Bobocei de septembrie - octombrie 2008 (142)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

apropos de mofturosi....si noi eram p-acolo...pe undeva, in lista.
darrrr....de cateva zile....nu-l mai pot...satura!
pe cuv....
bine, exagerez...nu mananca mult...dar ar..rontai ceva tot timpul.
de exemplu si samb si dum...i-am dat lui sa manance, peste 30min m-am asezat si eu la masa sa mananc....si a mancat si cu mine este...extreeeemmmm de pofticios.scandal!.... de indraznesc sa mananc ceva fara el.
si inca ceva.....de cateva nopti...bea si lapte....el nu mai servea asa ceva...ex; aseara, la culcare, a ras 150ml lapte si culcat a fost! si noaptea a mai ras cam 180ml....
ce-o fi cu el?
piolica...si poate altadata ne vedem.

bine, eu vorbesc, desi nu ma vad nici cu fetele din cartier
andy_g...bun venit in clubul...celor fara somn.ca ramasesem isnguri p-aci.
huniiiii...tot fara dinti si voi?...din umra n-am citit, dar "sper"...ca dasoricelu'
andaaaaaaaaaa....unde-ai dus-o pe mamica?
aly_c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

deci uitai!!! tocmai pe ada si pe doamna "tatonelu' "...nu le

piersicuta....sper sa fie bine acolo.
poti sa-mi spui si mie ce cresa...etc
multumesc
nicole,sasha spune si mamammamamamma si tattattatatta....bine, nu chiar in egala masura...dar ne tot striga toata ziua.
gata, ma laudai.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

la multeee lunite si multi ani si pt sarbatoritii de ieri, cu intarziere si de la noi....
nicole, poate mai ai, uitata pe undeva, vreo bucatica de tort?/....macar niste firimituri?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

votat Maya.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

tatonelule tort mai avem si chiar nu e gretzos...hai vino sa ti dau o bucatzica

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sabinel spune:

neata! fiica-mea e o empatica. miauna motanul si ea il ingana...
noutati: bate din palme cand ii spun bravo, face pa, se ridica in genunchi, ca mai departe e greu fundul, ii place sa roada paine si biscuiti, nu mai are stare deloc.
miercuri schimbam casa cu una mai mare de 3 camere si sunt curioasa daca se va lasa cu scandal.
la multe lunite bebelusilor sarbatoriti ieri, azi, maine, ca cine stie cand mai intru...
va pup.

Sabina, mamica de strumfa Amalia
blog de cupil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

alexa ziceai de mancare facuta cu dragoste...eee sa vezi cata dragoste bag eu in prepararea mancaricii si pe urma sa vezi cu cat mai multa dragoste Karina o refuza.
Asadar am incercat borcanasele aici in deplasare, si de bine ce m-am laudat ca a papat foarte bine acum nu mai doreste nimic, ieri doar tzitzi, dar o pun pe seama caldurii.

Intrebam de MW pt ca stiam ca prin incalzire, alimentele isi pierd din vitamine, ma rog citisem mai demult si mi-am propus sa nu folosesc foarte des MW, ci doar in caz de nevoie cum a fost acum, cand eram pe strazi telelei si nu aveam unde sa incalzesc borcansul cu papica.

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

bunaaaaaa....... nu stiu cum e la tine NIKOLICI,dar eu vreau sa zic ca mam obisnuit sa ma refuze frumos....adica imi sufla in fata toata mancarea (de fapt toata linguritza) ...evident ca a doua si mai tare, ca sa inteleg mai bine ca nu vrea...trecem la tzitzi....mmmmm foarte buna, eu nu mai stiu pe seama cui s-o pun.....o zi doua ba...pai cred si eu ca nu are cum sa se ingrase in ritmul asta..

RATONELULEEEE..... ce mai faci??? imi era dor de tine....cum mai merge cu trezitul noaptea....sa sti ca noi am ramas la fel...adica nu vrem sa ne schimbam tabieturile

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Buna dimineata si de la noi, mai pe la pranz

Bitza, Anca si Andy_galro multam de , ai nostri s-au aliat cu trzirea de dimineata

Laura si noi am inceput cu loviturile….uofff si asa rau plange…las ca se fac boboceiii nostri mari , stai linistita cand ii va fi foame va manca

Felicic am sa ii fac si Crinei si noua…nu de alta dar ne place carnea de vita

Anca s-a facut mare Carla, un filmulet cu ea?

Ratonelu , Crina bea lapte doar dimineata si seara aproape 200ml cu tot cu cereale

Giulianna am facut reteta cu conopida, o incercam mai tarziu, miroase bestial pofta] (sper ca nu am incurcat borcanele)

Bitza mai mai ce trandafiri moldovenesti

Musette ce ma bucur ca a fost totul bine am mami si Luca

Babytza am David pt gandurile bune si pe mami

Aly_c moaa da’ ce comoara ai tu acolo, e delicios

Andy_galro superb carutul, imi poti spune de unde l-ai cumparat? Ms , ce mult ii place in leagan

Votat Maya

Piolica mai da’ ce pui frumosi in poze

Ada uofff stiu cum e cu netul

Piersicutza bine ati revenit am Anna si mami

Nikolici felicitari pentru TATA , al meu ma intreaba daca il cauta fi’sa prin camera

Sabinel felicitari pentru schimbatul casei si multi ici Amaliei si tie

Kilemi scuze dar am ras cand am vaut mesajul tau, sa stii ca si a mea la fel face cand nu mai vrea sa pape sau da peste lingurita

La multe lunite Luca de Maria, Andrei de Iriss, Ilinca Anastasia de Tigressa, Alexandru de Bilitza

Noi vom merge putin pana afara, doar am treaba pe la banca si la net…adica plati, maine dimineata mergem in cautare de carut….nu mai pot…ridic aproape 30kg asa ca…


Va pupam si revenim


fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Iunie 2009
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

mai fetelor nu cred ca am fost tot timpul pe faza....si nu stiu daca sa mai discutat....ave-ti idee unde as putea sa gasesc si eu slip care se pune peste pampers (cred ca mam exprimat corect ) am auzit ca exista,dar nu stiu unde sa caut....cumva la farmacii??? sper sa nu "va rade-ti" de mine

fericita de AMALIA-ANDREEA (12.10.2008)

Mergi la inceput