Colectia de toamna - iarna 2005 (239)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Aloooo.....betzivancele.....trezirea si la raport cu pozele!. Cum mai e viata de noapte pe Dorobanti?

Ieri a cumparatul domnu' un espressor pt cafea, ca filtru nu prea mai mergea, asa ca ma duc sa-l probez...poate pana termin cafeaua se mai trezesc lumile...

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Noki, acum am vazut mesajul tau anterior, multam pt invitatie dar era exclus sa fi putut ajunge aseara, azi plecam din Buc pt cateva zile si ieri am fost consemnata la facut cumparaturi cu restul gashtii... La 10 am ajuns acasa. Ma revansez data viitoare...sper

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


margele si alte zorzonele


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Guten morgen fresh!

La intalnire fu tare fain, discutiile clasice si hlizelile de rigoare pe diverse teme. Gasca oarecum clasica + Mihaela80 - Lavi.Poze...suntem la mila lui Andache. Io ca de obicei nu m-am dezmintit si Adila a ajuns la ora 22.10 acasa, deci eu la 22.15 la terasa.Bun si asa, decat deloc.

Lavi- ce-ti face priza? Ma bucur ca mi-ai povestit ce au facut galustile la gradi. Deci suntem in grafic. Bravos Nataliciului recitator!

Gabitaco- e clara treab, cu asemenea poezie inseamna ca in clasa 1 recita Luceafarul cap-coada si in clasa a 5-a baga si Codul de procedura civila.

Madau- aia cu revansatul data viitoare e poveste de adormit copiii.Cand imi primesc si io colierul ala gigea?

Mandy- sanatate lui Kriszti si amortizare fara evenimente rutiere a carnetului!

--

Io taman mi-am predat cererea de reprogramare a concediului. Da' mai am mult, ca al meu e in august.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noki lasa ca vin la intalnirea din iulie cand o sa fiu mai in ordine cu toate. Si minus ploade.
Virgil a aparut la 21.30. A ridicat siguranta la loc, a zis ca daca e scurt va sari iar. N-a sarit. I-am aratat stecherul de la fierul de calcat care mirosea a plastic ars. I-am sugerat sa scoata totusi priza sa vada ce are, era frant, n-a mai avut chef.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Ca de obicei dupa iesirile de gagici dorm cu capul pe birou. dra a fost super misto, vorba lui Corap, ne era tare de dor de o iesire din asta.
Reeditam in iulie.
Mita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandyksch spune:

Neata si de la noi. Am lenevit o juma' de zi, ca inainte de examenul de traseu am dormit cam prost din cauza emotiilor.
Multumesc de urari.Sper sa fie si de acum incolo totul ok cu condusul.

Ce fain ca va intalniti, mai stati la povesti, mi-e dor si mie de mici suete cu prietenel.N-am mai fost de ceva vreme prinsa cu alte treburi.Dar vom recupera in curand.

In concediu vom merge la Tiszafüred in Ungaria (la lacul Tisza), apoi o saptamana in Austria, dar din pacate din motive de buget mai subtire anul asta nu vom ajunge la Zell am See .Vom merge tot acolo unde am fost anul trecut.Asta e, poate la anul. Din pacte nici la sotu' la firma lucrurile nu sunt prea roz. Aici la noi in oras se simte f tare criza. Doua din cele mai mari fabrici sunt in somaj tehnic pentru o luna dar nu se stie cat va dura. Multe societati sunt in pragul falimentului.O sa devenim ca Petrosaniul. Asta e. Viata trebuie insa sa mearga inainte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Mandy concediu placut! In schimb e mai caldurica si rost de balaceala unde mergeti voi!
Eu inca vizez (si visez!) treaba cu Zell pt la anul, sa vad daca ne iese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Lavi, explica-mi si mie cum ar putea sa NU iasa Zell-ul de la anu', daca tu deja il organizezi?

Mitzo- azi d edimineata ma gandeam la tine si la siragul tau matinal de covrigi.

Anda vad ca inca doarme.O fi aplicat metoda Mitzei, ba chiar o fi trimis copchilu' singur la gradi.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noki, batem in lemn, motive sa nu iasa ar putea aparea legate de sanatate, bani, samd. Doamne fereste!
Altfel pana acum mi-am facut doar o idee foarte in mare despre unde as merge, nicio planificare inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

sa va fie de bine fetelor!
sunt pe mare fuga, o scurta intrebare pentru lavi, te rog mult sa imi lasi si mie pe pm nr de tel de la vila lucia. multumesc.

Duminica taiem motul lui mateo, nici nu stiu ce trebuie sa pun pe tava!
incerc in seara asta sa pun pozele din parc.


Mergi la inceput