La noi la Galati sa veniti (39)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

Cam pustiu pe aci..
Pacat.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

E 1 MARTIE!!!

Sa aveti o primavara frumoasa, sa fiti iubite, admirate #537;i sa aveti tot va doriti!!!


Va pup #537;i va astept la povesti...

Cris si Razvan cel nazdravan (23.11.2004)

Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cygni spune:

Buna, as vrea sa va rog sa-mi spuneti si mie ce gradinite (ma intereseaza doar cele particulare) din Galati imi puteti recomanda. As dori sa stiu in special despre Omul de zapada si Carmens, daca aveti informatii...multumesc.


It is a miracle that curiosity survives formal education

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

8 MARTIE 2010

LA MULTI ANI, mamici frumoase si iubite!

Sa fiti sanatoase, sa aveti o primavara insorita, plina de bucurii, sa va bucurati de copii vostri alaturi de parteneri..

Referitor la gradinitele particulare, eu una nu pot da nici un fel de referinte. Chiar nu stiu cum e la aceste gradinite. Imi pare rau.

VA PUP SI VA MAI ASTEPT LA POVESTI!



Cris si Razvan cel nazdravan (23.11.2004)

Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gitana spune:

Cygni as putea sa-ti dau cateva detalii despre aceste gadinite.
Despre Carmens stiu ca e o gradi cu mari pretentii; pretul este 1200 lei la care se adauga optionalele(dans, balet ..etc).Directoarea este o doamna f pregatita-a fost directoare la Luceafarul-si si-a format echipa cu cele mai bune cadre didactice.Au transportul inclus, hainutele de interior si pijamalele incluse si ele in pret.Au , de asemenea, un teren unde amenajeaza un parc de distractie in aer liber ptr copii ceea ce mi se pare super.Eu am vrut sa-mi dau copilul aici, dar mi s-a parut cam scum.

Referitor la Omul de Zapada eu am o prietena care a avut acolo fetita si nu am referinte grozave.Ea si-a schimbat copilul de acolo la o gradi de stat si zice ca a facut o alegere buna.

Fetita mea este la Piticot si -pana in prezent sunt multumita.Educatoarele sunt OK.Faptul ca fac engleza de 3 ori pe saptamana si dimineata si dupaamiaza se cunoaste.Mancarea este f buna.La program lung au 2 mese principale si 2 gustari.Sunt mai multe de povestit, daca mai vrei informatii iti mai spun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

La Multi Ani,mamici!!!
un buchet imens de flori pt voi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Ieri am vazut burtik de Cristina Serban !!!! Arati super Cristina !
Cand trebuie sa nasti? Si ce sex are bebeul? (sry daca ai scris...am uitat)

Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Buna gagici...

Laura, scuze, ieri ne-am vazut in fuga, si nu am apucat sa stam la povesti. Multumesc mult de aprecieri. Face bine la psihic, hihihih
Pai... am 6 luni deja, mergem spre 7 (26 sapt) si trebuie sa nasc cam pe la inceputul lunii august. Avem o fetita, grasunica si jucausa... tati e in al noualea cer, pentru ca si-a dorit o fetita inca de la prima nastere.... Cu numele nu ne putem hotari, suntem in mari dezbateri dar rezultatul e nul..hihihi. Am mari emotii pentru perioada care urmeaza, ca se va schimba iarasi ritmul de viata si toata rutina... dar nu e cazul sa ma plang, pentru ca tu Laura stii mai bine, ca abia ce ai trecut prin asta... Cum te descurci cu Daria si cu juniorul, Luca parca ???!!

In rest, ce sa va mai zic... va pup pe toate, si va mai astept la povesti. Mi-e dor de gasca noastra vorbareata
Byeee....

Cris, Razvanucu (23.11.2004) si 26+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Wow, o fetita ! Ma bucur pe voi.
Noi ne descurcam bine, oboseala e la cote inalte , dar e veselie multa. Luca e un copil foarte activ, catarat, habar nu are de "nu ai voie", Daria e o draguta, intelege ca e mic si cedeaza in favoarea lui. Evident Luca o secondeaza in toate, vrea tot ce are ea in mana, saraca Daria nu are 5 minute linistite.
Dar nu uita ca noi, parintii, ajungem acasa pe la 6...asa ca nu prea stam cu ei; dar cele 3-4 ore pe zi si weekendurile sunt de ajuns sa ne faca parul cret si sa ne intinda nervii. Iti trebuie putin ajutor ( parinti, dadaca) , o buna organizare si rabdare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata! nici nu stiam ca mai exista subiectul asta!

Mergi la inceput