Mamici de fulgusori de Nov.Dec.2009 (33)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns vias spune:

gata...am vb....bineanteles ca nu aveau de gand sa faca asa ceva...dar le-am spus ca azi e musai sa mi-l dea...ma duc mai tz sa-l iau...
Bai frate ce ti-e si cu oamenii astia, daca ar trebui sa-mi dea din salariul lor, ar fi o treaba...dar asa...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

16+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

neata si de la mine

lidia, imi pare foarte rau pt ce s-a intamplat, sper sa treci cu bine peste asta

doris, dragaaaaaa mea, da ce burticuta , io ma simt negravida pe langa voi.......si atata imi doresc sa mi se vada burta adevarata de gravida, sa ma mandresc cu ea.......cubis si mami tot zic...lasa ca o sa ai destula si o sa te saturi de ea, ca nu-i usor cu burta mare..........dar io totusi o vreaaaaaaaauuu

io raportez una bucata nepotel dragut dragut, activ si vesel, toata ziua ma joc cu el......abia astept sa vina al meuuuuuu

toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .

13+

strumfulet + poza strumfulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

neata gagix,
am intrat si eu in trimestrul II.
inca mi-e somn de mor, daca am pierdut noaptea de sambata cu nunta... ce-as mai dormi putin...


Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

A_driana...asa vreau sa ma mai joc si eu cu copii...problema nu-i ca nu-s copii langa mine...acum ma supar ca nu-i pot tine in brate...

Cat despre burta...DAAAAAA..chiar ai sa te saturi...
Ultima luna e CRIMINALA...si stiu ce vb...

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

16+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Ramonik dar nu te poti invoi azi mai tz???????


Uffffffff...azi cred ca trec la urmatorul program:

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

16+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Fetele...eu ieri am stat cu Pustache pe net putin..am cautat carucioare...si l-am ales pe www.bestreclama ilegala - avertizare/p-55-carucior-ct-02-cu-scaun-auto.aspx" target="_blank">asta



Va place?

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

16+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

nu stiu de ce nu merge..
http://www.bestreclama ilegala - avertizare/p-55-carucior-ct-02-cu-scaun-auto.aspx"asta[/url]

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

16+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

extraordinar..nu merge ca-i reclama ilegala???????????

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

16+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_driana spune:

deci am trecut si eu in trim II? ....ca avem 13 sapt si 3 zile....iuhuuuuu

camy, cred ca nu-i usor cu burta mare, dar eu fiind la prima sarcina, nu stiu cum ii....si vreau sa vada toata lumea ca la mine vine bebe (de parca as fi prima gravida din lume pe care o vad oamenii )....
cu nepotelul am noroc ca inca nu-i f greu, si il mai pot tine asa pe genunchi, nu ma fortez deloc....

toate vin la timpul lor si nimic nu este intamplator . . .

13+

strumfulet + poza strumfulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

poate dati voi cautare la carucior Chicco CT 0.2

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

16+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

POZE

Mergi la inceput