Copilasi de Iulie-August 2004 * (23) * LMA

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !
Unde umblati toate ?

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Neatza, neatza ... bey, io nu umblu pe nicairea, stau pe scaun la birou si ma ocup de actele restante, ca deh, am lipsit 4 zile de pe firmamentu muncii !
Roxi, sanatate lui Pat si pupicei mindrei, sa treaca greva foamei !
Daria, matinala si azi ?? Ce face cutzulache ??
O zi faina sa aveti, la Bucuresti e iara soare, dupa ploaia si fulgerele de aseara ! Pe Andreiush l-am trimis la gradi, mai are o zi de tratament cu sumetrolim, i-a revenit si vocea, dar ma ia cu frig ca stiu ca la gradi nu il tine nimeni sa nu zbiere la copii !? Ma bate gindul de o laringoscopie, dar cum dreq sa fac io un copil de 5 ani sa stea nemiscat cind ii baga "cititorul" ala in git ?? Ma rog, ma gindesc ... o sa intre in vacanta si mai vedem noi ! Sper sa vina si costumul comandat la fabrica de magie, ca altfel o sa fiu in pom la serbare !!
Va pup cu drag pe toate ! Sint pe aici ...

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

'Neatza! Si eu pe aici, cu doi scortzosi de la Londra in coasta, tot incep mesaje si inchid
Ma doare capul de trei zile, am incercat tot felul de leacuri si nimic...

Macar sunt happy, am rezultatul si de la exudat pentru toti din casa si e negativ.

Cand pot, mai revin, o zi buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

1 metoclopramid+1 paracetamol+1/3 diazepam..pt orice durere de cap

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Roberta, !! Da-le englezoilor durerea de cap, daca tot stau gramada pe linga tine ! Ma bucur pentru rezultatele bune !!
Olivia, sinteti mai bine cu moralul astazi ?? Am notat compozitia anti-durerile de cap, mai nasol e cu diazepamul, ca nu se da far prescriptie !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Alice am rezolvat azi cu joburile...in sfirsit..la 1iulie au creat special pt noi doi porsturi in C-ta.
Pt medicamente iti dau eu nr verisoarei mele,doar ca este departe de tine..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Heheee, si sa mai zici ca e nashpa in Romanika ! Iote ca facura posturi noi special pentru voi doi !! Super fain !!
Parca mi-ai mai dat tu odata adresa farmaciei verisoarei tale, nu mai stiu unde mi-am notat-o, multumesc mult daca mi-o mai scrii din nou !

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Kim, felicitari ca ai rezolvat pana la urma joburile
Dai de beut

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Buna fetele! Mai, tare mi-a prins bine ziua asta libera de ieri...sigur am nevoie de o vacanta, asa ca am inceput sa numar zilele pina plecam la mare: AMR 17 zile!

Simbata am fost la un botez, petrecerea a fost in gradina casei, o splendoare (ma doare sufletul ca mai avem atit pina terminam casa si o sa ne putem bucura si noi de curte si de gradina...) DAR la petrecerea asta ariciul a facut primii pasi singurel!!!! - uitati-l aici

Restul pozelor de la petrecerea de botez le puteti vedea de aici incolo...

Daria - o rugaminte privitoare la cadoul lui Bradut - pe prima pagina, unde ai deschis listutza, pune te rog inca o data si datele contului ca sa nu "sapam" dupa ele prin mesajele anterioare...
Kim - bine ca macar cu joburile ati rezolvat - doar traim in "the land of choice", nu?? Sanatate multa la familie!
Alice - sanatate multa lui Andrei!!

Si pentru ca am scapat urarile pentru primul sarbatorit din lista, LA MULTI ANI Teodor!!!!!!

V-am mai spus ca vreau in vacanta???





Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Leeloo, arata tare bine acel amr
Felicitari lui Tudor pentru primii pasi, gata, ai fecior mare
Si merci , am corectat pe prima pagina,

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16)
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"

Mergi la inceput