Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(10)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

pai, guze, daca e sa ma iau dupa dr...el mi-a dat concediu medical 21 de zile dupa o astfel de operatie!!!!!21 de zile!!!!!!!!!!!!!!!!!
daca-l mai intreb si de sex, nici nu se poate pune problema vreun an!!!!!!!!!!!!!!!!!!! oricum luni merg la control si mai negociem!!!eu ma pun pe treaba din seara asta!!! asa, incet si trist, ca sa citez!!!!

http://tt.lilypie.com/IiZQp2.png
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menics spune:

OFFF, ce zi mai fetelor, si cred ca se pune si de o ploaie...
faza e ca ma apuca amocul de weekend, la naiba... asta cu plaja lui am impresia ca e un tantalau... saracu, deja parca ma enerveaza.. vad eu maine ies la un suc... azi muncesc pe bani, si dupa munci fug la banci si gata... scap de griji si de bani... ba mai pun si de la mine fir-ar sa fie...

ma doare burta...ups sa fug repede...

http://tt.lilypie.com/kP5vp3.png
Manu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

sorinake-eu am avut de astepta 21 de zile dupa operatia clasica-care e de 20 de cm..insa dupa laparo-am inceput dupa 3 zile,de fapt dupa 5..ca mie dupa operatie mi-au venit rusii..asa ca baga mare fata mea!deci..te asteptam cu vreo doi plozi luna viitoare!
mayanule-parca tu ziceai de crema praji cu sampanie?ca vrea si io sa stiu cum se face!sa mai schimb retetele..
galli-sanatate multa tatalui tau!
menics-eo zic sa-ti dai intalnire cu 2 insi..sa ai unu de rezerva in caz ca celalalt da gres..asa ii poti schimba daca nu corespund criteriilor!sau poate iese un menaj a troa..si vii acasa si cu gemeni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

Citat:
citat din mesajul lui uratica

sorinake-eu am avut de astepta 21 de zile dupa operatia clasica-care e de 20 de cm..insa dupa laparo-am inceput dupa 3 zile,de fapt dupa 5..ca mie dupa operatie mi-au venit rusii..asa ca baga mare fata mea!deci..te asteptam cu vreo doi plozi luna viitoare!


pai, doi vreau si eu! amandoi odata ca sa fiu sigura! cine stie ce probleme mai apar si nu mai pot sa-l fac pe-al doilea! si trei ar fi bun...!!!

http://tt.lilypie.com/IiZQp2.png
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Ziua buna, fetelor!

Sunt in doua de durere, prima zi de CM, cu strigaturi nu alta. Adica de maine incep injectiile in burta cu Gonal (beax). Iubitul meu mi-a facut o surpriza si a luat bilete la Patricia Kaas (care imi place la nebunie), asa... ca sa indulceasca tratamentul. Azi trebuia sa merg si la croitoreasa pt. rochia aia dar chiar n-am nici o putere.
Imi pare rau insa ca saptamana asta nu are nimeni un test pozitiv. Sau poate nu aveti curaj sa va bucurati? Dar pana duminica mai e!!!!

Va pup pe toate, mai ales pe Galli care poate e mai necajita decat noi acum.

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

libra-ofof..sa fie intr-un ceas bun inceperea procedurii!
si..ptr cm ia un aulin pliculet-iti va calma durerea!nu sta asa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Saru'mana Mi...! Doamne ajuta la toata lumea!
Am uitat sa va intreb, are ceva daca in a doua zi de Gonal merg 6 ore cu trenul dus, topai, cant, plang si strig (sau cine stie ce-oi mai face pe-acolo) apoi merg iar sase ore cu trenul intors?

_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mai, sugubetelor!

Sorinake, facem galerie de pe margini.

Uratico, te-am citit, fata nazdravana, cu atatea lovituri la capshor, se explica multe ...
Eu m-am lovit o sg data sub spranceana. Eram la BV, asteptam teleski-ul. O tuta a cazut in fata mea din teleski si, in loc sa se dea la o parte, statea ca fleasca in mijlocul drumului. Gigel de la teleski, in loc sa opreasca masinaria, se uita ca boul. Io, fata saritoare, m-am aplecat s-o ajut (adica s-o imping nitel din drum, sa se poata apuca de gard sa se ridice). Am revenit la pozitia verticala, m-am uitat in dreapta sa vad cand vine teleski-ul sa ma agat de el ....si, surpriza: venise deja si era extreeeeeeem de aproape de ... ochiul meu. L-am vazut foooooaaaarte bine!Odata am vazut si stele verzi, a inceput sa-mi curga sangele siroaie, sotul meu ingalbenise, s-a indreptat repede spre mine sa ma ajute. Io, cu o mana la ochi si cu una il tineam la distanta: Staaai, nu te apropia, sa nu calci pe lentila mea! Asta-mi era mie grija, nu cumva sa-mi pierd lentila prin zapada.
In fine, aventurile de la Spitalul Judetean din BV vi le povestesc altadata ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Libra, daca tu te simti bine, n-ai nicio problema! Sa traiasca nasaaaaa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soricica spune:

nico, luna asta nici un party din pacate, dar la luna viitoare dau tonul chiar eu .
daca stai bine cu timpul poate reusim sa ne vedem prin zona.

uratica, plina de peripetii copilaria ta si plina de pitici.

menisc, ai sa vezi ca o sa iasa soarele si pe strada ta.

libra, imi pare rau, dar ma rog ca luna viitoare sa fie cu noroc.

mayan, nici o prajiturica ???


pupici fete cu lipici




Mergi la inceput