Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vickip spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina

Eeeeeeeeeeee, asta deja e culmea... unii mai tin si cura, sau poate ati uitat?





www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories


iertare Doris...promit ca de luni vin cu retete de cura....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

draguleee, esti pusa la bookmarks de mult multzamim si s-aveti pofta! io tot vanez pe la tine prin poze o cafea adefarata cu portocale sau cu lemon

raportez gogoasa infuriata si inverzita rau de tot asa ca fac din batista la doo kile care sper sa le ia cu ele si pe restul cate mai sunt

Vikule, da' luni ii sarbatoare, nu-i bine sa te apuci de atunci

Ano, ueik up

pup gaska!


_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

doris, as pune io niste poze de cura aici

enjoy, life it's great



_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Doris, io papat numa dovleacu si pascut frunzele de marar ca restu de bunaciuni au mancat barbatii casei [ de ciuda ca io nu am mancat]

raport pentru gogoasa infuriata: nici un gram minus dar am muschi ca trag de asa ca pazea

Noapte buna, dragelor

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

de ce unii berbati insurati e porci?
Propuneri......ce daca sunt singura?
Nici n-aveti idee ce intoarsa sunt, mai ales ca aveam o parere buna despre respectivul........se pare ca el crede altceva despre mine din moment ce a indraznit asa ceva..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

silvano esti the best cu ce ai gatit matalutza acolo azi bravos

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

te tzuc iubita fura bune ciresele?

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

huh , mai intrebi? au fost si atat am mancat pana am ajuns la nivelul ala de saturatie ... dar maine o iau de la capat nu ma las eu asa usor
' si usor

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

si sa faceti bine sa-mi lasati si mie una

o zi cu soare va doresc

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Silvana, bei o cafa cu mine?




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput