Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (312)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui carpatina

Slippers, ce mai face fetita prietenei tale?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)


E acasa de o saptamana. Aseara am primit "liber" s-o vad. E ca o bijuterie. Mica, mica si perfecta. Si ce e mai important, sanatoasa, in limite rezonabile. A scapat cu niscaiva probleme pulmonare de intubat (rezolvabile) si o usoara retinopatie.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Cecilia, nu stri io catalogul ca-s afurisita si incep sa fax exmatriculari, mai bine tu ca ai experienta si esti mai indulgenta
zona aia in care ziceam ca nu m-as muta niciodata e tunari-pipera.

Melaniatudor, pai negociem, da' acu lasi mai mult ca ati scos-o la cap cu banii, nu mai e nevoie asa mare

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crishtina

Am fost la pediatra. A zis ca este un virus in zona cu febra. Si Robert are putin rosu un gat. De continua febra pana sambata seara sa ii dau antibiotic. Pana atunci asteptam. Eu zic ca nu ajungem la antibiotic ca azi-noapte deja a fost mai bine...adica febra mai mica. Vedem Multumesc tuturor de sfaturi si incurarari.

Crishtina & Robert 09.09.2007




Sanatate puiului. Ma bucur ca sunteti mai bine si te-ai mai linistit putin.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sabina
Tonu meu mega plangacios e de la faptu ca sotu nu arunca nimic.



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Sabina, sa iti fac cunostinta cu al meu husband sa faceti schimb de experienta?Ca la noi eu sunt "gaina" care strange tot. Dar reuseste sa ma mai convinga din cand in cand sa mai renunt la lucruri.

Sanatate lui Gheo. Sper sa scapati fara antibiotic.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Rox, sper sa nu fie nimic serios cu Alex. Tinem pumnii.

Ramonaiani, pai sa punem majoretele la treaba daca nu mai ai rabdare si vrei sa-ti intalnesti mai repede flacaul

Devylla, sigur se intoarce bebelina. Eu zic sa nu-ti faci griji.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

va spun ca acum, pt prima oara, Adi a primit bibele de la miss, acu am vazut ca s-a trezit si l-a mufat. poate adoarme la loc, a dormit numai 1 ora.

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Piciu, bine ca ati ajuns cu bine, chiar daca a fost cu peripetii. Sa ai spor ca vad ca te asteapta zile aglomerate. Sanatate ursuletzului.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Gata, fuga inapoi la munci. Sper sa scap mai repede azi, ca am tone de cumparaturi de facut pentru concediu si nu mai am cand sa le fac saptamana viitoare.

Pup!

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Concedii placute fetelor, sa va intoarceti cu bagajele pline cu amintiri frumoase!

Vreau si eu concediu, de fapt in concediu, dar mai avem de asteptat pana in august cand zburam si noi, dar inca nu stim unde. Poate la turci, www.royaldragonhotel.com.tr/de/index.html" target="_blank">aici mi-a placut, scumput insa.

Sanatate bolnaviorilor!

Noi avem o gramada de bubitele mici pe burtica, spate si picioruse si in palme. Ieri au aparut doar cateva pe piept. Mergem la urgente pe la 4pm sa vedem de la ce sunt. Poate alergie la ceva, dar nu a primit nimic nou in ultimele 24h, doar mult contact cu nisipul ieri si ceva mai mult soare, ca in sfarsit a aparut si la noi ieri, dar azi e iar printre nori :(


Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Ma gandesc la concediu si cred ca am nevoie de olita si acolo. Sa iau reductorul de acasa ?? Am cautat pe net si am gasit www.toddlers-shop.de/ausstattungzubehoer/ausstattung/reisetoepfchenpotetteplus/index.php" target="_blank"> asta. Mi se pare practica, o vazusem si intr-un catalog, dar l-am aruncat si nici macar nu mai stiu in care. Ce ziceti, merita?


Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput