Puiuti de Randunici 2008!! (274)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

Citat:
citat din mesajul lui bubu05

Kya
Ce-o fi, frate, cu mucii astia???
Si eu am iar!


SI EU!!!! Sa vezi cum stau noapte cu picaturile langa pat - ale mele, si ale ei.

O sa incerc BB. Are copilul asta niste muci grosi si cleiosi cum n-am mai vazut pana acum. Aspiratorul ala electric clar nu facea fata!
Oare BB se poate monta si la aspiratorul ala mic (de masina)?



Raluca mamica de Sanziana



God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

sper sa nu cobesc...a mai ramas cineva nemucios zilele astea?...la naiba, ce e cu avalansa astA de muci/raceli??
kya tot BB, rulzzzz!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

cum ce ai bubule?? ai revenit in prea-frumosul si curatul Bucuresti . iti era dor de niste fum? de praf?

kya, nu stiu cum te-ai descurcat pana acum cu aspiratorul ala nazal...am incercat 1 sg data si mi-am dat palme! dupa mine, BB e una dintre cele mai minunate inventii! nu stiu daca merge la aspiratorul de masina, dar poti face un test. eu am ditai aspiratorul, mare si urlator, noroc ca am vecini de treaba si nu m-au injurat cand il puneam la ore "nerusinate"

ursule, macar tu ai un motiv...hormoneii...dar eu???

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

apropo, azi e o saptaman de la ROR...sa vedem daca apar efectele...sper sa NUUU!!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Citat:
citat din mesajul lui ursuleata

Nu Bubulino, n-am nicio greata, chiar nu am nimic, decat crize de nervi
Am spus ca sunt in sevraj si ca la vlad nu a fost atat de greu.


Sevraj cauzat de lipsa de ce? La ce ai renuntat si-ti lipseste asa de rau? Caafea? Pepsi? Cioco.. De fumat stiu ca nu fumai..sau ma insel eu?
De prizat nu prizai, nu?




Elara, fericita mamica
a Mariei Roxana (20.03.2008)
Albumul printesei mele

www.sansalaviata.ro/implicare.php" target="_blank">Campania - Sansa la viatza!

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Ioana, Doamne Ajuta!


Elara, fericita mamica
a Mariei Roxana (20.03.2008)
Albumul printesei mele

www.sansalaviata.ro/implicare.php" target="_blank">Campania - Sansa la viatza!

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni." Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ariel , nu mi-era dor deloc!!! de ce ne-am nascut in Romania?? intrebare de baraj!

Kya, eu inca nu mi-am pus picaturi, aseara eram infundata, darrezist eroic, beau de la frigider si mananc inghetata

Ieri mi-am luat o inghe Best, ca imi plac alea rau, si avea doar de ciocolata. Si Am mancat eu cu baietii cot la cot . Vlad imi papa ciocolata de pe margini si mai scapa si o limba de inghetata, iar Stef a fost super haios! cum am desfacut inghetata a scos limba si zicea "A" si ii puneam inghe pe buze si se mozolea! si a tinut-o asa pana am papat-o Ce ne-am mai distrat!! hi, hi...

La Stef nu s-a priceput soacra-mea...ca eu l-am lasat cu antibiotic si trebuia sa-i scoata mucii la greu si ea nu i-a scos . Ii scotea mama seara, dar trebuia aspirat de mai multe ori, iar soacra-mea cand zice ca nu se baga, pai nu-i scoti din cap...ma rog...si i-a intors pe-amandoi

Hai ca mai e putin de incarcat la filmulete, Louis Armstrog again??? si Frank Sinatra, va bagati??

Revin!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Elara, esti mortala!! Ti-am vazut burticuta o secunda in filmuletul ala, dar mai vreau!!
Ursulica parca fuma, mai!!! Sa nu te prind, daaaa

Luny, Stef n-a avut nici o reactie la ROR. Uite ca acum trebuia sa mergem la vaccinul ala de 1 an...si iar amanam....of...

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

OOO, scriu si eu trei randuri si nimeni nu le intelege, e clar, M-AM LASAT DE FUMAT, IN SEVRAJ ASTA INSEAMNA, NU CA am hormoni, adica am crize de nervi de la nefumat

Am mancat acum 2 kile de cirese, sper sa ma simt mai bine.

Vlad
Mami de ursulet
bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Fata esti tare haioasa! Si eu am papat un kil de cirese si m-am oprit la timp ca sa le ramana si la baieti ceva

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput