Alaturi de Sebi - Avem PAYPAL

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

eu nu am nimic impotriva ,
dar ma gandesc ca nu suma e importanta ci gestul
si poate sant parinti care se vor simti prost vazandu-se trecuti cu 10 euro langa altii cu mai multi,,,,
dar poate cei 10 euro ai lor sant mai primiti si mai munciti decat ai altora care poate au mai multe posibilitati,,,,
oricum tu stii de la cine ai primit si ma gandesc ca cine a donat ceva banuti nu a facut-o ptr a-si vedea numele ci ptr al ajuta pe micul tau ingeras,,,
asta e strict parerea mea,,,,tu poti sa faci cum vrei , orice ai alege e bine ptr mine,,,
pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Am trecut pe prima pagina doar numele ce imi apare pe extrasu de cont pana azi la ora 16.lista va continua

O pentru voi!

si daca se va dori fara nici o problema voi trece si suma!

, mamica lui Bibi cel luptator

Sebi are nevoie de voi!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yoannamarie spune:

Andreea, scumpo, tocmai ce mi-am verificat mail-ul si am citit "Povestea nasterii" micutului Bibi. Si acum am ochii inecati in lacrimi... Va si va imbratisez tare!
Sunt, mai mult ca sigura ca suma se va strange si veti reusi sa plecati cat mai repede la clinica. MARI SUNT MINUNILE LUI DUMNEZEU! Iar, Bibi este, CLAR, un luptator si va fi castigatorul acestei lupte...
Initial, am vrut sa postez pe acest topic, dupa ce as fi pus banutii in cont...ca sa fiu sigura ca am ajuns la banca si ca nu bat campii aiurea... Dar n-am rezistat... dupa ce am citit...
Voi fi alaturi de voi atat cat imi sta in putere!
Daca mai ai nevoie si de altceva, te rog, sa nu eziti, sa spui!
Multa sanatate, putere, incredere si CREDINTA!

Va ! Si, cu Dumnezeu inainte!

www.mytickerz.com/tickers/g5982ekrufgklo7y.png" target="_blank">Maria-Elena, un vis devenit realitate!


Mitzu si...perlutzele...

Ioana, mami de Maria-Elena, alintata, Mitzu ( 5 septembrie 2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Yoanna

, mamica lui Bibi cel luptator

Sebi are nevoie de voi!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Mexxa, cand vei avea Paypal activat, trece-l pe prima pagina te rog.

Este revoltator ca s-a intamplat asa ceva.
Sper sa strangeti cat mai repede suma necesara si sa gasiti un loc unde va fi tratat cum trebuie.
Bafta si multa sanatate.

Anto, mamica de Sonia Gabriela ( 22iunie 2007) si Victor Andrei (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Avem paypal

, mamica lui Bibi cel luptator

Sebi are nevoie de voi!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

Am trimis si eu cativa dolari pe paypal...sper sa strangeti suma cat mai repede

My baby...to come
www.lingua-translations.com" target="_blank">and my job
Arbeite klug, nicht hart!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Gabi multumim

, mamica lui Bibi cel luptator

Sebi are nevoie de voi!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reallaura spune:

Mexxa, Gabitzam ne-a facut si noua cunoscuta povestea lui Sebi. Este o minune de copil si trebuie ajutat sa scape de cosmarul operatiilor repetate! Vom fi si noi alaturi de voi! Sper sa se stranga banutii necesari!

Laurita, mami de Mircea Ioan, 15 mai 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Andreea, am trimis bani in seara asta prin Paypal.
Cand poti tu, verifica si confirma primirea, te rog frumos.

Sanatate multa si bafta sa strangeti cat mai repede suma necesara,

Anto

Mergi la inceput