Ghiocei de Martie-Aprilie 2009 (12)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

LA MULTI ANI, anamariame!

Ce e hrisca?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui petrean
eu arat ca un pui de avicola..la 28

Tu ai 28? Sau 18?
Cum arata puiul de avicola la 28 de ani?

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

uita-te la mine..si-l vezi
mi-am sunat dr...cu care am nascut..si stiti ce m-a intrebat prima data"ti s-a tras burta"oricum ..banuia el ca ajung la operatie
maine merg la dr...sa vedem...cum stam...si sa avd cum imi iese Papanicolau...ca am emotii(prietenii stiu de ce)

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE



O ce bine ca mi-ai adus aminte de Papanicolau, trebuie sa merg si eu la dr sa iau rezultatele.

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SimonaMami spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Citat:
citat din mesajul lui petrean

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui petrean
eu arat ca un pui de avicola..la 28

Tu ai 28? Sau 18?
Cum arata puiul de avicola la 28 de ani?

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.

uita-te la mine..si-l vezi
mi-am sunat dr...cu care am nascut..si stiti ce m-a intrebat prima data"ti s-a tras burta"oricum ..banuia el ca ajung la operatie
maine merg la dr...sa vedem...cum stam...si sa avd cum imi iese Papanicolau...ca am emotii(prietenii stiu de ce)

Vlad si Catalin-17.03.2009 si Andrei Luca -15.12.2006

POZE



O ce bine ca mi-ai adus aminte de Papanicolau, trebuie sa merg si eu la dr sa iau rezultatele.

Olga, mamica lui David iepurasul


Multa bafta fetelor! SA aveti rezultate excelente!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Olga, lasa ca-i bine ca inca poti baga ca scuza varsta. Asa fac si eu, mai ales cu Alex "doar sunt mica, de unde sa stiu". Eu sunt cu 14 ani mai mica decat el, iti dai seama de ce tine scuza.
Cu David, vezi ca la 4-6 saptamani e urmatorul puseu de crestere, voi cate sapt aveti?
Luana abia ieri a dormit si ea toata noaptea, la puseul asta de 4 luni m-a terminat de oboseala.
Bogdana, incearca masaj si apoi peste cateva luni, ce ramane operatie estetica. Nu-i asa complicata, ca taie doar pielea, dar cred ca e prea curand acum.

Patru luni fara Alma...
_
Monica, the best mommy for Claudiu, Luana, Alma
Every day brings new blessings.


Si eu o mai bag cateodata pe asta, dar desi e cu 12 ani mai mare decat mine, cateodata am impresia ca sunt muuuuult mai responsabila

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

petrean tin pumnii sa ai rezultat bun.

si mie mi-a facut papanicolau. am iesit mai bine decat ma asteptam: clasa I.

am fost la plaza. i-am luat ioanei rochita de botez. desi e roz, e superba.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20
Va pupam Dodo. Vezi ca azi bag iar in cont pentru Isa...cum te-am obisnuit

Au intrat in cont,multumim sa cresteti mari si sanatosi



Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20
Va pupam Dodo. Vezi ca azi bag iar in cont pentru Isa...cum te-am obisnuit

Au intrat in cont,multumim sa cresteti mari si sanatosi



Bazar pentru Bogdan
Blogul lui Bogdan-Andrei
Varsta lui Donu' Bodo
Varsta Isabella-Elena
goblenuri-relatii pe blogul Donului
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!



Pentru putin. Au intarziat nemernicii de la ING, pentru ca abia ieri au procesat viramentul de salariu facut vineri. In plus...ii lipsesc niste bani din cont...magari astia cu bancile.

Cand putem, o sa mai trimitem.




Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui georgiana310
In rest, sunt tare obosita cu muuuultele sarcini ce mi-au cazut in cap in ultima vreme (ca deh, daca am zis ca POT sa le fac pe toate...), plus ca Bris e foarte linistita ziua - doarme intr`una - si noaptea sa te tii!!! Abia daca dorm 4 ore. Nu stiu ce e cu ea si nici nu stiu ce sa fac ca sa schimb ziua cu noaptea
[...]
By the way, fetelor... Mergeti vara asta la mare?! Cu picii, evident!!! Si daca da, unde?!


Adela a dormit noaptea de la inceput... Sper sa nu o deoki. Ii facem baitza tarziu, uneori kiar dupa 11, cand soseste motanul de la serviciu... Uneori (cum a fost noaptea trecuta) doarme pana la 5-6 dimineata. Alteori se trezeste pe la 3 si papa ceva, mai mult in somn (al meu si al ei), apoi dormim mai mult, pana pe la 8-8 si ceva. Si gata! Nu mai doarme toata ziua! Decat daca mergem cu masina. Poate daca suntem afara...

Nu ne-am hotarat cu marea. Pentru noi, marea inseamna 2 locuri: "la ei" si "la noi". "La ei" nu am curaj sa zic sa mergem... poate la anul... "La noi"... ne mai gandim. Poate prindem macar un we... avem locul nostru , mai "retras", doar ca acum cu bebe... e mai greu. Mai vedem. Cred ca ne facem curaj si dam o fuga.


Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Galushca

Salutare gagici!

Cum slabesc eu fuga fo 20 de kile?

Va pup ca ma musc de ochi.



20 kile??? foarte simplu: mananci inghetata pana nu mai poti...si faci rosu in gat si nu iti mai pasa de cel 20 kile.




Gigelica(Lucia) - de Victor-Andrei (zis si Pitonul)

30 martie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka
Si eu o mai bag cateodata pe asta, dar desi e cu 12 ani mai mare decat mine, cateodata am impresia ca sunt muuuuult mai responsabila


Hmmm... Eu daca sunt doar cu 3 luni mai "tanara", nu am voie sa ma alint?

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )
http://picasaweb.google.com/costinstroie/AdelaMarisa#5324202110819507042

Mergi la inceput