Puiuti de Randunici 2008!! (269)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luny spune:

La multi ani fericiti, sa ai parte de sanatate si bucurii, Tonicuta! ce bine e sa stai la umbra unui mar, vantul sa adie,sa privesti splendoarea naturii, fluturii sa zboare in jurul tau, sa miroasa a flori de munte proaspete, si sa fii alaturi de familie! Doamne, ce mi-as dori si eu un petec de pamant si o casuta...

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Luny, tu esti cam in Rai...
Sovi, misto pozele. Si vara-pe cat de mare burtoiul, pe atat de supla si si ea inaaaltaaa in rest...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Buna ziua fetele,

Mare dreptate avea Caragiale.... Caldure mare mon cher !!! MARE RAU...

Te topesti la mare... Apa nu e foarte calda ... transmisiune de la malul marii...

Va pup si va urez weekend prelungit frumos.

LA MULTI ANI Tonic !

Clodute mami de Patrick si
cu Karolina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

stela, d-aia zic sa plecam seara,ca sa doarma copiii pe drum,altfel e imposibil..si Mufa a avut momentele lui de show in drumul spre munte...nu sta locului pe zi..

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

LA MULTI ANI CATALINA,SA FII SANATOASA SI SA AI O VIATA FERICITA ALATURI DE PUIUTZII TAI MINUNATI

LA MULTI ANI BRIANA SA CRESTI MARE SI SANATOASA

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://community.webshots.com/user/ramonika8128

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

asa e, Naty, e frumos tare, acum e primavara cu adevarat aici am facut o tona de poze! A, Muffy nu vrea descult prin iarba,sta intr-un picior sa evite e iarba mare, necosita si i se pare suspecta!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

LA MULTI ANI, CATALINA TONICA!!! SA RAMAI LA FEL DE TONICA SI FRESH TOATA VIATA!

sovi, uite aici un volan: http://www.bebe aricel.ro/produs-bebearicel-4262.html

eu nu am votat...pentru ca, nu am stiut cu cine si sincer, de cand cu dezamagirea pe nume constantinescu....nu mai vreau sa aud de politica.



mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Ariel, vii la intalnire duminica? Daca ai spus si n-am vazut, scuze!

Luny, cred ca sunt in 5 saptamani...

Ieri si azi am avut serbari la gradi...Au iesit minunat, dar a fost atata munca....

Si nu stiu daca v-am spus, Matei e din nou la tara la bunici saptamana viitoare...Inca nu i-am spus de fratioara...

La multi ani, Tonic!!!!!

Valentina cu Matei (10.04.2008) si Luca/ Mara ( 8.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Am intrat pe forum la Odisee, dar parca nu am curaj sa intru...si sunt multe fete de cunoscut..asa ca m-am hotarat sa raman doar aici, ca n-am timp si putere sa mai intru in 2 locuri...

V-am spus vreodata cat de mult va iubesc? Si ca voua v-am spus intai de sarcina ?

Valentina cu Matei (10.04.2008) si Luca/ Mara ( 8.02.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

vali, nu am zis nimic, caci nu stiu! inclin sa cred ca nu, caci mi-e greu cu transportul cu caruciorul cu teo...fara masina :( si mai e posibil sa am o intalnire "de afaceri" atunci.
mai am una maine, sa-mi tineti pumnii sa iasa cum vreau eu . am emotii...e prima intalnire "serioasa" de genul asta.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga

Mergi la inceput