Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (312)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Alehiam, foarte interesanta ferma animalelor, mergem si noi zilele astea ca n-avem cum sa plecam din Bucuresti. Voi ati fost ?

Fetelor, ce-i linistea asta ? am inteles, 3 sunt in concediu, restul trupei ce face ? Sedinte ? Examene ? Cecilia, rupe-ti o juma de ora sa strigi catalogul, ca asa nu se mai poate .

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui devylla

Bb e cu capul in sus dar cica ar avea timp sa se intoarca...daca nu...nush ce fac...de nastere naturala imi e frica cu picioarele inainte...mare curaj pe cele care nasc natural.



Mah, a mea s-a intors la 32 saptamani implinite.. (cand io tocmai ma bucuram ca am motiv de cezariana)

Btw, cum se mai simte cumnata ta? A rezolvat cu problemele de sanatate?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Slippers, ce mai face fetita prietenei tale?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

Am fost la pediatra. A zis ca este un virus in zona cu febra. Si Robert are putin rosu un gat. De continua febra pana sambata seara sa ii dau antibiotic. Pana atunci asteptam. Eu zic ca nu ajungem la antibiotic ca azi-noapte deja a fost mai bine...adica febra mai mica. Vedem Multumesc tuturor de sfaturi si incurarari.

Crishtina & Robert 09.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Annisio, deci nepotica o sa ai... O si nasesti? Banuiesc ca i-ai umplut deja garderoba..

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Citat:
citat din mesajul lui crishtina

Am fost la pediatra. A zis ca este un virus in zona cu febra. Si Robert are putin rosu un gat. De continua febra pana sambata seara sa ii dau antibiotic. Pana atunci asteptam. Eu zic ca nu ajungem la antibiotic ca azi-noapte deja a fost mai bine...adica febra mai mica. Vedem Multumesc tuturor de sfaturi si incurarari.


Bravo, ma bucur de vesti!

Pana la urma cum ii iei temperatura?

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Citat:
citat din mesajul lui papanash

Fetelor, ce-i linistea asta ? am inteles, 3 sunt in concediu, restul trupei ce face ? Sedinte ? Examene ? Cecilia, rupe-ti o juma de ora sa strigi catalogul, ca asa nu se mai poate .

............................................................
Mama de papanas Andreiutz ( 02.10.2007 )
www.flickr.com/photos/23756759@N04/2543804427/in/photostream/" target="_blank">Ghighi-poze
Ghighi- filme



este tare greu cu catalogul, ca trebuie sa-l fac, lipsesc atat de multe fete incat nu stiu de unde sa incep......., iar in ordonarea din creierul meu nu are loc ....asa ca iti cedau aceasta onoare..hai fi pentru o zi, profa.....apoi sa-mi spui daca iti place?


Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Eu astept sa vina tati sa plecam, ar trebui sa ajunga in maxim 30 min...asa ca merg sa fac bagajul...stati linistite, nu am nevoie de lista d-nei Teo

Cristhina, sanatate multa si fara antibiotic.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)


asa crestem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crishtina spune:

La subrat. Primele dati plaset mare...apoi a vazut ca nu il doare nimic si avea frica fara motiv. Cu povestit din carti, atras atentia cu altceva...am reusit.

Crishtina & Robert 09.09.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slippers76 spune:

Eu intre doua meeting-uri, cica in pauza de masa, dar nu pot sa inghit nimic pe caldura asta. Intra in schimb cafeaua, ceva de speriat

Cecilia, bagajeala cu spor.

Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts

Mergi la inceput