Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

sigur iubita ...

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

M-am trezit de la 6, ma doare iar mana, asa ceva...asearaam pus fastum gel, si tot nimic...
Aseara am picat lata, am avut o zi super aglomerata, dar am rezolvat tot cu brio...
Azi ma enerveaza vremea...ploua marunt...
Tu ce faci?
Sa stii ca fac si eu saptamana viitoare dovlecel umplut...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

acu ma duc la culcare
atat de bun o iesit dovlecelu ca l-am mancat pe tot singura, 4 la numar, ai mei toti au strambat din nas na las ca baga mama

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Somn usor...

La fetele de aici, ar cam fi cazul de Buna Dimineata...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineata

merci Silvana de cafea ... ce bunatati ai facut tu acolo, eu is moarta dupa dovlecel si marar si alte chestii dintr-astea . sa-ti fie de bine papa. te simti mai bine cu spatele?
mai, dar pe aici vad ca a fost dezmat ... Vicki arata super ruladele alea, tre' sa le incerc si eu.
noi ieri dupamasa ne-am rasfatat cu niste pizza

dragelor, eu va salut ca azi plecam la Arad si stam pana luni.
asa ca va pe toate si va doresc weekend placut, cu rasfaturi la maxim.



Geta, mami de Alex

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> Povestea unui Licurici

"Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici cu multa dragoste"

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

neatzaaa! pfuai ce -le bune aveti azi!!

geta, wk de exceptie sa aveti si cu nervisori putini
doris, incearca sa invelesti mana intr-un prosop cald (pune-l 20 sec. in microunde) vezi ca trece, pana ajungi la doctor.

ma duc sa fac matanii sa se opreasca ploaia si sa iasa soarele!

pup gaska!



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Io deja bag descantecu` de ploaie...

Treci ploaie calatoare
Cate-ajunge soarele
Si-ti taie picioarele
Cu-n pai, cu-n mai,
Cu tocila lui Mihai...

Cica functioneaza, il stiu de la Bunica...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina

Io deja bag descantecu` de ploaie...

Treci ploaie calatoare
Cate-ajunge soarele
Si-ti taie picioarele
Cu-n pai, cu-n mai,
Cu tocila lui Mihai...

Cica functioneaza, il stiu de la Bunica...


da-i inainteee, mergeeee! a iesit soareleeeee!




_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

imediat o sa va arat ce filmez eu de dimineata

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

6 pisicei de 2009 :)))))

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput