Gravidutze si mamici de Cluj - 125

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

La Multi Ani, JUlia!!!! Sa cresti sanatoasa si mare!!!!

N-am apucat sa citesc din urma, ca suntem la Deva, la noi acasa e santier, noi ne bucuram aici de soare si de verisoare!

Alex, felicitari din suflet si sa fie intr-un ceas bun! Inteleg ca avem acum unde sa ne facem noi si copiii frumosi! Bafta multa!

IOana, super poze si se vede ca distractie a fost maxima!

Andreea, absolut minunate peisaje, Daria pare in culmea fericirii! Mi-ati facut o pofta de vacanta!

Gabriela, tare rau imi pare de boli!

Elena, ma bucur mult ca v-ati adaptat si sunteti bine! NU ma speria cu raul pana la 4 luni jumate ca zau daca mai rezist!

Adriana, of, cum se tin belelele scai de capul vostru!

Va pupam si o saptamana minunata va doresc!


Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

[size=2]LA MULTI ANI, GIULIA!!![/size=2]


Elena , mamica lui Dragos Stefan si 27+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

La multi ani Giulia, sa cresti mare mare sa fii sanatoasa si norocoasa!

fetelor, imi puteti recomanda vreo bona, va rog?

mai fetelor, am mai vb cu o tanti, dar ce nu imi place la ea e faptul ca fumeaza..:( si dc noi nu fumam, parca nu imi vine sa il stiu in prejma cuiva care fumeaza..nu stiu, nu mi-e inima impacata cu tanti asta, cred ca mai caut..de aceea v-am si scris cele de mai sus ;)

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

magda cum mai esti? mai stai in cluj sau mergi la Valcea dc esti in vacanta?
spor la invatat!
am reusit sa vad cateva pozici d ela banchet , ai fost tare draguta. si l-am vazut si pe Victoras, care a crescut mult (cred ca ii prieste aerul de valcea ;) si statul la curte.

incerc sa mai vad cate ceva, dar imediat s etrezeste prichi..si e gata..

ieri am mers chipurile la iarba verde..ati vazut ce plaoie a venit..dar nu il mai puteam lua pe Stefan, care asa de dragut striga.."iaba vede, iaba vede"..ha ha ha

ancab, si eu ma gandeam sa intreb de tine. e greu cu toate, stiu.din pacate nu ne-am putut intalni la Buc, pt ca eu stateam in Ciorogarla, examenele s-au prelungit f mult, incepeau pe la 1-2 si pana terminam si de redactat contestatiile la barem se facea 6-7...si eram franta, nu mai aveam chef de nimic, decat de somn.

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

vad ca-s singura pe-acilea..
ce sa fac, daca azi la tV sunt numa curse cu masini..

no, gata e sus prichi.
am apucat sa imi fac pregatirea pt mare cu pozele Ioanei..Domnu' Patrick e copia fidela a taticului.cred ca s-a simtit bine din cate vad..si a avut si slip..hihihi..
noi mergem sapt viit, joi plecam..miercuri faca bagaje, caci luni si marti sun la capitala. pt ultima oara!

mami de minune mica, Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

sal
VICTO chiar nu stiu pe cine sa ti recomand :( doar daca te intereseaza part time-educat. lui Tiadris
a fost buna ploaia,dar era maibine sa vina mai tarziu
si noi ne am dus la o petrecere care s a tinut afara pana a venit ploaia :(
ALINA sper sa nu dau gres cu salonul si daca doamne fereste nu merge asta e ,nu se sfarseste lumea
si chiar daca i criza ,crede ma ca sunt saloane la care daca vrei sa mergi trebuie sa ti faci programare cu cel putin o sapt inainte ...e adevarat ca Dejul e mai micut ...desi...nu stiu ce sa zic si orasul de unde sunt eu e mic cam 23 mii de locuitori dar saloanele merg super bine si acuma
oricum voi avea preturi bune si accesibile pt toti
n am prea inteles ,caruciorul ce vrei sa l cumperi poate fii folosit doar de la 7 luni?
daca vrei iti dau eu un carucior sa l folosesti jumate de an pt piticuta
GABI mersi mult ,de abea astept sa fie totul gata si uite asa o sa ne intalnim mai des .....sper
in ce culoare o sa i zugravesti camera mamarutei ?
GABRIELA are rost sa mai zic ceva ?numai cand citesc mi se ridica tensiunea,dar cum Dumnezeu sa platesti tu seringile si manusile sterile ,asta i chiar culmea,tare rau imi pare ca treceti prin asa ceva
ADRIANA nuvrei afine pt puiut?mai am la congelator



SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamica spune:

Salutare,

Gabi am citit printre randuri si am aflat vestea cea mare: FELICITARI PT BURTICA! sa ai cat mai putine greturi si sa va aduca Doamne -Doamne un puiut sanatos! Va pup si ma bucur din suflet pt fericirea ce va asteapta cu 2 minuni de copilasi!

Multa sanatate copilasilor bolnaviori si multa putere mamicilor ingrijorate! Din pacate sistemul sanitar se indreapta spre colaps, e fara cuvinte situatia Gabrielei, mamica de Ionut!

Am vizionat poze cu prichindeii in concediu, Daria si Patrick, V-ati rasfatat foarte frumos doamnelor !...nu pot decat sa suspin pana in august cand plecam si noi...

Concediu placut Paula, sa va bucurati de relaxare maxima!
Alex de-abia astept deschiderea salonului, mai ales ca e aproape de mine, mult noroc sa mearga bine!

Ana e si ea tot mai mare, e o papacioasa, daca o intrebi ”ce papa Ana?”, ea raspunde ”Ana papa TOT” asta indiferent ce mananca. Din pacate a revenit la programul ei cu 3-5 treziri nocturne si ma vrea doar pe mine, oricat s-ar stradui tati sa o adoarma. De cateva zile nu i se mai adreseaza tatalui cu ”tati” ci il striga pe nume, forte curios mi se pare pt ca de cand e ea, eu nu ii zic pe nume ci ii zic ”tati”. Altfel vorbeste tot mai mult, numara singurica, canta si e chiar foarte muzicala, e afectuoasa si iubitoare de bebelusi. Asta ar cam trebui sa ma motiveze sa ma hotarasc pt bebe nr 2, dar asa greu imi vine...

Va pup cu drag si sa auzim numai de bine,


Diana si Ana (13.09.2007)


Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamica spune:

La Multi Ani Giulia, sa cresti mare si voinica!

Diana si Ana (13.09.2007)


Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

anamica ma bucur mult ca iti papa tot pitica.fii fericita! alte mame fac avionase ca sa papa ceva aia micii.sanatate multa ptr toti!

La multi ani Giulia!

Mamici...eu sunt aici...va citesc....in fiecare zi.Mi-e greu sa ma pronunt, ca marea majoritate a problemelor ce se discuta ptr mine sunt tabu.Dar mai invatam si noi.Asa ca sa nu ne uitati ca aici suntem.
O duminica placuta tuturor!

9+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

La multi ani Giulia!!!! Sa cresti mare si sanatoasa!!!

PAula, a stat P si fara slip pe acolo, dar nu e de pus pe net asa ceva.. ca si in slip m-am gindit putin daca sa pun... citi nebuni sint in lumea asta!
Distractie placuta!!!

Adriana, cum e Alexia!

Gabriela P, multa sanatate lui Ionut!!!

Gabi, faceti 3 camere din 2? Ce bine ca puteti! Cred ca e maxima distractia la Deva. Noi am fost la Bistra ieri si azi!

PAtrick de cind am venit tot apa, mare si disco cere toata ziua!

Noapte bune

Ioana mama de Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput