La noi la Galati sa veniti (39)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ELIZA MIRON spune:

La multi ani, Laura, chiar si cu intarziere iti urez din tot sufletul sa fii fericita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

Multumesc Eliza ! Esti super draguta...cat despre intarziere, nu-i nici o problema, vorbele bune sunt oricand bine venite. Te pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Laura fu' ziua mata si nu ai dat de baut? la multi ani!

Eliza tare scumpa esti la vedere!

Dinedana suntem vecine? avem copii la ceesi gradinita? oooooo, nu stiam, la ce grupa sunteti voi? si daca sunteti la o grupa mai mare vreau detalii despre gradinita .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

tot io!
Dinedana am vazut acum ca fata ta e nascuta in 2003 deci sunteti mai mari, asa ca vreau si eu detalii despre cum se "rezolva" lucrurile la gradinita asta, daca esti multumita
De exemplu pe mine ma deranjeaza ca dimineata nu se face triajul, sa nu primeasca copii bolnavi, ii lasa sa se imbolnavesca ca sa vina mai putini sa le fie lor mai usor, mie asa mi s-a spus, ca sunt 40 dar intr-o saptamana doua se injumatatesc, ca se imbolnavescv, se retrag .
Am ceva indoieli, prietenul lui Vlad va fi retras de la gradinita asta dupa ce a fost 2 zile si el, nu stiu de ce dar parintii sunt foarte nemultumiti , au zis ca il vor muta la una particulara, eu recunosc ca ma batea si pe mine gandul dar efortul financiar pentru asa ceva e peste puterile mele .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Neata!

Liliana ai nascut? intreb si eu ca nu te mai vad online pe mess

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata!

Nu ai nascut, te-am vazut la alte subiecte!

ce mai face Galatiul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraFlo spune:

...hm...bine; ceva muci de la mama la fiica si apoi transmisi cu generozitate si fiului. In rest munca, gradinita, casa....aaaa si m-am apucat de crosetat......mai mult stric decat lucrez ...dar cele 5 minute pe care le am pt mine asa am decis sa le "consum".

Va pup. Sa aveti un week end super.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Alino Nu nasc eu asa usor! Mai am suficient timp....poate ma razgandesc
Voi ce probleme aveti cu gradinita??
Nu-i verifica o asistenta la intrarea in gradi? Sau nu va zice educatoarea ce s-a intamplat in ziua precedenta si sa va sugereze sa il tineti acasa??

La noi deocamdata toate-s vechi...nimic extraordinar. Scriu 3 randuri...apoi ma tolanesc! Stau singura-n casa pana pe la 5..si imi caut diverse activitati...vine zmeul-zmeilor acasa si-l frec la icre cu de-astea de gravidoasa: ca a bagat un sut pe stanga...ba a scos un cot in ficatul meu...ba a facut box prin zona buricului... El ma asculta si ma lasa-n plata Domnului...fii-mea azi e blanda si draguta si vrea sa vina bebele...maine i se pune pata ca "daca n-o mai iubesc pe ea"... si tot asa.
Saptamana viitoare raman singura acasa ca el o sa bantuie pe cararile patriei noastre...da' nu mi-e frica!! Are timp sa ajunga acasa pana ma apuca nascarea...
Cam asta e la noi.


Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & cu Radu-Mihai 36+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

La Multi Ani, Vladut!!!
Alino, sa-ti traiasca flacaul si sa va bucure zilele! Sa aiba noroc in viata!
Papati o felie de tort (de-ala cum numai tu stii sa faci ) si pentru noi!

Liliana, Andra-Maria (29.09.2003) & cu Radu-Mihai 36+

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciristina_serban spune:

LA MULTI ANI si de la noi pentru Vladut!!!!

Alina, sa va traiasca flacaul, sa fie sanatos si ascultator!

Pupici

Cris si Razvan cel nazdravan (23.11.2004)

Razvan

Mergi la inceput