Cafea cu aroma de femei si bebelusi*100*

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

ce sa faca la inot?Acolo doar da asa aiurea din ce are fara nicio senzatie.dar la 'spineala' e alta treaba.Stie de ce transpira.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Ce balarii?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Forumul asta avea pe vremuri un magazin virtual.Mai exista sau a dat si asta faliment de cand cu cc asta de criza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

pai,asa ziceam si io..
ea nu zice ca sufera de boala aidei (nifomanie)..ne zice ca-i pufoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

o balarie rosie,care e si verde...iese ciorba rosie ...si-mi place mie tare(dar decand sunt aici) sa o mananc rece din frigi.


avea unul "buburuza" dar n-avea mare scofala....

bai,se simte criza in ro?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

baza asta sportiva are si bazin si multe alte facilitati!
problema e ca aquafitul e la 7 dimineata cand eu sunt bine mersi in autocar, nici sansa sa ajung, sa ma duc de una singura in bazin la pranz sa fac niste ture, nu merge, ca nu stiu atat de nine sa inot!

la altceva nu am endurance, asa ca am ramas cu spinningul. Plus ca la cardio latino si la zumba sunt f multe cucuoane, am povestit eu pe blog ce si cum

ce sa ma manance mai principe, ca e amortita sau batatorita, nici nu mai bag de seama, dau la pedale si urla muzica in creeri mei!

Citat:
citat din mesajul lui principe

marule,hai lasa-ne,de ce nu faci innot,abdominale?nuuuu,tu spining.
recunoaste ca te-am prins...te mananca pasarica

ai sa ramai pentru totdeauana in sufletul meu,licuriciule..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Da,se cam inmultesc somerii.mai vin si boii astia cu legi de rahat care dau in cap firmelor mici/mijlocii,asa ca nu-i prea bine.S-a cam scumpit mancarea.dar asta se intampla oricum aici,ca toti vor profit mare si repede si avem mancarea mai scumpa decat afara.
asa ca de ce sa mai dau bani pe spinning daca ma ajuta guvernul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns wonderful spune:

Marule,da' de ce ti-e asa de batatorita,mititica?Ai calcat pe ea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Citat:
citat din mesajul lui principe

marule,hai lasa-ne,de ce nu faci innot,abdominale?nuuuu,tu spining.
recunoaste ca te-am prins...te mananca pasarica

ai sa ramai pentru totdeauana in sufletul meu,licuriciule..

marule stii tu cum e cu principesa ... tot cu gandul la p**a , nu ii da barbatul ala al ei deloc. Pai poate iti fac o vizita si iti aduc cadou de bun venit un v****tor sa ai cu ce sa te joci si sa te saturi si tu odata ... si mai vorbesti de sud-americance



Alaturi de Sebi


Aida ... 25+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

da, vezi, la noi criza e in full bloom, Victor a cautat 5 luni job pana cand s-a lasat pagubas si a acceptat o bursa de la guvern sa mearga la colegiu again.
Dar cu toate astea , macarea vine spre mine, si ma pufuleste: ieri mic dejun de apreciere a personalului, lunch-ul la institut (potluck), azi conferinta pe safety patient, si iar mancare si iar mancare. Plus cheful de la restaurantul spitalului ne-a pregatit special pentru noi un platou de bunatati! Cum naiba sa nu te ingrasi?

Mergi la inceput