Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (17)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns SimonaMami spune:

Citat:
citat din mesajul lui SimonaMami

[quote]citat din mesajul lui aris26

wow de am starnit....de fapt simona,ca a ei a fost ideea. mda,cred ca mi-ar prinde bine daca ar mai fi si alte mame langa mine. poate ne organizam


in ce parc mergeti voi? Ca ne organizam IMEDIAT!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

nu imi e ca s-ar uita prietenii ciudat la mine,sunt convinsa ca nu ar face-o,eu sunt buba. nu stiu cum m-ash simti sa ma vada in tziztzi goale...stiu stiu stiu...dintr-o bluza decoltata si un sutien push-up se vede mai mult. rational stiu. nici macar nu stiu cum sa explic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

azi implinim 4 de casatorie. mi-a adus sotul flori, iar dupa amiaza ma scoate la restaurant. mergem cu copiii si cu socrii, ca sa aiba cine sa alerge dupa copii.

merg sa calc pana doarme ioana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

nu mergem in parc,doar in curtea proprie si nici aici nu alaptez decat seara ca sa nu ma trezesc ca dau spctacole gratuite muncitorilor dupa acoperisurile din jur

oricum trebuie sa organizam o intalnire cat de curand. eu week-end-ul asta ma va cu fetele dupa forum,de la alt subiect. cam de doua ori pe an ne adunam si e chiar dragutz sa ne cunoashtem.
de stat stau in zona militari dar nu pot sa ma deplasez decat cu mashina asa ca orice parc e ok pt mine.

Citat:
citat din mesajul lui SimonaMami

Citat:
citat din mesajul lui SimonaMami

[quote]citat din mesajul lui aris26

wow de am starnit....de fapt simona,ca a ei a fost ideea. mda,cred ca mi-ar prinde bine daca ar mai fi si alte mame langa mine. poate ne organizam


in ce parc mergeti voi? Ca ne organizam IMEDIAT!

Simona mami de 2 : Victor Christian (02.04.09) si Eric Christian (02.03.05) + sotie de tati Christian!




p.s. fetelor ma scuzati,laptopul meu face figuri si nu tasteaza toate literele mereu.asa ca mananc litere la greu. si utea asa imi mentin silueta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

felicitarimulti inainte si petrecere frumoasa

Citat:
citat din mesajul lui m_monique

azi implinim 4 de casatorie. mi-a adus sotul flori, iar dupa amiaza ma scoate la restaurant. mergem cu copiii si cu socrii, ca sa aiba cine sa alerge dupa copii.

merg sa calc pana doarme ioana.

-------------------------------------------------------------------------
mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SimonaMami spune:

Citat:
citat din mesajul lui m_monique

azi implinim 4 de casatorie. mi-a adus sotul flori, iar dupa amiaza ma scoate la restaurant. mergem cu copiii si cu socrii, ca sa aiba cine sa alerge dupa copii.

merg sa calc pana doarme ioana.

-------------------------------------------------------------------------
mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)



Felicitari!! MULTI si FERICITI inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Eu tot citesc si sper sa nu-mi uit vorba

Olga, am postat la capitolul trecut si ziceam ca daca tot e masina incapatoare faceti o bucla prin Deva si venim si noi la munte

Cativ, si bebelina mea plangea la baie asa ca am cumparat un suport de pus in vanita si am mai racit apa (acum are cam 35 de grade inainte faceam la 38-39 ca asa imi place mie dar ei se pare ca nu ) si mai nou chiar rade la baie si cel mai important sta relaxata

Galushca , felicitari pt noua casa !!! cand spargem sampania de perete ??

Ayla, multi si sper sa-ti revii rapid !!sanatate multa lui Alex

Iuca, eu o imbrac foarte ''dezbracata'' si in casa si afara adica in casa body cu maneci scurte si fara pantaloni si afara in salopete cu pantaloni scurti

Mami lui Alexandra (03.03.09)

www.flickr.com/photos/31088780@N05/?saved=1" target="_blank">Suntem trei muschetari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SimonaMami spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Galushca , felicitari pt noua casa !!! cand spargem sampania de perete ??



Felicitari si de la mine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Vin si eu sa va stric scorul, ca nici eu nu pot alapta in public. La inceput m-am simtit bizar de tot si de fatza cu sotzul si maica-mea. In afara de ei m-a mai vazut o buna prietena, ca era in vizita si Sophiphi ragea, am incercat eu s-o fac sa taca fara tzitzi si am tras de timp cat am putut, dar degeaba. Nici eu nu-s pudica la purtat decolteu sau fuste mai scurtutze, da' asa-s eu, nu ma pot gandi la alaptat de fatza cu altii. Dar le admir pe cele care pot!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
http://community.webshots.com/user/Ilinca_M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui m_monique

azi implinim 4 de casatorie. mi-a adus sotul flori, iar dupa amiaza ma scoate la restaurant. mergem cu copiii si cu socrii, ca sa aiba cine sa alerge dupa copii.

merg sa calc pana doarme ioana.

-------------------------------------------------------------------------
mami de Andrei (16.12.2006) si Ioana (03.04.2009)




La multi ani, draga mea!
Sa fiti ferititi multi ani impreuna alaturi de cei 2 copii ai vostri...

Si..dedicatie speciala pentru voi:






Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput