miracolul supravietuirii celor 2 ingerasi

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Draga Adriana,

Vreau sa te felicit din inima pentru minunile tale si sa-ti spun ca te admir din suflet, pe tine si pe sotul tau si pe cei doi luptatori, sa dea Dumnezeu sa va dea ce-i mai bun pe lumea asta!
Am citit de ceva ore povestea voastra cutremuratoare, si tot nu-mi pot stapani lacrimile. Draga mea, cata durere si zbucium, si totusi speranta nu te-a parasit. Doamne, cat esti de puternica, ce lectie de viata ne-ai dat!
As vrea mult mai multe sa-ti transmit, cuvintele sunt sarace, ma inclin in fata voastra!
Viata voastra a fost si este un miracol continuu, sa dea Dumnezeu sa fie totul bine de aici inainte pentru voi toti cinci!!!


Ruxi cu Timeea aricelul, 21 dec 2006 si Clara pisicuta, 19 aug 2002, burticoasa in 23 sapt cu Victor
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Doamne ce poveste impresionanta! am plans efectiv si m-am bucurat de finalul povestii!
Dumnezeu sa va ajute in toate si sa fiti mereu fericiti! ma bucur ca ai avut sprijin in sot si familie!




Mihaela, mamik fericit de Andra - 29 martie 2008

Pozici
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Povestea americancei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5211d37ef93faf418fe040&source=category&category_id=all" target="_blank">Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

va multumesc din suflet
si mie mi-au dat lacrimile cand am citit cuvintele voastre,,,,
santeti niste oameni minunati pe care ma bucur ca am avut ocazia sa ii descopar chiar daca numai virtual si cu nume de cod
cand o sa am un pic de timp promit sa va pun o poza cu luptatorii mei si sa scriu povestea junioarei,,,,
va pup pe toti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joklk spune:

Emotionant si impresionant. Felicitari voua ca parinti pentru putere si daruire. Felicitari micutilor pentru asa parinti, pentru puterea si ambitia lor de a lupta. O adevarata lectie de viata.

Johanna mami de strengarita Karla Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rivali spune:

Adriana, am plans cand am citit povestea ta.

Va admir ca parinti. Felicitari luptatorilor tai

Dumnezeu sa va ajute si sa fiti fericiti!



http://picasaweb.google.com/valna76/Poze#5330010653208223746

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingeras26a spune:

Adriana, copiii tai sunt, poate, dovada cea mai clara ca cineva acolo sus ne iubeste...este incredibil, plang de nu ma pot potoli, sa iti traiasca baietii si fetitza si, daca mai ai curaj, mai fa inca 2 copii, MERITI sa fii MAMA!

Impresionant, sa va traiasca, sa ne triasca!

Ingeras, mami de Maya
Campania noastra
www.petitieonline.ro/petitie/sustinere_pentru_reglementarea_legala_a_reproducerii_umane_asistate_medical_si_pentru_introducerea_procedurilor_inseminare_artificiala_si_fertilizare_in_vitro_in_programele_nationale_de_sanatate-p28651051.html" target="_blank">Petitia noastra - semneaza si tu!!
Infertilitatea este o boala!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

pentru o mami mai mult decat curajoasa si pentru puii luptatori! In general nu ma impresioneaza ce citesc pe forum, dar la povestea ta mi-au dat lacrimile. Sanatate multa si recuperare cat mai rapida pentru Adrian!

Monica mami de CRISTIAN
(7.03.2009)

CAND 1+1=3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Idaira spune:

M-ai terminat!!!! Am plins ...am zambit...ma bucur enorm pt dragostea de care a-ti dat dovada! face si a facut minuni! sa fiti sanatosi!!!!! Impresionanta povestea voastra!

Carla
Povestea Carlei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianapop spune:

Va multumesc si eu ptr cuvintele voastre calde,,santeti extraordinare ,povestea noastra e o poveste de viata ptr ca noi am ales sa traiasca copii nostrii si cel de sus ne-a ascultat ruga ,am ales sa traiasca si cel care ne-au spus ca va fi o leguma,,,nu am renuntat la el .
..
citind cuvintele voastre normal ca imi dau mie lacrimile ptr ca vad ca mai sant oameni cu frica de D-zeu care considera ca trebuie sa te lupti ptr fiecare secunda de viata,,,ca nu trebuie sa disperi si sa renunti la viata niciodata

va pup si va multumesc din suflet,,,,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns makydenis spune:

Felicitari adriana pop, sincer, nu mai am cuvinte...
Eu sincer nu stiu ce as fi facut daca as fi fost in locul tau, dar sunt sigura ca nu as fi avut atata credinta si speranta. Ma bucur ca in lumea asta mai exista oameni ca tine si familia ta, ce mai cuvintele sunt de prisos.
Toete florile din lume si tot respectul pentru o mama adevarata.

Mergi la inceput