Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti 35

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui luminita2008

dalinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, vazut printese & ciresele & fluturasi tunsulici - de fapt, inainte si dupa - sunt pur si simplu superbe!!!

se vede ca esti in vacanta, mai pui si tu o poza, doua...

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina (Rudolf Steiner)


Multumiiim!
Daaaa... e bine in vacantaaa!!... (am timp si de altele... )

Ce fain de voi ca mergeti la mare! Va invidiez! (De noi e asa departe...) Iar cu socrela, da-i pace, o sa vezi ca te ajuta, numai sa nu pui la suflet tot, sa-i dai impresia ca e "in charge" .

pupicim hunii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alexa_teo
dalina sunt absolut minunate printesele tale...si le sta tare bine tunse scurt...



(esti printre putinele persoane care zic asta.. cei mai multi au zis ca mi-am batut joc de ele.. ;dar si mie-mi place cum le sta )

Pupicei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

neata.

dalina eu spun ceea ce simt...mie imi place cum le sade tunse scurt...sunt frumose foc...


fetelor am si eu o rugaminteee enormaa la voi....avem si noi nevoie de sustinerea voastra aici http://www.ziarulactualitatea.ro/copii.html suntem GEMENELE DUCA.

va rugam din suflet....si va multumim aniticipat...

In data de 4 august 2008 s-au nascut Alexandra &Teodora, minunile lui mamy si taty.

http://s471.photobucket.com/albums/rr74/alexa_teo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Dalina..nu pot vedea pozele..imi da eroare la link



Incearca sa accesezi din albumul de la semnatura- Suntem maricele, in subalbumul "Primavara 2009"

Cum mai sunt printisorii? Pupicim baietei dulci! (toti trei! )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

nu merge nici asa:((o fi vreo problema cu site-ul care-ti gazduieste pozele
bebelusii sunt bine..azi mergem la cantarit...Andrei a scapat de o enterocolita..speram sa fie ok.

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
Fa un gest umanitar

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

petrean multa sanatate la pitici..ii pupam si tinem pumnii sa fie totul bine.



In data de 4 august 2008 s-au nascut Alexandra &Teodora, minunile lui mamy si taty.

http://s471.photobucket.com/albums/rr74/alexa_teo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

am reusit sa vad ceva poze...sunt tare frumoase fetitele tale..si maaaaaariiiiiiii..
uite ce eroare imi da la unele poze"Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Host 'domU-12-31-38-00-9D-36.compute-1.internal' is blocked because of many connection errors; unblock with 'mysqladmin flush-hosts' in /var/www/sites/www.fotoalbum.eu/lib/mysql.class.php on line 74
Cannot connect to DB"

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006
Fa un gest umanitar

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Multumesc mult,mult.
Deci ideea e ca nu conteaza atat de mult greutatea pe cat conteaza starea generala a copiilor.

33+Laura Ioana Irina Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Hello

Noi am mai adaugat o saptamana in plus. Daca ar mai fi inca doua bine ar fi.
Ce bine ar fi sa nu stai neaparat in spital cu piticii pana fac 2 kg cel putin fiecare.

Dalina superbe fetitele. Sunt copie la indigo. Sa fie sanatoase.

Pupici tuturor

elena +33 Ana Maria & Matei Stefan AMR 5 sapt
Burtica mea la 28 sapt
Lucrusoare bebelusi
Camera piticilor

Povestea noastra in Tabu

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

LUminita..ieri s-a publicat in MO, insa eu am sunat la colegii mei la Directia de asistenta sociala si au spus ca pana nu le vin normele nu se stie cum se aplica. Oricum..cine e in crestere copil primeste, insa nu se va da retroactiv..dupa cum spun ei...



da, asa e, nu misca nimeni in front pana nu-s gata normele astea.... si dap, nu se da nimic retroactiv

eu vroiam doar sa semnalez ca a aparut si in MO.

Luminita si voinicii Edi si Robi - 26.09.2008
_
Copilul trebuie primit cu respect, crescut cu iubire si apoi lasat in libertate deplina (Rudolf Steiner)

Mergi la inceput