Gravidutze si mamici de Cluj - 125

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nrl spune:

Buna dimineata, haideti la
Am fost sambata la gradina zoologica din Tg. Mures, o recomand, Andrei s-a distrat super. Ce ideei de distractie pentru copii mai aveti? Si pentru Andrei dar si pentru copii mai mari.
Mai fetelor, noi nu ne mai intalnim? Am putea sa ne vedem in parcul mare intr-o zi, vreti?

Nicoleta mami de Andrei (08.12.2007)l
http://community.webshots.com/user/nicoletarl
http://formular.stirileprotv.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

salutare gasca

noi suntem bine sanatosi, D e afara cu tati la plimbare cu atv,aici are spatiu cat vrea, ii place la nebunie , ce mai mult ii place ca se descalta si se plimba descut prin iarba si pe alei,nici nu am crezut caii va placea, e lumea lui

maine merg la control , abia astept sa vad ce gface bebelina , asa de activa e fantastic,zi si noapte face ture prin burtica e ceva total diferit fata de sarcina cu D, el nu a miscat nici 30 % din ce tumbe da bebelina

eu acuma vad ca am intart in trim III de sarcina , da sa fie bine pana la sfarsit
ma tot gandesc lace nume sa ii punem, tare complicat e, sper sa gasesc repede unul frumos, poate ma jautati cu cate un prenume

o zi frumoasa va dorim

Elena , mamica lui Dragos Stefan si 27+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

salutare
am intrat sa va salut si sa va multumesc mult pt urari
sinteti tare dragute toate
revin mai tirziu sa vad ce mai faceti
va papucim



de Giulia -20 iunie'07
Giulia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariandra spune:

Fetelor, va sarutam si multumim pentru aprecieri.Intr-adevar Daria a fost in "elementul" ei si asta ne-a bucurat tare mult.

IOANA - Ai dreptate.Si noi mai avem ceva fotografii cu Daria dezbracata, dar nu poti stii ce fel de nebuni mai exista.
Ma bucur ca v-ati distrat si voi de minune.

Meritam din plin, toate cate un concediu de vis.

Sunt tare emotionata ca am dus-o astazi pe Daria la cresa si cand mi-a luat educatoarea gentuta ei, m-a luat de mana si m-a tras spre usa strigand "plecam, plecam".Mi s-au inmuiat picioarele si mi s-a pus un nod in gat.Abia am ajuns la masina si asta fara sa-i dau un pupic de ramas bun, ca sa nu planga.
Sper sa fie ok.Pana acum nici un telefon, nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marietarat spune:

Salutare!! waw da multe a-ti scris

Alex29 : Pana acum am pus cam 11-12 kg ...nus multe dar nici chiar putine...acu sanatoase sa fim...KKK si la eco de vineri tot FETITA era.
Coafor? Super mai ales ca va fi si pt copilasi!!! Sa aveti succes cu el!!!

Elenuta: Nu te-ai ingrasat nici un kg??????? Cum asa? Si e normal?? Daca voi sunteti bine atunci e super fara kg in plus....mare noroc......cat despre nume si eu solicitam ajutorul fetelor!!!
Nici noi nu ne putem decide...

Kapitam: Super pozele...puiu seamana tare cu mami eu asa zic....Cat despre wekeend, noi peacas...k e intoarsa pe dos..cu ceva renovari...
La multi ani la Giulia (sorry daca e cu intarziere)

Anca: Felicitari pt examene si job si toate!!!

Andreea: Greciaaaa...ce frumos...si voi la fel!!

Alina: Hihihihi dadada o intalnire cu ratustele!!!

Acum: Vineri am fost la control ...totul e bine si e tot Fetifa lui tati mai ales...dar si a lui mami
Tumbe facem si noi de se misca burtica de numa...Suntem cu capul in jos, fundul in stanga si piciorusele in dreapta......

Multa sanatate la puiutii care mai sunt bolnaviari...

Marieta +31

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

buna ,tuturor !
am si eu o intrebare ..voi ati urmat ceva cursuri prenatale si/sau gimnastica?
aveti idee unde se tin asemena cursuri si cam care sunt tarifele?!
mersi

miany
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

E savurez niste urda (de la mama) cu rosii si m-am gandit la voi (mai ales la gravidutze).
Despre Alexia nu ma pronunt inca...scaune n-a mai avut, ieri a durut-o burta dar mai putin insa inca sunt sceptica de vindecarea ei. Sper sa nu mai dureze mult. Mai tineti-mi pumnii pana vineri, sa termin cu licenta si practica



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)
ABSOLVENTE!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

salutare
DIANA
ma bucur ca esti aproape de salon
si Tiadris ne mai striga pe nume ,asa mi de dragaaaaa
bb 2??baftaaaaa
ANDREEA eu tot n am inteles ai inscris o la gradi ?
si te credddd ca te ai necajit offffff doamne ,stiu cum e,iti recomand sa incerci sa i chemi educatoarea si acasa,asa se va obisnui mai repede
nu mai fii suparata pe zi ce trece o sa i fie tot mai bine
MARIETA ce super ,pai n ai pus multe kg ,bravo,ar trebui sa ti trimit o poza cu mine la 31 de sapt
multumesc tare mult pt urari
MIANY75 mie mi a placut tare mult sa merg la innot cat timp am fost graviduta
am fost si la neogim dar nu prea aveam rabdare
NICO chiar ca mi dor de Parcul Mare ...sper sa merg curand cu mamaruta,oricum te sun inainte
ADRIANApofta mare
ce bine ca e mai ok cu piticuta ,de Sara nu stii nimic?
ALICREDO tu cum te simnti ?
si treci la povesti cu noi
ELENA tare greu cu numele astea dar sunt convinsa ca vei gasi un nume frumos
tare mult imi place cum suna :Deziret

SCUMPA MEA FETITA TIADRIS- 3 oct 2007


http://community.webshots.com/user/ALEX290178

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miany75 spune:

Alex29 si unde ai mers la inot?!

miany
20+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicredo spune:

Alex29 esti o scumpa.Sa-ti traiasca minunea! o sa vin eu mai incolo la povesti, ma bag eu in seama, numa sa stiu si eu despre ce se vb
in rest mi-e rau de morr...si eu vreau baiat...si tati fata.
pup mamicile si burticile ptr voi toate!

9+

Mergi la inceput