tauroaice(34)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

, poftiti la
Gabitz, sanatate si noroc finutului
Multumesc pentru urari


Ajutati-l pe Mihaita!
Ajutati-l pe Dan !!!Teledon


si
de si
Dulciuri
www.onetruemedia.com/shared?p=925050778218a8309405fd&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">M&Ty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

Salut gagicci la capitol nou

Nu am mai fost de ceva timp printre voi , mai am 4 sapt pana la nunta si au cam inceput drumurile

M-am apucat si de analize ptr bebe , am ales un dr de la Filantropia ca este aproape de casa mea

voi ce mai faceti cum sunteti?

pana la mai putin de O LUNA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Cinezee, spor la pregatirile pentru nunta si succes la proiectul bebe
Noi maine incepem gradinita, primele 2 saptamani va merge si sotul meu cu ea si va sta acolo, ca sa fie adaptarea mai usoara. Maine, fiind prima zi, merg eu cu ea. Sunt constienta ca se va adapta foarte greu, in primul rand va fi un mediu nou si in al doilea rand, o perioada de timp nu va intelege nimic din ce vorbesc ceilalti, deci va fi frustrant. Dar o s-o incurajam. Doamne ajuta sa nu fie prea greu nici pentru ea nici pentru noi! Eu am niste emotii....

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silar spune:

Cinezee mult succes si spor la treburi.
anangel_lexi iti faci prea multe probleme cu gradinita. Eu cred ca o sa fie mai ushor decat te astepti tu cu acomodarea la gradi. O sa ai o surpriza placuta . Oricum mult succes si pt micuta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Silar, sper sa ai dreptate. Deocamdata, in perioada de adaptare va sta si tati cu ea si va fi mai simplu. Azi a bazait putin la inceput pe urma s-a luat cu joaca iar la sfarsit, cand am plecat, ne zicea sa mergem inapoi.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mihaela, multumim pentru cafea! Nu ne mai zici nimic de tine?
Maria vineri era sa bata un baietel la gradi, asa ca, silar, se pare ca intr-adevar imi faceam cam multe griji degeaba. Eh, momentan e in perioada de acomodare, sta si tati cu ea acolo, sa vedem cum va fi cand va ramane singurica.

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silar spune:

Lexi va fi bine cand termina taty "perioada de acomodare", iar baietelul poate e necajit-o cu ceva de era sa iau bataita. Ai mei copii abia asteapta sa inceapa gradi (si eu la fel) .
Fetele o saptamana faina va dorim .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mhldvrc spune:

Buna dimineata, nu prea am ce va spune.
Mihai abia asteapta buletinul ca sa-i facem acordul notarial si sa poata pleca pe munte cu cei de la speo, Tatiana dupa o saptamana de behaiala si stat acasa si-a reluat activitatea la sit-ul arheologic si eu cu ale mele munca, ,
Asa deci, Maria riposteaza cand este suparata de baieti, mai stiu eu pe cineva , se vede ca-s nascute in aceiasi zi


Ajutati-l pe Mihaita!
Ajutati-l pe Dan !!!Teledon


si
de si
Dulciuri
www.onetruemedia.com/shared?p=925050778218a8309405fd&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">M&Ty

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mihaela, frumoase activitati au copiii tai, bravo lor!
Aa, deci si Tatiana era batausa cand era mica? Inseamna ca ziua si zodia sunt de vina. Mai povesteste-mi, te rog, despre fiica ta ca sa-mi fac o idee despre ceea ce ma asteapta si pe mine.
Silar, sper sa ai dreptate cu obisnuitul. Copiii tai in cat timp dupa inceperea gradinitei au inceput sa vorbeasca germana?

de Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Si primele perlute
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Vesnic cu Emma in suflet
PENTRU SEBI

Mergi la inceput