La noi la Galati sa veniti (39)

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Ningeeeeeeee!

Almy din pacate nu exagerez.

Cum va pregatiti de sarbatori?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheryll spune:

Buna Alina

Ce mai faci? Am citit ca lui Vlad ii place sa danseze ........pai nu il dai la dans ? caut partener pt Bianca mea .



Sheryll mamica de Bianca(25.10.2006) si 6 +

Poze Bianca
Poze Botez Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

buna, Sherryl da detalii despre dans, unde? cat? cum? cand? ce fel de dans?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Aoleu abia dupa ce ti-am raspuns am vazut ca va pregatiti de un fratior pentru Bia , felicitari sa fie sanatos si mami la fel!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheryll spune:

Buna dimineata

Alina - Dans sportiv la casa de cultura la papadie, lunea si miercurea de la ora 17 , costa 60 lei pe luna . De bebe uitasem sa schimb semnatura .........ma chinui de un an si tot pierd sarcinile .

Eliza - Sunteti in Galati? Cand va facem o vizita?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

La multi ani cu sanatate!

Sherryl am notat , poate ma hotarasc sa il aduc pe Vlad la dans, te anunt!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_G spune:

Buna fetelor!
Slabuta miscarea la galati..v-am cam cautat ….
Recunosc ca nu v-am citit...nu stiu ce mai discutati...
Dar, am nevoie de ajutorul vostru ... tb sa-mi inscriu fata la scoala (pt sept 2012) si nu stiu la care. Astept mamicile cu experienta sa vina cu pareri.
Scoala cea mai apropiata domiciliului meu ar fi scoala 20. stie cineva ceva despre ea? Sau invatatoarele de acolo?
Alinam, din cite retin eu avem copii cam de-o virsta. Tu l-ai inscris pe al tau baietel la scoala ?
Multumesc !

Mamica Oana si buburuzele Andra (21.05.2005) si Ioana (24.09.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gitana spune:

Oana_G aceeasi problema am si eu !!!!

Trebuie sa-mi inscriu fata la scoala (in 2012)si am auzit ca unele invatatoare cica "varfuri" au deja listele completate si inca vreo 10 copii pe lista de asteptare.Deja am cam intrat in panica si am inceput sa caut si eu informatii despre anumite invatatoare.Daca cauti prin arhive ai sa gasesti anumite recomandari pentru unele invatatoare care vor lua generatia noastra de copii.

Daca ne citeste Vilma poate ne spune ceva despre doamna Mormenche de la Cuza.Am multe recomandari bune despre dansa.
La Scoala 13 sunt cateva invatatoare recunoscute-d-na Chitescu, d-na Dima.La scoala 28 am auzit de d-na Mirica-sper sa nu gresec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gitana spune:

Eliza tu unde ai baiatul-a se citi la ce scoala? El termina clasa a 4 in 2012 vara? Nu?

Mergi la inceput