Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (12)
Raspunsuri - Pagina 17
denisamada spune:
LA MULTI ANI, anamariame! 
Ce e hrisca? ![]()
Denisa-Madalina
fericita de
Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042
olishka spune:
| Citat: | ||||
citat din mesajul lui petrean
uita-te la mine..si-l vezi mi-am sunat dr...cu care am nascut..si stiti ce m-a intrebat prima data"ti s-a tras burta" ![]() ![]() oricum ..banuia el ca ajung la operatie![]() ![]() ![]() maine merg la dr...sa vedem...cum stam...si sa avd cum imi iese Papanicolau...ca am emotii (prietenii stiu de ce) Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006POZE |
O ce bine ca mi-ai adus aminte de Papanicolau, trebuie sa merg si eu la dr sa iau rezultatele.
Olga, mamica lui David iepurasul

SimonaMami spune:
| Citat: | ||||||
citat din mesajul lui olishka
O ce bine ca mi-ai adus aminte de Papanicolau, trebuie sa merg si eu la dr sa iau rezultatele. Olga, mamica lui David iepurasul ![]() ![]() |
Multa bafta fetelor! SA aveti rezultate excelente!!!
olishka spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Ayla21 Olga, lasa ca-i bine ca inca poti baga ca scuza varsta. Asa fac si eu, mai ales cu Alex "doar sunt mica, de unde sa stiu". Eu sunt cu 14 ani mai mica decat el, iti dai seama de ce tine scuza.![]() Cu David, vezi ca la 4-6 saptamani e urmatorul puseu de crestere, voi cate sapt aveti? Luana abia ieri a dormit si ea toata noaptea, la puseul asta de 4 luni m-a terminat de oboseala. Bogdana, incearca masaj si apoi peste cateva luni, ce ramane operatie estetica. Nu-i asa complicata, ca taie doar pielea, dar cred ca e prea curand acum. Patru luni fara Alma... _ Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma Every day brings new blessings. |
Si eu o mai bag cateodata pe asta, dar desi e cu 12 ani mai mare decat mine, cateodata am impresia ca sunt muuuuult mai responsabila
Olga, mamica lui David iepurasul

m_monique spune:
petrean tin pumnii sa ai rezultat bun.
si mie mi-a facut papanicolau. am iesit mai bine decat ma asteptam: clasa I.
am fost la plaza. i-am luat ioanei rochita de botez. desi e roz, e superba.
Dodo-pui spune:
| Citat: |
citat din mesajul lui gigelica20 Va pupam Dodo. Vezi ca azi bag iar in cont pentru Isa...cum te-am obisnuit![]() |
Au intrat in cont,multumim sa cresteti mari si sanatosi
Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!
Doamne ajuta!
gigelica20 spune:
| Citat: | ||
citat din mesajul lui Dodo-pui
Au intrat in cont,multumim sa cresteti mari si sanatosi![]() Bazar pentru Bogdan Blogul lui Bogdan-Andrei Varsta lui Donu' Bodo Varsta Isabella-Elena goblenuri-relatii pe blogul Donului Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul! Doamne ajuta! |
Pentru putin. Au intarziat nemernicii de la ING, pentru ca abia ieri au procesat viramentul de salariu facut vineri. In plus...ii lipsesc niste bani din cont...magari astia cu bancile.
Cand putem, o sa mai trimitem.Gigelica(Lucia) -
de
Victor-Andrei (zis si Pitonul) 
30 martie 2009
denisamada spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui georgiana310 In rest, sunt tare obosita cu muuuultele sarcini ce mi-au cazut in cap in ultima vreme (ca deh, daca am zis ca POT sa le fac pe toate... ), plus ca Bris e foarte linistita ziua - doarme intr`una - si noaptea sa te tii!!! Abia daca dorm 4 ore. Nu stiu ce e cu ea si nici nu stiu ce sa fac ca sa schimb ziua cu noaptea ![]() [...] By the way, fetelor... Mergeti vara asta la mare?! Cu picii, evident!!! Si daca da, unde?! |
Adela a dormit noaptea de la inceput... Sper sa nu o deoki.
Uneori (cum a fost noaptea trecuta) doarme pana la 5-6 dimineata. Alteori se trezeste pe la 3 si papa ceva, mai mult in somn (al meu si al ei), apoi dormim mai mult, pana pe la 8-8 si ceva. Si gata! Nu mai doarme toata ziua! Decat daca mergem cu masina. Poate daca suntem afara...Nu ne-am hotarat cu marea. Pentru noi, marea inseamna 2 locuri: "la ei" si "la noi". "La ei" nu am curaj sa zic sa mergem... poate la anul... "La noi"... ne mai gandim. Poate prindem macar un we... avem locul nostru , mai "retras", doar ca acum cu bebe... e mai greu.
Mai vedem. Cred ca ne facem curaj si dam o fuga. 

Denisa-Madalina
fericita de
Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042
gigelica20 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Galushca Salutare gagici! Cum slabesc eu fuga fo 20 de kile? Va pup ca ma musc de ochi. |
20 kile???
foarte simplu: mananci inghetata pana nu mai poti...si faci rosu in gat si nu iti mai pasa de cel 20 kile
Gigelica(Lucia) -
de
Victor-Andrei (zis si Pitonul) 
30 martie 2009
denisamada spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui olishka Si eu o mai bag cateodata pe asta, dar desi e cu 12 ani mai mare decat mine, cateodata am impresia ca sunt muuuuult mai responsabila |
Hmmm... Eu daca sunt doar cu 3 luni mai "tanara", nu am voie sa ma alint?



Denisa-Madalina
fericita de
Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042



Vlad si