Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(10)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Galliciana, sanatate multa si insanatosire grabnica tatalui tau! Daca ai nevoie de ceva, sunt in RO!

Multumesc de primire, fete dragute si motate!
Hai, pe care o iau cu mine inapoi in TR?
Ce nashpa e traficul in Buc.!!!!!!!

Bun venit printre noi, Sorinake! Si noi asteptam bb dar iata, aici, il asteptam intr-un mod mai placut, mai haios si mai instructiv.

Ma apuc de lectura, sa ma pun la punct cu noutatile .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

multumesc inca o data de primire!

noi astazi am fost sa scoatem atele de la operatie si deseara prestam cu drag si spor ca e ziua de ovulatie! doar nu o fi foc!!!! poate e cu noroc! ma duc sa iau niste teste de ovulatie ca sa fiu sigura ca nu pierd nika!

http://tt.lilypie.com/IiZQp2.png
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

fetelor, daca apare a doua liniuta vaga (de fapt nu e vaga, ca nici cea de control nu e f intensa - e cam 1/3 din intensitatea liniutei de control)la testul de ovulatie ce inseamna? ca urmeaza ovulatia, e ovulatie sau a trecut? dupa calculele mele azi ar fi ziua de ovulatie!!!


http://tt.lilypie.com/IiZQp2.png
http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Citat:
Hai, pe care o iau cu mine inapoi in TR?


Io , io as veni cu drag ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui MayanMistica

Citat:
Hai, pe care o iau cu mine inapoi in TR?


Io , io as veni cu drag ...



Hai, te astept cu bratele deschise!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

guze-dupa ce ca am incercat sa descifrez ziarul trimis in cap 2 cred-uitandu-ma ca o fetita silitoare la telenovele turcesti ca sa invat si eo cate ceva-sa nu ma uit doar la pozele din ziar..am invatat si eu cm se zice -la revedere,multumesc si te iubesc!oare e de-ajuns sa vin in turcia?asa face ceva pe centura-asa cat de un fiv..sau chiar trebe sa ma vopsesc blonda?sa nu se inteleaga gresit-nu am nica cu blondele-insa stiu ca la turcaleti le plac blondinele-si eu mi-s de la mama natura neagra foc!si de suparare si la propriu!
fetelor-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mai, fetelor, dar scriitoare sunteti! Abia acum am terminat de lecturat. Nici nu stiu cu ce sa incep.

Ieri, pe drum, ma gandeam ca poate oi avea parte de vreo peripetie, sa am ce va povesti azi. Dar, la drum prin Bulgaria, solo, mai bine ca n-am avut...

Mona, stiu, tu esti in weekend, te relaxezi, sper.

Uratico, esti f optimista si curajoasa dar si ffff neastamparata. Ai semne de copil nazdravan din copilarie?

Menics, neaparat sa te intalnesti in locuri publice si po****te! Ai maaaare grija, te rog!

Si ce fete fierbinti avem p-aici:
- Mayan, suparata-suparata dar merge ca uns dimineata!; cica e de bine, ca e mai invartosata si mai concentrati
- "Dupa IA se face sex?" (Libra); cred ca incet si trist merge, desi nu cred ca-ti arde de asa ceva
- "... sa incerce usor si sa termine repede" (Micomic); as adauga "si adanc" ; voi folosi si eu metoda, sunt curioasa ce reactie va avea
- "dupa ce perioada de la laparo poti reincepe v. sexuala?" (Sorinake); mai bine intrebi dr, ca aici raspunsul s-ar putea sa fie "cat mai repede"

Soricico, ce bine ca te-ai insanatosit! Vreo "serbare" la serviciu? Sa ma anunti sa vin sa te iau mai devreme putin.

Ancutica, Lumy, Ada, Amy, Dandanica, cred ca voi veni si eu mai des la schimbul de noapte. Nu prea pot dormi singurica (nu mi-e frica dar daca nu-mi simt pet-utul lipit de mine, mi-e mai greu) si macar ma bucur de compania voastra minunata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamac spune:

Guzelnico - ma bucur ca ai ajuns cu bine! Te primim cu drag in schimbul 3, cu cat suntem mai mult cu atat ne distram mai bine!

Eu am fost la ecografia din Z8 - endometru 3,2 mm, 2 foliculi de 9 cm pe stanga + 1 folicul de 10 si 2 foliculi de 10 pe dreapta. Mi-a marit doza la injectii si mi-a programat o alta ecografie pe marti dimineata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancamac

Guzelnico - ma bucur ca ai ajuns cu bine! Te primim cu drag in schimbul 3, cu cat suntem mai mult cu atat ne distram mai bine!

Eu am fost la ecografia din Z8 - endometru 3,2 mm, 2 foliculi de 9 cm pe stanga + 1 folicul de 10 si 2 foliculi de 10 pe dreapta. Mi-a marit doza la injectii si mi-a programat o alta ecografie pe marti dimineata.




Hei, cum te descurci cu injectiile? Cine ti le face? Rezultatele sunt frumoase. DD ajuta sa auzim de bine si de bb!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

guze-normal ca am!am dat cu capu de calorifer-am vrut sa vad care e mai taresi ma-am ales cu o sprinceana cu model-de ma intreaba toate lumile unde m-am dus sa ma pensez ca vor si ele!desi nu m-am pensat in viata mea!si apoi am continuat..cazut televizorul pe picioare,catarat in copaci si trebuia sa ma recupereze tati ca nu mai puteam sa ma dau jos..cazut de pe zid de 3 metri facut buba rau de tot,dat cu capul de coltul mesei..
hihi..si acu ca-mi amintesc imi dau seama de unde mi se trage treaba cu atatia pitici pe creier!
eo i-am zis lui barbatamiu sa-mi ia lesa..el a zis ca ma tine in carantina-insa am scapat repede de pedeapsa(oare ptr ca i-am invinetit ochiul in weekendul trecut?).
fetele!

Mergi la inceput