Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(12)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Sa-ti traiasca nepotica, galicico. Rotunjoara si frumusica precis.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Fete , venii de la scoli nu prea inalte , facut niscaiva shopingareala ...dar never nu-i destul ..asa ca dupa ce fac blatul de tort si-l bag la frigi mai dau o tura sa iau niste legume si fructe.
In legatura cu ziua de dans , eu nu stau pe margine decat foarte rar , pentru mai mereu dansez cu el.Dar azi am de dus un tort si ptr ca va fi in cinstea zilei mele de nastere care e saptamana viitoare am sa pun o placuta pe care voi scrie in olandeza of course : Fiecare zi cu tine , M ..este o binecuvantare de la Dumnezeu .
Suna bine asa?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Fete , venii de la scoli nu prea inalte , facut niscaiva shopingareala ...dar never nu-i destul ..asa ca dupa ce fac blatul de tort si-l bag la frigi mai dau o tura sa iau niste legume si fructe.
In legatura cu ziua de dans , eu nu stau pe margine decat foarte rar , pentru mai mereu dansez cu el.Dar azi am de dus un tort si ptr ca va fi in cinstea zilei mele de nastere care e saptamana viitoare am sa pun o placuta pe care voi scrie in olandeza of course : Fiecare zi cu tine , M ..este o binecuvantare de la Dumnezeu .
Suna bine asa?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_flower spune:

Galli....sa iti traiasca nepoata, dar eu cred ca ti-a scapat un deget pe taste.....5.6kile????? cam grasuna nepoata ta.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Mayanule, mi se pare misto mesajul....
Unele persoane vor muri de ciuda...si de invidie...
Blue flower cu matematica si eu cu news-urile
Uratica, frumusica noastra a avut un mic accident de masina...masina bulita rau dar ea este bine
Multa sanatate draga noastra din partea tuturor doamnelor senioare...

Mona
:)
4 IUI nereusite, actualmente IUI 5 in derulare dupa trat cu menogon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Azi trebuie sa ii duc mandrei toate pozele lor , ea le-a cerut ca sa-si faca copii.
Ma bate gandul sa ii zic ca la innapoiere sa ii aduca lui doar pe cele cu peisaje si doar cu el.
Pe cele cu ea sa nu se mai oboseasca sa le innapoieze lui ..ca imi stau mie pe creier.
El o sa faca scandal sunt sigura , ca le vrea pe toate.
Voi acum ce ziceti ..vi se pare normal ca actualul sot / prieten sa tina in casa sute de poze cu fosta ?
Cum va simtiti si ce efect a avut asupra voastra?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Azi trebuie sa ii duc mandrei toate pozele lor , ea le-a cerut ca sa-si faca copii.
Ma bate gandul sa ii zic ca la innapoiere sa ii aduca lui doar pe cele cu peisaje si doar cu el.
Pe cele cu ea sa nu se mai oboseasca sa le innapoieze lui ..ca imi stau mie pe creier.
El o sa faca scandal sunt sigura , ca le vrea pe toate.
Voi acum ce ziceti ..vi se pare normal ca actualul sot / prieten sa tina in casa sute de poze cu fosta ?
Cum va simtiti si ce efect a avut asupra voastra?


mayan, si eu si sotul avem poze cu fostele / fostii prieteni. pozele acelea reprezinta perioade din viata noastre cu bune si rele. important e ce simtim acum si nu ce simteam cand au fost facute pozele acelea. daca as arunca acele poze, nu as face decat sa neg si sa incerc a sterg acei ani din vietile noastre, iar acest lucru e imposibil. noi chiar ne amuzam cand privim acele poze!

http://tt.lilypie.com/IiZQp2.png
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Mayanule,
Eu zic sa nu le dai importanta prea mare...
Sa-si tina pozele intr-un sertar sau dulap ceva...
Tu sa ai grija sa faci cat mai multe poze actuale si zambarete...
Mai da-o pupezii pe cocoana aia...
pup

Mona
:)
4 IUI nereusite, actualmente IUI 5 in derulare dupa trat cu menogon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Daca ai acces liber la pozele acelea, selecteaza-le pe cele in care apare ea singura/cu el, du-i-le si spune-i, cu un zambet amabil pe buze (stiu ca ti-e greu, dar incearca), ca le poate pastra ca amintire.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonia spune:

buna libra, ce pastile ti-a dat pentru cresterea endometrului? cand iau clomifen se subtiaza tare rau endometrul, si se pare ca va trebui sa iau luna viitoare iar clomifen.

Citat:
citat din mesajul lui Libra

Buna seara fetite dulci!(va spun din Bucuresti)

Galli si Monain mod deosebit - multa sanatate parintilor vostri!
Blue - daca imi permiti sa-ti spun, nu mai intra la topicuri unde nu te simti bine pt. ca bebele tau are nevoie de veselie si dragoste, el simte tot ce simti tu.
Sorinake - sa dea Domnul sa fie cu ochi!
Guze - brava la tine! ai curaj, nu gluma!
Mayan cea dulce si sexoasa... te citesc dar n-as indrazni sa m-apuc de vreo reteta de-a ta (nici macar de prajituri)
Lumy, Amy, Anca, Soricica, Menics etc... va pupesc pe toate va doresc numai bine!

Azi am fost la echo: am 2 foliculi pe ovarul stang mai mari de 21mm si endometrul de 8,5mm (asa am tradus eu ce a scris dr.). Mi-a dat niste pastilute sa creasca endometrul pana maine cand vom face inseminarea (fara Pregnyl). Am foarte mari emotii si... am dat fuga la voi sa ma mai descarc un pic.

Inca o data pup si salut toate fetele (chiar si pe cele care doar citesc ).


_

Mergi la inceput