Burtici fericite de septembrie-octombrie (76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

X_ggg, nici mie Herghelegiu nu mi-a zis mare lucru despre ce a scris acolo in raport (adik ne-a aratat repede la sfarsit niste grafice si unde ne situam noi pe fiecare, si la toate eram intre limitele normale - dar n-aveai timp si parca nici curaj sa-l intrebi ceva daca observai ceva in neregula ), de-abia dr gineco le-a interpretat....

Sweet angel, ai fost tare cu pantalonii cu taietura speciala, nu ma gandeam ca exista asa ceva special ca sa poti sa faci cacalica pe unde iti vine

Uf, eu trebuie sa stau la un alt birou, trebuie s-o invat pe colega de pe persoane fizice analiza financiara in 2 saptamani (daca e posibil asa ceva..), pana plec in concediu, ca sa se ocupe ea de treaba mea apoi....si sincer nu am pic de rabdare sa-i explic ceva, nu e din rautate, pur si simplu n-am rabdare si nici nu va pot urmari in timp real daca nu sunt la biroul meu, mai mult asta ma enerveaza

Edit: mai fug din cand in cand la mine sa arunc un ochi, ca nu pot rezista fara voi

28+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



unombun exista posibilitatea ca banii sa-ti fie virati direct in cont. ptr asta trebuie sa te duci cu un extras de cont acolo unde depui dosarele. banii ptr trusou si prima de nastere o ridici insa numai numerar de la casierie. alocatia si indemnizatia iti vor intra pe card dar atentie ca trebuie sa te interesezi ce banci sunt agreate.



Elena, mami de Eva Maria (14.01.2008)
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Hmmm,bine e cu burta plina
Ce sa zic,eu cred ca mi-au iesit ok din moment ce am mancat 2 farfurii
Ma duc sa citesc un pic pt examen...am specificat un pic,ca ce-i prea mult strica.

Poze cu noi

Noi

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 28+, cu -Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Tovarasa profesoara, va rog nu ma treceti absenta. V-am spus ca am neshte probleme de rezolvat.

Ramo, sunt ok . Ma bucur ca si voi la fel si ca ati venit cu vesti bune de la eco.

Vreau si eu sa o felicit pe Milly pentru baietelul superb superb (eu stiu ca a mai pus o data poze la inceput de odisee si atunci m-am indragostit iremedibil). Nu mai vorbesc despre ea cat e de frumoasa si ce bine arata la corp... huh

Cris, bine ai revenit pe melaguri natale Subtirica si frumoasa ca de obicei

Elle, sa-ti fie de bine tunsoarea si colorarea Ma bucur mult sa te vad in good mood si activa pe aici

Eu azi ma odihnesc ca m-am saturat de alergatura...



ACESTIA SUNTEM NOI
... SI EL E BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 26+ cu
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Hmmm,bine e cu burta plina
Ce sa zic,eu cred ca mi-au iesit ok din moment ce am mancat 2 farfurii
Ma duc sa citesc un pic pt examen...am specificat un pic,ca ce-i prea mult strica.
Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 28+, cu -Razvan


Sa iti fie de bine. Bafta multa la examen. Sa iei numai 10.

Monica, bine ai revenit.

Selen, mult calm, pt ca ai nevoie. E foarte nasol cand trebuie sa inveti pe cineva in 2 sapt ce trebuie sa faca mai ales daca tie ti-a luat foarte mult sa te obisnuiesti cu munca respectiva, fiind multa munca evident.

Santorini, spor la reparat si redecorat. Va trebui sa facem si noi asa ceva dar... inca nu am gasit finantele necesare si nici cheful . Poate cand intru in CO.

Monica 21+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramsan spune:

Doamna Monica bine ati revenit pi la noi


Ramona

Tudor Gruia 24+

Rares - puiutul mamei (8 nov. 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura78nico spune:

Citat:
citat din mesajul lui mary_07

Hmmm,bine e cu burta plina
Ce sa zic,eu cred ca mi-au iesit ok din moment ce am mancat 2 farfurii
Ma duc sa citesc un pic pt examen...am specificat un pic,ca ce-i prea mult strica.

Poze cu noi

Noi

Melania, de Alexandru (2 noiembrie 2007)
si 28+, cu -Razvan




Bafta multa! Sincer cum reusesti?
Monica ma bucur ca esti bine!
Selen sunt in aceeasi situatie, ma doare gura de cat am vb cu colega care imi va tine locul. Asa ca bafta!


Laura 21+ si Ramona Cristiana 20.03.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Buna dimineata fetelor!

Monica bine ai revenit si odihna placutå! Dupå atata umblåtura ai nevoie


Mary så iti fie de bine..

Sweet_angel uite as amai invatam si noi cateceva despre alte popoare..Chiar m-am amuzat si la faza cu pantalonii taiati si cu faza cu umblatu in pijamale..

Katteryna noi suntem la o zi diferentå conform UM..

Selene iti doresc nervi de fier..Påna la urma trece si perioada asta si acusi vei fi acaså..

Iulika, cea mai fericitå 29+cu Bruce Nicholas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns selen80 spune:

Monica, in sfarsit! si ce daca ai treaba, noi trebuie sa fim pe lista de prioritati nici o zi fara un semn de la tine!

iar tovarasa profesoara vad ca s-a molipsit de la elevii ei, si azi are absenta deocamdata...

Santorini, spor la treaba, si noi suntem cu casa intoarsa pe dos, MOR cand vad mizeria de pe jos, dar nici n-am cum sa aspir zilnic, mai ales ca baietii (adik soatza si cu vecinul nostru...maaari meseriasi ) termina pe la ora 23, cand eu deja sunt in lumea viselor....si stam uite asa, ca-ntr-o cocina

Mary, sa-ti fie de bine si spor la invatat...chiar si la "picul" ala

Monikus, asa e, mai ales ca nu e ceva ce se poate invata asa, mot-a-mot, trebuie sa gandesti, sa faci niste conexiuni, pe care e cam greu sa le explici....dar eu fac ce pot, si in rest...sa se descurce singura in continuare, ca nici pe mine nu m-a invatat nimeni, eu am luat-o de la zero fara pic de ajutor....hai ca deja ma laud

28+ cu Ebru PRIMA POZA!


nunta
9 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Salutare si de la noi!
Se pare ca iar am racit
Cristina, unde ai gasit mobila in 12 rate? Fac si la comanda?
Binenteles ca si eu sunt tot in zugraveli si mobilari ca doara vine bebe. Nici macar nu stim cum o sa-l cheme ca initial trebuia sa fie fetita.

Iulia 23+ cu bebe

Mergi la inceput