Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (141)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Codruta plecam la Sunny Beach in Bulgaria o saptamana..de abia astept. I-am luat lui Radu colac de bebe..cu gauri pentru picioruse si spatar

Imi pare rau pentru vestile proaste cu Stefanut. Lidia ne sa fie bine.

Si tot din capitolul vesti proaste..am mai primit si noi una..bunica sotului meu s-ar putea sa aiba cancer..e o femeie jos palaria..plus ca a trait toata viata la munte..aer curat..legume si fructe din gradina..ce sa mai zic..

Cristina , mamica implinita de Raducu (7.10.2008)

Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Offff Cristina imi pare nespus de rau ...Poate nu e cancer Multa sanatate va doresc din tot sufletul

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelynna82 spune:

Multumim pentru urari fetelor

CD offf, am baiatul

Babytza multumim pentru vestile despre Lidia si Stefan, offf ne sa fie totul bine

Super tare delcaratia Mikului

Kilemi, Anca, Simodina

Oana , ce face David?

Baby_boy ufff, speram sa nu fie nimic cu bunica voastra

Noi am fost afara dar bate vantul fff rau asa ca am stat putin, poate maine va fi vreme mai frumoasa .

fericita de Crina Alexandra
Crinul Meu
Iunie 2009
Crina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

salutare fetelor!!

votat bighidelil votez zilnic de altfel

multumesc frumos pt urari sunteti toate foarte dragutze

LA MULTI ANI CLAUDINNA!!! multa sanatate si viata lunga!

luminitamami de huni pretiosi merci pt raspunsul detaliat m-am mai linistit nici azi n-a papat carnita adik i-am facut supa de pui cu galuste si i-am pus si o bucatica de carnitza la blender dar cum n-a mancat nici jumate din ce i-am dat iti dai seama cata carnitza a papat era putina oricum

azi i-am luat piersici din kaufland si am curatat-o de coaja si a mancat 1piersica intreaga si jumatatem-am speriat plangea daca i-o luam de la gura

si in rest papam f bine branza fagaras cate o cutie de 200g pe zi,fructele,iaurt fara numar si lapte numai in somn ca altfel e cahh

vroaim sa va intreb daca dati danonino puilor??eu toanta cum sunt i-am dat 2 cutiute de pere a fost ok,am prins curaj si i-am mai dat 2 iar ok ,,,la diferenta de 3 zile i-am mai dat 2 si a vomitat...acum nush daca a vomitat ca a mancat prea cu pofta cert e ca david nu a mai vomitat demult si m-am hotarat sa nu-i mai dau niciodata danonino,,,sa nu dati cu rosii acum ca i-am dat parerile sunt impartite...babymom poti sa-mi spui parerea ta pls despre danonino?daca ai intalnit cazuri de intoxicatii,alergii sau alte minuni?





de David
Poveste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Didididi spune:

Buna fetelor!

La multi ani sarbatoritilor de astazi, ca vad ca sunt si pitici si mamici!

Imi pare rau ca hunii sunt bolnavi in continuare! Lasa Lumi ca trece si asta.

Legat de tantari, am sunat pediatra si ne a zis sa folosim aparate cu pastile; in niciun caz solutii ce se aplica pe corp, ca s-ar parea ca ii sensibilizeaza la piele. Voi vad ca folositi sprayuri. Sa inteleg ca nu e bine cum ne a sfatuit dr? Nu de alta dar saracul Mihai are cateva muscaturi care s-au umflat bine de tot.

Didi si bb Mihail (22.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:



www.flickr.com/photos/30462666@N03/3618808755/in/set-72157618565019770/" target="_blank">Am colac, ma duc la mare
www.flickr.com/photos/30462666@N03/3618808911/in/set-72157618565019770/" target="_blank">Sunt un dragut
www.flickr.com/photos/30462666@N03/3619627692/in/set-72157618565019770/" target="_blank">Am si costum de plaja

In alta ordine de idei, oare la 5+ saptamani se vede sarcina la eco transvaginal?

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Nerantula foarte frumoasa este ia lui Gruia !!!! Si ii sta superb in ea
De eco nu stiu sigur ce sa iti zic, la transvaginala e posibil sa se vada. Eu parca la 6 sapt am fost prima oara si s-a vazut la eco abdominal. Sansele sunt mai mari sa se vada la asta transvaginala la 5, din cate stiu se vede mai bine decat la cea abdominala. Te duci ???? Scoatem majoretele ?

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

babytza, ma duc maine, sa stiu si eu o treaba inainte de concediu (plecam duminica la mare! ) ... culmea e ca am nimerit tot la Hamid, la Medicover, desi am zis ca merg la primul care e liber. Dupa concediu merg la Dana Oprescu, la Polizu, si daca imi place, raman la ea.

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Tinem pumnii !!!!! Nerantula !!!

Si sa nu uitam de burtica lui Moni Moni 27 saptamani !!!

Babytza si puiiValentina David

Poze

Vot pt Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

babytza

www.flickr.com/photos/30462666@N03/sets/" target="_blank">Gruia - haiducel iubit 16.09.2008

5+

Mergi la inceput