La noi la Galati sa veniti (39)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns paky spune:

Buna ziua galati! cam codase, nu credeti?

nu am mai scris de mult pe forum dar v-am citit in fiecare zi. salut toate fetele.

am si eu o intrebare si sper sa ma puteti ajuta.
Cine are nevoie de o bona? sau poate (daca nu una din voi) cunoasteti pe cineva care ar avea nevoie. la mine mama mea intra in somaj si apoi la pensie si o sa stea ea cu baiatul meu dar nu vreau sa o las pe doamna care a stat 2 ani cu matei fara un loc de munca.
nu am cuvinte de lauda si multumire la adresa ei. vb f serios, e o doamna de43 ani care chiar face parte din familie, copilul meu o striga mamaia mimi, o iubeste f mult si asta spune multe. si ea s-a atasat f tare de matei si de noi. imi pare sincer f rau ca trebuie sa pleca dar asta e, nimanui (cred eu) nu iar strica niste banuti, mai ales ca suntem in criza.
m-as bucura f mult daca i-as gasi pe cineva.

multi pupici de la noi.

o saptamana frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

!!!!
ce mai face lumea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

Buna dimineata!
Animam si noi putin subiectul asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Buna dimineata!

Am intrat sa va urez LA MULTI ANI! sanatate, bucurii, copilashi sanatosi si un an nou mai bun daca se poate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

LA MULTI ANI TUTUROR!!!

Sa aveti un an cu sanatate, bucurii, cu rabdare si multe impliniri, asa cum va doriti!

Si sa fie si un an mai plin aici pe forum, ca sa nu mai lasam Galatiul codas..hihihihi!

Pup si numai bine!

Cris si Razvan cel nazdravan (23.11.2004)

Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Seara buna codaselor! vad ca numai eu ma invart pe aici!

In seara asta sunt bine dispusa asa ca m-am hotarat sa va salut, azi am umblat toata ziua prin magazine si m-am "relaxat psihic" cum zice sotul cheltuind bani pe lucruri care nu imi erau necesare, da nu puteam sa le las in raft la preturile afisate!

Voi cu ce va mai laudati?
hai nu ma mai lasati sa vorbesc singura ca nu e frumos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Buna dimineata Galati!

Haideti la o cafelutza. Va servesc pe voi cu drag... eu gata, nu mai beau...
Pentru cele care nu beau cafea am si ceai.. asa ca poftiti va rog!

Care mai e treaba pe la voi? Noutati ceva?
Eu una am ceva noutati... Voi fi iarasi mamica. Am nevoie de incurajari de la fetele cu doi copii.Emotiile sunt mai mari decat la prima sarcina. Dar sper sa-mi treaca pana la marele eveniment...Hihihi!

Hai va pup... scriu pe fuga de la servici. Astept vesti si de la voi!



Cris si Razvan cel nazdravan (23.11.2004)

Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Wow Cristina ! Felicitari ! Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos ! Asta da inceput de an !

Alina....vreau si eu asa relaxare...la urmatoarea iesire sa ma iei si pe mine

Noi , suntem bine...pe baricade....care cu muncile care cu gradinita...si mai ales cu temele de grupa pregatitoare, Luca e un nazdravan si jumatate

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

Multumim de urari Laura,

Da inceputul de an e bun...sa vedem finalul, hihihihih...
Sper sa fac fata cu doi copii. De la tine trebuie sa invat cum sa ma descurc dupa ce vine pe lume si BB2.. pentru ca diferenta intre copii nostri cred ca e cam aceeasi...
Aaaaa.. si deja se practica teme pt acasa la grupa pregatitoare?... Valeu ce program full o sa am. De asta mi-e cel mai tare teama..ca nu o sa reusesc sa ma impart intre de doi copii.... Astept cand mai ai timp de povesti sa-mi impartasesti din secretele tale care te ajuta faci fata.

Alina.. cum e cu gradinita? S-a acomodat Vlad? Merge cu placere acu la gradi? Razvan al meu e innebunit dupa gradinita, cand merg sa-l iau acasa dupa-amiaza nu vrea sa mearga si ma roaga sa mai stea putin..putin..

Hai va pup! Byee...



Cris si Razvan cel nazdravan (23.11.2004)

Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

Felicitari, Cristina!!!
Va admir pe toate pentru a doua sarcina!Si Laura, si Liliac, acum si tu... Va admir!

Mergi la inceput