Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(12)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Daca ai acces liber la pozele acelea, selecteaza-le pe cele in care apare ea singura/cu el, du-i-le si spune-i, cu un zambet amabil pe buze (stiu ca ti-e greu, dar incearca), ca le poate pastra ca amintire.




Nu fata , mie nu mi-e greu deloc sa ii spun ei ...nici lui nu imi e ..dar stiu ca el le vrea pe toate.Problema e cum sa il conving pe el?
Santaj , scandal , plansete ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Buna fetelor!
Am ajuns si eu acasa!
Galliciana - felicitari matusico! Sa-ti traiasca nepoata si va bucurati de ea. Ma bucur ca tatal tau este bine si ca are umorul mai "roz"
Guzelnico - sper sa treaca repede, repede zilele astea si sa rezultatul sa fie pozitiv. Iti multumesc pt urari!
Mona - pana saptamana viitoare mai este timp! Stai linistita si fii increzatoare.
Uratica - multa sanatate si sa te refaci cat mai repede. Te asteptam!
Libra - te asteptam cu detalii despre inseminare!
Pupici pt Menics, Mayan, Simonia, Sorinake, Amy, Blu Flower, Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:


V-ati retras toate la ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Noapte buna tuturor si va urez sa aveti o zi minunata maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Buna dimi fete cochete,

Azi dau eu cafeaua pt.toata lumea
Poftiti si serviti.

Galli,felicitari matusica,sa-ti traiasca nepotica sa fie sanatoasa.Chiar 5650gr are?Wauuu

BlueFlower,super cadou v-ati facut la implinirea unui an de casatorie,sa fie sanatos samburelul,sa creasca mare,sa va fericeasca o viata-ntreaga!Pup graviduta noastra!

Anca,sa dea Domnul sa sarbatorim in august,ai grija de tine viitoare mamica,iei ceva de sustinere?

Libra,mult succes sa ai la inseminare

Mona,Doamne Ajuta cu testarea

Eu ziua 2 cm,dar mi-au trecut dracii.Asta e.Mergem inainte.

Frumusica din Bv,sa dea Domnul sa fii scapat de toate relele,cineva acolo sus te iubeste,multa putere sa ai fata faina

Harnicuta-Mayan,Amy,Nico,Soricica,Menics,Sorinake si restul trupei,o zi cu mult soare sa aveti dragelor.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna dimineata si o zi minunata sa aveti!

Fetele, cu testarile va asteptam cu vesti bune!am o presimitire ca luna asta vom avea cateva gravidute!






http://tt.lilypie.com/IiZQp2.png
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Buna dimineata, suricatelor. Eu sunt Z2 si inca nu mi-am revenit la creier. Nu am chef de nimic, m-am inchis in birou si balauresc pe net.
Sa aveti o zi frumoasa.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Buna dimineata dragutelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Salut gagici,

Sorinake am si eu o presimtire ca tu o sa ne anunti ceva.Ce zici?Doamne Ajuta!

Lumy tu cum esti?

Amy,hai sa ne luam de manuta,nu fii trista,intr-o zi o sa ne implinim cu toate visul.Capul sus fata frumoasa

Azi e sarbatoare,Sanzaienele,asa ca nu va omorati prea mult cu lucrul.

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Daca ai acces liber la pozele acelea, selecteaza-le pe cele in care apare ea singura/cu el, du-i-le si spune-i, cu un zambet amabil pe buze (stiu ca ti-e greu, dar incearca), ca le poate pastra ca amintire.




Nu fata , mie nu mi-e greu deloc sa ii spun ei ...nici lui nu imi e ..dar stiu ca el le vrea pe toate.Problema e cum sa il conving pe el?
Santaj , scandal , plansete ?


Atunci, deocamdata, ai grija si pune-le intr-un loc ferit, in care nu vei umbla frecvent (ca sa nu te impiedici de ele). Apoi, pe masura ce trece timpul, poate faceti o renovare, o mutare de mobilier sau chiar de casa si ... se pierd definitiv.
Oricum nu te stresa din cauza unor poze. Ai rabdare, in timp, ea ramane doar o imagine, pe cand tu esti reala. Nu strica armonia cuplului din pricina unor bucatele de hartie degradabile ...

Mergi la inceput