Gravidutze si mamici de Cluj - 125

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

MARIETARAT nu te speria ,m am referit doar la faptul ca o sa obosesti mai repede
ARLEENA f draguta casa ,bafta si sa o vinzi repede
ALINA avem deja laptic ?uraaa ,sa vezi ce papacioasa o sa fie tiza mea


SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Eheeeeeeee laptic este de vreo luna jumate, dar inca nu mi s-a udat tricoul. azi am fost mai productiva probabil
Tu fetelor eu inebunesc cu caruciorul, deja mi-i rau cand ma gandesc la ele. am citit forumuri cat cuprinde si tot nu am gasit ceva potrivit. imi place unul de la peg perego dar e doar de la 6 luni. pana la 6 luni? nu as vrea sa mai dau banii si pe carucior tip landou asta peg perego e usurel, vreo 6 kile. mi-ar fi foarte util doar stau la patru aveti vreo idee careva?

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina Alexandra

DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arleena spune:

nrl ce mica e lumea ....poate ne si cunoastem...sanate micutului

alex 29 merci....speram sa gasim client....ca de cand cu criza....si bancile astea nu prea dau credite....mno asta e....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marietarat spune:

Alex29 : m-am mai linistitdaca la asta te refereai...atunci nu-i chiar asa rau...

Alina : Deja laptic?fain...Eu am obs. intr-o singura zi asa un pic de lichid. E vreo vorba cu privire la asta...adica daca curge dinainte de nastere inseamna ca vei avea mult? sau este o regula...sau o generalitate?
Cat despre carucior...astept si eu sugestiile voastre...

Saptamana asta merg si eu la control...dar doctorul meu are doar 2D, nu stiu daca va fi ceva mai sigur de data asta, cu privire la fetita sau baiat...

Marieta + 31

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Andree27

Neatza,

Scriu numai sa ii raspund lui Nico pt ca am musafiri si imi fac capul calendar ca-s de azi noapte la noi.
Nico si eu cand am avut problemele cu otita furunculara tot Pop Teofil m-a tratat cum zicea si Meli e la Interservisan ,e seful de acolo,dar chiar mi-a placut ca si-a dat tot interesul.Parerea mea e sa mergi neaparat ca zilele astea am citit tot pe Dc povestea unei familii care din cauza unei otite au ajuns la chestii mai grave,nu vreau sa te speriu ,dar la Interservisan Pop Teofil te pune sa ii faci mai multe analize pana depisteaza buba.Multa sanatete si sa ne tii la curent!

Raluca bine ati revenit!!!

Andreea ce dulce baietel ai.!!

Andreea , de Eric (31 Mai 2008)

Evolutia lui Eric




Andreea... ici cu gust de cirese ...de la Eric pt Eric...

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bex


Andreea, mami de Eric mare, am vazut vampiritul scump si smecher!

Va pupam fetelor, o zi frumoasa!


Co +Carina Alysa (13 noiembrie 2007)




CO, un pupic dulce si pentru ochisorii aia mirifici... multam de compliment...

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

tu fetelor dragi legat de recomandarile pt carucior nu prea stiu ce sa va spun ,eu am 3 carucioare pe care desigur nu le mai folosesc asa ca mare grija la ce luati
oricum eu zic ca i f bun caruciorul cu maner reversibil mai ales pt primele lunite ,e f important sa fie si usor ,sa aiba plasa de cumparaturi ,plasa pt soare ,roti bune si cam atat imi amintesc uuuuu ce copil mare am



SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinabojuc

Eheeeeeeee laptic este de vreo luna jumate, dar inca nu mi s-a udat tricoul. azi am fost mai productiva probabil
Tu fetelor eu inebunesc cu caruciorul, deja mi-i rau cand ma gandesc la ele. am citit forumuri cat cuprinde si tot nu am gasit ceva potrivit. imi place unul de la peg perego dar e doar de la 6 luni. pana la 6 luni? nu as vrea sa mai dau banii si pe carucior tip landou asta peg perego e usurel, vreo 6 kile. mi-ar fi foarte util doar stau la patru aveti vreo idee careva?

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina Alexandra

DPN 20 septembrie 2009



ALina, uite ce-am gasit:

http://picasaweb.google.ro/Ghita.Achim/PRODUSEBEBESIJUCARIINOISISH#5332216620252258130


poate iti place ceva in stilul asta...


*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

salutare
in primul rand multa sanatate bolnaviorilor si
la semnatura am pus poze noi cu smecheru meu vizionare placuta ma duc la invatat va

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

fetelor, legat de carucioare, aveti grija ca eu nu m-am gandit cand l-am luat si am luat unul de la chicco care nu se putea lasa de tot jos, si asta trebe s-o aiba la inceput.hihi, noi eram tot cu paturi ca sa fie cat de cat la orizontala...

Alex-imi zici te rog cum de ati inceput voi gradi acum in primavara? sunt gradinite unde se poate sau erau inca locuri?

Bex-la tamdarica numai din toamna se poate, asa-i?eu as fi vrut sa incepem numai din primavara.sa vedem.poate mai stam un an acasa.felicitari pt alegerea facuta, eu zic ca va fi bine, am o prietena care a dat-o pe fetita acolo si sincer e tare multumita. ea a mers mai departe si cu scoala lor.

va pupi tare, ma duc s-o scot pe domnisoara mea din baita si sa ne facem ritualul de seara, hihi.

pupici la burtici, mamici si bebiti!

Meli+Timea-Larisa

Mergi la inceput