Timisoara Impreuna(152) Emma, te purtam in inimi!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Deci m-am topit...jur...
Sunt atat de scumpi...dragii de ei...
Ala alb cu pete negre si tigratu ma distreaza la culme...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi_adi spune:

Aida,arunca un pisoias aici, sa-l iubeasca nepotul meu........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

looooo, ce faini is Aida cred ca trebe sa te uiti pe unde calci, mishuna de numa

haideti la tura 2-a de cofee

pup gaska

_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil creste in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

deci le-am dat sa manance conserva de pisi ca serpii erau acolo si se mai si maraiau unii pe altii sunt absolut nu ma mai satur sa ii urmaresc. Au avut un moment in care faceau judo si s-au impartit fara suparare si 2 cate 2 la lupta
huh

Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

mai aveti cafa?

Si mie tot ala alb cu negru imi place, toti is scumpi de fapt, mi-e asa dor sa smotocesc un pisoias sau un catel, am un vecin de are un caine din ala mare si balos, cand vreau sa ma joc cu el numa sare ca zapacitu.

Azi fac musaca de cartofi

va tzuc

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Aiiii...ce matzulici scumpi
pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Prajituri si papa bun 2
Papa de post




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

dau la toata lumea matzisori doar sa ii vreti sunt intradevar grozavi si perioada asta este cea care mie imi place cel mai mult , cand invata sa mearga , sa se infoaie , sa sara unu la altul , sa manance , sa se spele , sa ...
va ca fug la ca sunt obosita rupta si mai ales nu am motait alea 10 minute in cursul zilei ...


Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

hello! trezirea ca va bronzati pe burta in pat


Aida ... 24+
Poze cu noi
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Licurici, te iubesc cu toata fiinta
"Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

O cisterna de cafea, va rog...
Nu am dormit deloc, dar absolut deloc...
M-a deranjat ghipsul, la culme...si inca ma deranjeaza, plus ca am senzatia ca mi s-a umflat mana.
Gatul m-a capiat toata noaptea, ma doare de numa, am bagat de toate, sa vad daca trece...desi nu se intrevede.
Si noutate absoluta...am 16 ore de cand nu am mai pus tigara in gura...
Culmea, acum beau cafelutza...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ziua buna va doresc! Am tot intrat, am citit, dar cand sa raspun, hop, se intampla ceva si ... pauza.

Dorisake, naspa treaba, sa bage careva un descantec ceva, ca prea se aglomereaza si la tine necazurile.

Aida, io vreau matz, pe bune ... da' nu-s prea mici inca? Adica nu trebuie intzarcati, sau asa ceva?

Io am fost super derimata vineri, butoiu cu melancolie era plin ochi, din motive diverse si adunate. Asa ca a pus Calin mana pe mine si tzusti, pana la Szeged, cica sa ma scoata din pasa proasta. A functionat! Acolo, atmosfera superba, se jucau pruncii in parcuri, oamenii la 4 ace la plimbareala, am mancat un gulas si un piept de curcan unmplut cu ficat de gasca, cu ganitura de branza fripta si brocoli . Evident mi-am revenit ! Acu' is pe baricade la serviciu, cu alegerile ...

No, deci, dupa cum spuneam, va doresc o zi faina ...

Mergi la inceput