Colectia de toamna - iarna 2005 (239)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Howdy!

Da da, ca bine zice Lavi cu intalneala ca a fost faina. Si relaxanta, desi zau daca credeam ca o sa pot afirma vreodata asa ceva despre o intalneala de 3 ore cu mamici cu copilasi.

Asteptam pozele de la Roxi si Andache.

Diseara, drinking-time.

Cami, nu te alaturi betivelor-sefe?

Corapino- banuiesc ca esti deja la a 2-3 ceasca de cafea, da' nadajduiesc ca te vedem diseara.

Miri- sa nu zici ca dezertezi!!!

Feli- oare de cand nu a baby-sitter-it Doru? tare mi-ar placea sa te vad! Poti veni cu metroul si s ate culeg eu de la Victoriei sau Stefan cel Mare!

Catutza- mama, ce hotarata e Bia!

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Pai Noki draga, gata! de-acum poate fi si relaxant cu plozii, au crescut!

Azi are Nati serbare, sa-mi tineti pumnii sa zica poeziile, le stie perfect dar de Craciun a iesit in fata si n-a scos o vorbulita. Si atunci stia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Lavi, io tin pumnii, da' stii ce parere am de recitatul poeziilor. Asa ca din umbra, bag un ranjetel ingaduitor la adresa bietului copil oropsit de poezie.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Sa va fie de bine intalnirea si sa vedem pozele cat mai curand! Si deseara iarasi va distrati ??

Lavi, scumpa tare rochita lui Nati de buburuza, cu aripioarele si antenele aferente . Cum adica poeziile, cate spune?? Cat de lungi/complicate?

Azi avem si noi serbare. Cristi a lipsit ultimele 2 sapt de la gradi, dar se pare ca a trecut pericolul cu scarlatina (sper eu!) si am zis ca parca isi pierde sensul tot anul asta daca nu mergem macar la serbarea de final. Poezie... avem 2 strofe mititele, dar ieri de-abia a invatat-o pe prima . Acasa, e drept. N-are pic de interes. Si cred ca nici n-o sa scoata vreo vorba la serbare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Multam de tinutul pumnilor, asa cum e, cu ranjet sau fara!

2 poezii are si Nati, una de 4 versuri cealalta de 5

Marele meu noroc este cu Silvia ca le invata repede, ieri s-a trezit in drum spre scoala (distanta e de 5 minute) ca nu stie una din strofele pt serbare si faceau repetitie. Ne-am oprit, am scos poezia din penar si pana la scoala a stiut-o. Eu inca n-o stiu
Silvia mai stie si rolurile altor copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

he... eu stiam rolurile intregii clase cand eram la scoala :) da' acu m-a lasat memoria, nici ce faceam acu 5 minute nu-mi mai aduc aminte. bafta la natilici-buburuz.

noki, cana a doua de cafea e inca nematerializata, ca n-am avut timp nici sa respir de azi-dimi, dat fiind ca la sf zilei sunt oficial in concediu.

INTALNEALA - vin 60 % ca mi-e dor de voi. mai ziceti-mi ora si locatia, plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz





c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, margelute si chestiute

margelute noi de 1 mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Maaaaaaaaaaaaaaama, 9 versuri? Enoooorm de mult. Inuman.

Io am maaari emotii cu terasa de diseara. Banditul de Adila mai are treaba-garla in Bucuresti, dupa care trebe s amearga pana la Campina si sa se si intoarca. Io nu vad cum sa se incadreze pena-n ora 21, dar nu-mi pierd speranta. Daca nu ma inseala memoria, anul trecut a fost tot undeva pe langa Bucuresti plecat...a mi-am amintit, la Valea Calugareasca.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello!

Noki, multusc' de invitatie, insa nu pot ajunge... daca era maine poate-poate, dar azi nu am cum! Maine seara sunt oricum in Bucuresti, dar azi nu pot veni ca mai am oarece programari (la un pensat, un epilat)...
Distractie placuta diseara!

Amu' ma bag la vizionat pozici!



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Corapina - multumim soacrei pt urare!
Cand decolati spre Santorini?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corap spune:

a, miercuri dimineata plecam. abia astept, mai am un hop cu targul duminica, am niste iemotiiiiiiiiiii.


c & andrei-ardei 14.11.2005 & cireshik anais 07.05.07

margele, margelute si chestiute

margelute noi de 1 mai

Mergi la inceput