Puiuti de Randunici 2008!! (269)
Raspunsuri - Pagina 19
luny spune:
La multi ani fericiti, sa ai parte de sanatate si bucurii, Tonicuta!
ce bine e sa stai la umbra unui mar, vantul sa adie,sa privesti splendoarea naturii, fluturii sa zboare in jurul tau, sa miroasa a flori de munte proaspete, si sa fii alaturi de familie! Doamne, ce mi-as dori si eu un petec de pamant si o casuta...
Iubirea mea,
MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)
Life is to precious to worry about stupid Shit!
natynic spune:
Luny, tu esti cam in Rai...
Sovi, misto pozele. Si vara-pe cat de mare burtoiul, pe atat de supla si si ea inaaaltaaa in rest...![]()
Naty
mamica
Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
Clodute spune:
Buna ziua fetele,
Mare dreptate avea Caragiale.... Caldure mare mon cher !!! MARE RAU...
Te topesti la mare... Apa nu e foarte calda ... transmisiune de la malul marii...
Va pup si va urez weekend prelungit frumos.
LA MULTI ANI Tonic ! 

Clodute mami de
Patrick si
cu
Karolina
luny spune:
stela, d-aia zic sa plecam seara,ca sa doarma copiii pe drum,altfel e imposibil..si Mufa a avut momentele lui de show in drumul spre munte...nu sta locului pe zi..
Iubirea mea,
MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)
Life is to precious to worry about stupid Shit!
ramo_cata spune:
LA MULTI ANI CATALINA,SA FII SANATOASA SI SA AI O VIATA FERICITA ALATURI DE PUIUTZII TAI MINUNATI
LA MULTI ANI BRIANA SA CRESTI MARE SI SANATOASA
RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI
http://community.webshots.com/user/ramonika8128
luny spune:
asa e, Naty, e frumos tare, acum e primavara cu adevarat aici
am facut o tona de poze! A, Muffy nu vrea descult prin iarba,sta intr-un picior sa evite
e iarba mare, necosita si i se pare suspecta!![]()
Iubirea mea,
MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)
Life is to precious to worry about stupid Shit!
ariel_7000 spune:
LA MULTI ANI, CATALINA TONICA!!! SA RAMAI LA FEL DE TONICA SI FRESH TOATA VIATA!
sovi, uite aici un volan: http://www.bebe aricel.ro/produs-bebearicel-4262.html
eu nu am votat...pentru ca, nu am stiut cu cine si sincer, de cand cu dezamagirea pe nume constantinescu....nu mai vreau sa aud de politica. ![]()
mami de alexutza (10.04.2003)
si
Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga
VALENTINA C spune:
Ariel, vii la intalnire duminica? Daca ai spus si n-am vazut, scuze!
Luny, cred ca sunt in 5 saptamani...![]()
Ieri si azi am avut serbari la gradi...Au iesit minunat, dar a fost atata munca....
Si nu stiu daca v-am spus, Matei e din nou la tara la bunici saptamana viitoare...Inca nu i-am spus de fratioara...![]()
La multi ani, Tonic!!!!!
Valentina cu Matei (10.04.2008) si Luca/ Mara ( 8.02.2010)
VALENTINA C spune:
Am intrat pe forum la Odisee, dar parca nu am curaj sa intru...si sunt multe fete de cunoscut..asa ca m-am hotarat sa raman doar aici, ca n-am timp si putere sa mai intru in 2 locuri...
V-am spus vreodata cat de mult va iubesc? Si ca voua v-am spus intai de sarcina ?



Valentina cu Matei (10.04.2008) si Luca/ Mara ( 8.02.2010)
ariel_7000 spune:
vali, nu am zis nimic, caci nu stiu! inclin sa cred ca nu, caci mi-e greu cu transportul cu caruciorul cu teo...fara masina :( si mai e posibil sa am o intalnire "de afaceri" atunci.
mai am una maine, sa-mi tineti pumnii sa iasa cum vreau eu
. am emotii...e prima intalnire "serioasa" de genul asta.
mami de alexutza (10.04.2003)
si
Teodor Mihai (10.04.2008)
"Copilul rade:
Intelepciunea si iubirea mea e jocul !
Tanarul canta :
Jocul si intelepciunea mea-i iubirea !
Batranul tace :
Iubirea si jocul meu e-ntelepciunea !"
Lucian Blaga
