Gravidutze si mamici de Cluj - 125

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

apropo, mai stie cineva ceva de fetele noastre care someaza?-Lore,dpop,anamica,si muuuulte altele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Meli, a fost f bine in Turcia! Voi cind plecati? O sa fie cald, in ultimele 2 zile au fost 37 de grade. Suportabile pe plaja unde batea briza si ne racoream in apa. Aici ar fi mai greu de suportat.
Am avut crema de proetctie 50 sintem bronzati, dar nu ne-am ars.

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ioana13

Andreea, chiar ca e departe unde o duceti. Si destul de scump, fata de altele. Cum de nu ai dus-o la Tandarica sau acolo unde e Tiadris?
Ai inceput munca sau te pregatesti incetut?

Miany, despre Muresan sint si bune si rele... una dintre ele e ca mai sare in momentul nasterii peste pacientele pe care le-a urmarit in timpul nasterii. Unei "colege" de forum i-a daunat mult. Dar nu e o regula, fiecare dr are in CV de toate.
Mie mi-a urmarit sarcina, a fost ok, nu am avut oricum o sarcina care sa puna vreo problema, dar la nastere a fost plecat, dar eu nu m-am suparat pe el, ca m-a lasat in grija altui dr. E super aglomerat, ceea ce il face sa devina superficial. Om e si el, nu ma mir f tare. Si are si multe conferinte si delegatii.
Edit: nu il simti pe bb f mult la inceput, dar mai incolo e normal sa il simti in fiecare zi de citeva ori.



Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)






ms de raspuns.Vizavi de dr. stiu ca parerile sunt impartite ,indiferent cine ar fi el ..oricum fata de mine a fost k si colege de-ale mele care au nascut cu el au fost multumite( si au fost destule).Da e ocupat,dar sper sa fie pe cand nasc eu ..in noiembrie.Vom vedea cum imi va fi norocul. Sa fim bine numai ,asta imi doresc..

miany
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Salut is tare aglomerata si nu reusesc nicicum sa citesc din urma. sper ca sunteti bine toti
Ma duc sa ma tarasc pana la pat. nu mai pot de obosita. bebelina trage suturi in toate partile. de nu eram obosita ma bucuram de toate suturile, dar asa...
Va pup

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina Alexandra

DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sal
ANDREEA-E interviurile merg destul de bine oricum o sa fie o selectie f atent facuta ,tin f mult ca toti cei care vor lucra la salon sa fie bine pregatiti ,mai ales la partea de coafor unde voi avea o clientela f pretentioasa-stii la cine ma refer nu?la prichindeii nostri
IOANA 37 de grade ?f cald ,,,,nici nu vreau sa ma gandesc prin ce calduri vom trece noi la sfarsitul lui iulie
ce mai zice Patrik?cu ce cuvintele te uimeste?


fetelor am o mareeeeeee rugaminte la voi
VA ROG tare mult sa mi scrieti ce suma credeti ca ar fii ok pt un tuns(desigur ca aici includem si aranjarea frizurii ) la copii ?
sa mi raspundeti la intrebare si cele care va tundeti prichindeii acasa
multumesc




SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Alex, eu il tund cu masina pe P, f usor si in scurt timp. cit despre aranjat il aranjez cu dusu. Cred ca 10-15 lei e suficient pt un prichindel... poate sa pui separat, daca se tunde doar bretonul, daca toata freza, pt fete, baieti...
Patrick zice ca e"dulse, minte, est, mos" adica dulce, cuminte, destept si frumos... nu se prea pot reproduce in scris... dar mi-e ca e sisiit un pic sau ririit, dar mmai astept pina ma pronunt.

Ce ploua!!!! Voi poate dormiti! Eu sint la servici!

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arghirmonica spune:

Servus fetelor ..doamna care a avut grija de copilul meu va fi libera de la mijlocul lui iulie. Daca aveti careva nevoie dati de stire.O recomand cu mult drag. De preferinta zona Manastur

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ioana si eu is raraita, am fost asa si-am ramas asa, dar nu se simte tare, numa daca ma asculta cineva foarte atent cum vorbesc


Cu preturile la pici eu nu ma am, sorry...is pe dinafara.

Poze Diana
Povestea nasterii


Raluca, mami de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

IOANA - Eu n-o duc la cresa, mai ales la particular pentru ca nu ne permitem sa platim atata taxa (in general vorbesc).Noi am castigat o tombola de 1 iunie - o saptamana gratuit la cresa Teddy Bear.

Si uite ca astazi n-am mai dus-o.Cand veneam acasa pe la ora 15:30-16 era de fiecare data infometata si somnoroasa + ca aseara mi-a pus capac la toate;plangea in sughituri si numai in brate vroia s-o tin.A...si inca ceva, ii curge nasul si tuseste putin.Asa ca, m-am convins care-i treaba, dar din pacate nu avem ce face.In mod sigur, de la 3 ani vom opta pentru o gradinita de stat cu program prelungit.

A fost o experienta interesanta si ma bucur ca Daria interactioneaza foarte bine cu alti copilasi chiar daca dorul dupa mine este destul de "chinuitor" .

Va sarut si ma grabesc la treaba pana se trezeste printesa mea draga - "o printesa mica" (asa imi spune de cateva zile).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Alex, eu pe Eric l-am dus la tuns la o frizerie, nu de fitze, una normala...a costat 15 ron...mi se pare putin cam mult pt un pici...in alta parte ar fi fost mai ieftin...

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput