Gravidutze si mamici de Cluj - 125

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

LA MULTI ANISORI, GIULIA!!! SA CRESTI MARE, SA FII SANATOASA SI FERICITA IN VIATA!

*********************************************************
Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC
Eu sunt barbatelu' lu' mama!!! Uite ce mare am crescut !!!


HAIDETI SA-I AJUTAM! DONATII:
SMS 858 - 2 EURO (ASOCIATIA INIMA COPIILOR)
SMS 877 - 2 EURO (FUNDATIA MEREU APROAPE)


Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

la multi ani, Giulia!

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii
S-au dus 17kg...mai sint 10...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

va pup cu drag pe toate si va multumesc pt urari
sinteti foarte dragute



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

LA MULTI ANI GIULIA!!!

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)l
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploscariu spune:

Buna seara fetelor, ce mai faceti, sper ca sunteti bine...
eu sunt foarte foarte suparata, nu stiu ce sa fac si la cine sa cer ajutor, trebuia sa-i fac analizele la Ionut ca sa mergem cu ele la Institutul Inimii ca sa-l programeze pentru operatie, i-am facut un rand de analize si i-a iesit infectie urinara, am facut tratament cu antibiotic, si urma sa le refacem in speranta ca vor iesi bine, ca sa ne poata programa, apoi a facut enterocolita, si nu am mai facut analizele, saptamana viitore le-as putea face, dar nu au fonduri si sunt destul de scumpe, apoi habar nu am, nici nu stiu pe cine sa intreb cati bani i-mi vor trebui pt operatie, am aauzit variante ca intre 2000 si 4000 ron, care nu stiu de unde o sa-i procur, nici nu stiu ce sa mai zic...

POZE 2009 ,
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

SMS 858 - doneaza 2 EURO pentru ASOCIATIA INIMA COPIILOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Buna dimineata.

Gabriela, imi pare rau ca nu scapati de boli. Imi spui si mie cum s-a manifestat la voi enterocolita, ce tratament ati urmat si cat a durat? Si operatia lui Ioanut nu ar trebui sa fie decontata de Casa de Asigurari?




MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui kitzy

Alina ma apuca nostalgiile cand vad ce frumos povestesti tu de hainute si carucior
Asa eram si eu, intindeam toate hainutele pe pat si ma uitam la ele ce mici is si dupa ce-am luat caruciorul il tot desfaceam si-l plimbam prin casa de nebuna
E o perioada tare frumoasa si dupa ce vine bb o sa fie si mai frumoasa

parca mi-ai citit gandurile. asa ma gandeam sa fac si eu cu caruciorul prin casa cu bebe sunt constienta ca va fi greu insa va fi si frumos abia astept

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina Alexandra

DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ploscariu spune:

Adriana la noi enterocolita s-a manifestat prin diaree si varsaturi, si am facut tratamet cu smecta, biotics si regim alimentar, a durat ca 5 zile.
Iar in legatura cu operatia, normal e gratuita, dar oare ce doctor, nu asteapta bani, si mai nou vint cu textul asta: "stiti... aveti nevoie de medicamnetul cutare si cutare, iar analizele trebuie sa le faceti dumneavostra, si trebuie sa cumparati n seringi ,ace si manusi sterile ca noi nu avem din cauza crizei, dar daca vreti va pot ajuta sa le procurati la un pret mai bun" e ca si cum ti-ar cere bani pe fata, ori si cand ai nascut ai dat bani la doctor la moasa, asistente etc, daramite la o operatie pe inima. Asta este tara noastra, in loc sa fi ajutat cand esti la necaz, astia trag piele de pe tine...

POZE 2009 ,
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

SMS 858 - doneaza 2 EURO pentru ASOCIATIA INIMA COPIILOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabojuc spune:

Am revenit. am reusit sa citesc din urma.
Raluca pupam ochisorii Dianei sa se faca bine
Marietarat tre sa facem o intalnire cu ratuste
Alexandra felicitari pentru salon. Aici la Dej stiu unul deschis in februarie care a dat faliment . le-a fost cam greu in perioada asta de criza. orasul e mic, salariile mici, deci...
Ioana ma cam atrage hamacul ala
Katiapam si Gabriela ma faceti sa cu ardeii copti. sambata trecuta facuse cineva din vecini. miroasea afara de imi venea sa lesin, noroc cu ciresele m-am pus pe ele si s-a dus pofta de ardei. desi aveam si eu si puteam face, dar fost mai usor cu ciresele . Caruciorul e aria oh completo, cand l-am vazut pe net pacat ca e doar de la sase luni. dar ne vom descurca noi cumva. pentru mine e important ca e usor. am cautat sa fie pana in 7 kg.
Giuliei, sa fie sanatoasa
Anca.b pupici lui Stefan. cand il vedeam pe nepotel cum plange din cauza dintisorilor ma si durea la inima.
Adriana pupam burtica Alexiei
Ploscariu sper sa iesiti cu bine din situatia asta grea. Nasoala treaba cu "rasplata" medicilor cand ma gandesc ce ne asteapta

www.flickr.com/photos/22219026@N04/" target="_blank">POZE

alina Alexandra

DPN 20 septembrie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui ploscariu

Adriana la noi enterocolita s-a manifestat prin diaree si varsaturi, si am facut tratamet cu smecta, biotics si regim alimentar, a durat ca 5 zile.
Iar in legatura cu operatia, normal e gratuita, dar oare ce doctor, nu asteapta bani, si mai nou vint cu textul asta: "stiti... aveti nevoie de medicamnetul cutare si cutare, iar analizele trebuie sa le faceti dumneavostra, si trebuie sa cumparati n seringi ,ace si manusi sterile ca noi nu avem din cauza crizei, dar daca vreti va pot ajuta sa le procurati la un pret mai bun" e ca si cum ti-ar cere bani pe fata, ori si cand ai nascut ai dat bani la doctor la moasa, asistente etc, daramite la o operatie pe inima. Asta este tara noastra, in loc sa fi ajutat cand esti la necaz, astia trag piele de pe tine...

POZE 2009 ,
poze cu Ioana si Ionut

www.weddingcountdown.com/ticker/b9szi95.png" target="_blank">Gabriela - mami de Ionut 14.01.2008si Ioana 13.12.2004

SMS 858 - doneaza 2 EURO pentru ASOCIATIA INIMA COPIILOR


Faza cu acele si manusile ma depaseste...Eu as face flagrant, asa m-as baga in ei de nu s-ar vedea.



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput