Cafea cu aroma de femei si bebelusi*100*

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maru spune:

mai, acu ca ai intrebat de ce e batatorita, cum sa raspund? sa ii dau apa la moara lui principe si sa ii zic ca o facem acum ca disperatii ca vin ai mei duminica, si 3 luni o sa postim
ori sa zic adevarul, ca e de la saua de bicicleta, m-am invatat ca magarul cu samarul, si dau la pedale cu speranta ca un mm de sunca se mai duce pe garla?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Aido,pan' la urma cui ii dai vib.?Printesei sau lui Maru?E cam edhivoca formularea ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

vreau si eu bunatati care sa vina la mine





Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

eu nu refuz un dildo de ala, ca vib nu ma lasa sa scriu, dar cred ca era pentru principe, caruia nu-i mai iese din minte si de pe buze...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Si ce daca vin ai tai?Doar nu-i culci in pat cu voi?sau va inhiba?Sau sunteti too noisy?Clear me up,babe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

tu vorbesti nef..tuto..care n-ai putut nici cuarezma sa o tiisi te legi de samericane?
apropos ..vezi ca am fantezii cu una neagra...daca tot cumperi macar sa fie pe plac.
daca te spun la al meu o sa prescrie strcnina ptru cainii tai

marule,si zici ca ai doua orgasme pe zi?unul culinar si altul la spining?fericito..ai auzit aido?...cand se intoarce rokerul?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui wonderful

Aido,pan' la urma cui ii dai vib.?Printesei sau lui Maru?E cam edhivoca formularea ta.

W

la principesa normal , ca am vazut eu o stire si cred ca am bunghit eu pe unde locuieste ea (in epicentru) , ca pe o raza de 5 km s-au ofilit toti bananierii ... era prin Venezuela ...




Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui maru

eu nu refuz un dildo de ala, ca vib nu ma lasa sa scriu, dar cred ca era pentru principe, caruia nu-i mai iese din minte si de pe buze...

Emma Aida e inger
Doamne'ajuta!
http://maru-incotro.blogspot.com/

nah auzi si la asta ca vrea si ea unul. Pai auzi , a zis Laci ca pana la tine se risca sa se urce in avion , o sa ii fac un dormicum cat sa zambeasca tot drumul , si cand venim te cadorisesc si pe tine



Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Citat:
citat din mesajul lui wonderful

Si ce daca vin ai tai?Doar nu-i culci in pat cu voi?sau va inhiba?Sau sunteti too noisy?Clear me up,babe.

W


pentru ca dormitoarele sunt sus la etaj, intre al nostru si al babacilor e doar baia, iar al copilului am avut noi grija sa fie hat in capatul celalalt de hol.
ce too noisy, ha, vremuri apuse taica, plodul doarme cu usa deschisa, si cum aude zgomote suspecte, cum vine sa vada daca suntem ok!
asa ca pe muteste...cat mai pe muteste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui wonderful

Si ce daca vin ai tai?Doar nu-i culci in pat cu voi?sau va inhiba?Sau sunteti too noisy?Clear me up,babe.

W

da mah maru sa vezi atunci intensitate la or***me ca nu trebuie sa auda si parca vad ca le maresti viza si ii platesti sa mai stea



Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput