Colectia de toamna - iarna 2005 (239)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

meems erau poze in primul album, undeva intr-o padure cu o fantana arteziana.

Noki an zis aseara, pe ultima pagina din scutecul precendent, unde nu citeste nimeni
Am pus poze cu costumul Nataliei de buburuza pt serbare. Aripile si antenele le-a confectionat sora-mea si mi le-a trimis pe tren, eu am cumparat rochita si am cusut toate chestiile unele de altele. Aseara.
Apoi am facut proba + poze ca la serbare nu stiu daca apuc si in ce stare va ajunge costumul :)
M-am grabit cu pozele ca era si sora-mea curioasa cum a iesit asamblat, pe manechin.
Daca tot m-am ocupat de poze am pus si cateva cu Filip.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Lavi, aha... stiu acuma de care poza e vorba. Era facuta aproape de Templul Mormonilor din Oakland, fusesem acolo in zona la festivalul grecesc. Undeva sus pe deal. Deci teoretic... la munte

Noki, nasoala faza cu florile distruse de furtuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

heliau!

vad ca se fac intalniri, of, slabe sanse sa ajung, sunt prinsa peste cap, ca saptamana viitoare renovez baia. Asa ca intre n vizite la Valea Cascadelor o sa incerc sa vin, dar nu promit nimic.

Coralia sa-ti traiasca bebe, sa fie sanatos!

Negara si tie, sa-i traiasca bebelacul cumatrai!

Madau bine ca nu a patit nimic Miruna! Refacere grabnica!.

Am vazut si pozele Alinei si Andei, f.frumoase.

Hai, ca nu ma mai lasa Ilinca sa stau la calculator

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Noah, ca am dat o raita prin contul comun:

Lavi, tare gingasa buburuza ai.Nici ca i se potrivea vreun rol mai bine.

Coralia- bebe Cristian e asta de draguuuuut, blondut si cumintel.

Meems- ce-mi place de tine ca mereu esti in gasca! poza in primplan cu Rianna (poza 14) imi place tare mult.

Alinus - super scumpa Amalia si cocheta, ca de obicei. M-am ofticat la pozele cu Casa Poporului, ca nu ai dat niciun semn. Ieseam si io jumatate de ora sa va vad.



Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Yuuhuuu...am vorbit acum pe mess cu CristinaMH, care ma zarise in IOR duminca seara, dar din cauza de copil zbenguit, nu ne-am intalnit si a zis ca vine si ea cu plozimea.

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Lavi, nu o suni si pe Mihaela-vecina ta si sa veniti impreuna?

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ahaaa, deci se pune de-o intalneala mare?!

Nu m-am mai intalnit luni cu Miha pt ca Mayuc facuse febra. Poate i-a trecut. Am s-o sun daca nu intra pe forum azi.

Roxi ce tramvai merge direct de la mine din cartier la IOR?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Lavi , tramvaiul 19 ajunge la IOR

Va doresc intanlire placuta si va astept cu pozici, eu nu am cum sa ajung dar sper sa ne vedem dupa ce luam vacanta ca atunci am programul mai flexibil.



Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil


Bucatareala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

ramane la tiroliana, ora 18?
Eu am sa vin doar cu alexia si cam pe fuga sper sa nu va suparati prea tare pe mine, pe matei l-am vaccinat azi si pediatra mi-a spus sa nu il scot afara.Il las la mama pentru a trage o fuga la voi.

lavinia, da, 19 si dupa ce face stanga la ramnicul sarat cobori la a doua statie- la pod si de acolo faci dreapta cativa pasi pe jos si ajungi la tiroliana.mi-a placut tare mult costumasul buburuzei, si nota 10 pentru surioara

cata, parca ieseai la 5! de ce nu vii si tu macar un pic de tot.

shinysmile !!!
shiny pere vreau si eu . nu stiu daca ajung duminica la "fabrica", taiem motul lui matei, o sa vb pe pm.succes!!!

iese soarele !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Eu daca vin de la serviciu direct pot ajunge la ora 18, daca trec pe acasa, nu prea.
Dar daca nu trec pe acasa, nu am aparat foto, deci ma pot baza pe Anda-paparazzi si pe Lavi?

Poze cu noi 1 si 2
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


There are no shortcuts to happiness!

Mergi la inceput