com/shared?p=56509686d3840dd2953529&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Vladut si Teo
poze

Acum un an fericirea a batut a doua oara la usa mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Ce bine ca nu ti-e rau,Ursulico
Imi pare tare rau de Dav,sa speram ca maine vom avea vesti mai bune
Aoleu cati copilasi bolnaviori...Luny,Sam nu e mucios si nici Matei...sa dea DD sa ramana asa


Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

mimo, ce slipi? de copii?? 80 lei?? ...de fapt nu e rau ca sunt scumpi, ca imi merge mie mai bine, ca eu am cu 25 de ron ...bine, nu sunt de la M.C., sunt de la Disney

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput