Colectia de toamna - iarna 2005 (239)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

fetelor, eu mi-am uitat mobilul acasa azi, deci Dumnezeu cu mila cum dau de voi in parc. spuneti-mi si mie un loc de intalnire pt oameni fara mobil. numai partea cu tiroliana e langa metrou? ala e titan, nu ior. nu mai inteleg nimic. roxana zicea ca vrea ior, nu titan. la tiroliana stiu sa ajung dar e cam urat p-acolo, alte parti de parc din zona sunt mai frumoase. in fine, oricum vin unde spuneti voi. deci?


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

gata, ne-am organizat pe messenger:)
ora 18, la biserica maramureseana!


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

andra, il sun pe mihai sa vad daca primesc liber la aparatul lui . dupa ce era sa il fac praf odata mi-a cam limitat accesul .si are dreptate la cat costa .

biserica de la pod ior, ora 18!

lavi, cobori la fel cum ti-am spus numai ca de data asta te uiti in stanga( privind catre magazinul titan) la 50 de metri se afla biserica. este ok, da?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Multam tuturor de indicatii, vom veni cu foto cu tot.
Acu sunt prinsa cu ceva la servici.
Pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

roxi, am eu aparatul cu mine.


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Roxana, teoretic termin programul la 16.30 ....practic am ajuns si la 21h acasa zilele astea
asa ca dupa vacanta daca mai puteti si voi venim si noi la intanlire



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Yuuuuhuuu...dupa ce m-a sunat sefa sa-mi zica sa stau pste program azi, tot ea m-a sunat sa-mi zica ca nu mai stau.

Asa ca venim si noi. Ma rog, revenim.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Am gasit un moment liber si am intrat sa va salut.

sa va spunem ca deocamdata suntem bine, sanatosi.din vara voi incepe si sa ma interesez pentru servici, pe Victor l-am inscris la gradi iar pe Andrei il voi lasa cu bona.

In rest, abia asteptam sa plecam in concediu - doar cu sotul- iar cu cei mici sa mergem la mare si la soare.

Am fost de 15 mai ( ziua sotului )la Sibiu si ne-am cazat la Tania .Este o pensiune f dragutza si intr-o zona linistita.Multumim inca o data si pe aceasta cale Gabrielei!
Mie Sibiul mi-a placut f mult, m-a relaxat enorm si in plus am avut inspiratia sa ne luam biclele deci am vizitat mult mai mult si mult mai bine decat cu masina sau pe jos.

Mi-este dor de toate fetele, mi-ar placea sa ma mai vad cu voi.IOR-ul pentru mine este insa f departe, asa ca intalneala placuta.

Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:


ce liniste pe aici! cum a fost la intanlire?

pun si eu doua pozecu gimnasta mea sa vedeti ce flexibila este



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

'neata!

Foarte frumos a fost la intalnire, foarte bine ne-am simtit, frumos amenajat IOR-ul!
Ne pare rau ca n-au venit mai multe mamici!

Au fost: CristinaMH, Noki, Anda, Addya, Roxi & moi.
Plozii care mai decare mai zgubilitic si alergaret, mamicile mai relaxate - copii mari!
Greu cu deplasatul dintr-un loc in altul, furnicutele alergau care incotro, cum ii venea uneia o idee, tzup si restul in directia respectiva.

Ilenuta bine ai revenit! Unde mergeti in vacanta?

Addya ai vrut ieri sa ma intrebi ceva de Grecia, am sarit la alt subiect. Daca ai vreo intrebare la care pot sa-ti raspund - cu placere.

Mergi la inceput