Gasca de Constanta *107*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna dimineata tuturor. va astept cu cafeluta calda.
acum o savurez si eu.
un inceput bun de saptamana va urez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Buna saptamana va doresc!

Mav, multumim de vesti despre Andreea....
Cat despre analiza, am facut-o si eu.....prb sunt medicii care ar trebui sa gestioneze, sa fie actualizati cu micile exceptii( valori scazute viremie, Ag Hbe negativ....sau altele). Nu pot sa decid eu, iar ulterior sa regret ca mi-am asumat riscul.


Acum am intrat, am avut de alergat prin oras in dimineatza asta...eu si mosii/babele care-si iau avant de luni dimineatza!

Cri mami de Ale ( 2003) & +29 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

Buna ziua!!!!

Eu acum o ora m-am trezit(am lucrat de noapte), si abia acum sunt la cafea.Am inceput regimul de viata Montignac, am slabit deja 6 kg si sper sa nu ma abat de la el. La nunta din 15 august vreau sa rivalizez cu mireasa(Tania stie). Asa ca nu pot bea cafeaua pe stomacul gol. Trebuie un fruct si dupa min. jumatate de ora mic dejun urmat de cafea sau apa.

Azi ii face externarea Taniei, cand ajung acasa le fac o vizita si vin cu noutati despre(daca nu sa o le de-a chiar Tania).

Cat despre deranj, nici vorba.Am trimis canapelele vechi la tzara la soacramea, pe tura mea de munca.si acum sunt inasteptare pana miercuri cand vin cele noi. Le-am cumparat de la Domus. Nu sunt nici cu coluri drepte , cum se poarta, nici deschise la culoare cum as fi vrut, dar sunt practice. Se extind ambele(3locuri si 2 locuri)au lada ambele, si nu ocupa spatiu. Cine sta in apartamentele din 4-5 semidecomandate, stie ca suntem limitati la cumparaturi. Ma multumeste faptul ca sunt functionabile si ca sunt noi si nu mai am canapeaua tatei in ochi.O sa pun poze cand o sa le am .

Hai ca am vb prea mult si s-a racit cafeaua .
Va poop.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Tania asteptam vesti despre Andreea.si sper ca sunteti mai bine.cat despre concursul amintit de mav nu-i bai vor mai fi si altele.
Dana sa stapaniti sanatosi canapelele!!
Camelia spor la invatat!mai e putin si gata.
Crix da de la serbare sunt pozele.le puteti viziona daca vreti aici
Cornelia cum a fost la party?
Bettyk cati ani are fetita ta?stiu si eu cum e cu personalitatearecunosc ca e tare greu.
azi avem o sarbatorita
La multi ani Sinzi!! sa fii fericita alaturi de familia ta si de cei dragi!
pupici de la noi si o zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

LA MULTI ANI SANZIANA!
Crig, nazdravana mea are 7 anisori. sper ca o data cu inceperea scolii sa se mai tempereze un picut.
ma duc sa imi fac un ceiut(antiadipos).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Buna!
La multi ani Sinziana! Iti doresc multa sanatate si impliniri alaturi de cei dragi!

Dragele mele, va multumesc pentu sustinere si incurajari.
Am o stare tare tampita, astept sa treaca mai repede timpul, ce citesc parca trece pe langa mine .

O saptamana insorita si linistita tuturor!

---------------------------------------------
TELEDON PENTRU MIHAITA,IN RETEAUA ROMTELECOM

**********0 900 900 320-pt 10 euro**********
**********0 900 900 325-pt 5 euro**********

--------------------------------------------

Bazar pentru Bogdan
-----------------------------------------

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Sinzi, La multi ani cu sanatate! Sa fii iubita!

Crixia.... nu stiu ce sa mai zic... imi pare rau...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Sanzi, multi ani fericiti!!! Cand ziceai ca vii in tara?

Camelia, spor la invatat!

A trecut si ziua Mariei. A fost bine dar obositor pentru mine . Copiii s-au distrat si asta e cel mai important. Nu a fost prea cald cum imi era teama, ci tocmai bine. Poate incarc niste poze putin mai incolo.

Azi am fost la medic si mi-a spus ca el crede ca mai sta bb in burtica vreo 12 zile, dupa care mai vedem. M-am linistit ca eram stresata sa nu vina mai repede .


Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
www.flickr.com/photos/cornelianis/" target="_blank">poze; poze2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Sanziana...sa traiesti ani multi fericiti, cu bucurii din partea baietilor!!! La multi ani!

Crig, n-am reusit sa vad pozele, probabil la mine ceva prb cu netul, vad ca de abia se misca!

Madamsadamy, si eu aplicasem intr-o vreme principii din Montignac si eram foarte multumita de efecte! Nu te lasa, mai e putin pana la eveniment! Cat despre canapele, sa fie intr-un ceas bun, sa va tina! Daca se si deschid e super...sa fie functional!

Mav, multumesc inca o data pentru grija/atentie....e mult de spus, nu-mi ramane decat la Bucuresti sa cer o parere.
O sa plec we viitor si raman cateva zile in Buc tocmai pentru acest motiv. Am o recomandare...sa vad, poate vin cu sperante de alaptat!

Camelia, iti inteleg starea, imi amintesc cum ma foiam, parca intra pe o ureche si iesea pe alta, ....o nebunie! Stressul, ce sa-i faci, asa e pe ultima suta de metri! Uite d'aia nu ma tenteaza sa fac doctoratul! glumeeesc



Cri mami de Ale ( 2003) & +29 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Multumesc fetelor

Azi am sarbatorit cu fete dragi prin Mamaia!!!!

Sinzi , Radu si David psihologul
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8030428cd903dfdc201bf8&source=category&category_id=all" target="_blank">David
www.flickr.com/photos/11552209@N04/" target="_blank">



Mergi la inceput