Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (216)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui ramonab

Citat:
citat din mesajul lui ginnette

Citat:
citat din mesajul lui ramonab

Neata!


Roxi, uau i-ai luat piscinuta?Ii place in ea.Si eu vreau sa ii iau pt la mare tot asa una cu acoperis sa nu-l bata soarele.
Ne arati poze?



RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI DE LA 1 AN si 4 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)


Uite asa arata; i-am luat-o de la PLUS (40RON)

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela


Exact asa e piscina ce as vrea sa o iau.

Doamne cat e de frumoasa!!!!Ce bine ca ne-o mai arati din cand in cand.
Cat de scumpa poate fi aici si aici

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI DE LA 1 AN si 4 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)


sunt fastacita de-a dreptul

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurel_cris spune:

Citat:
citat din mesajul lui ginnette

Citat:
citat din mesajul lui aurel_cris

Roxanici super piscina,dar cine este in piscina e si mai super.Pup Adeluta scumpa.


Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu



pt 'laude'.
Cum mai este sotul tau? Nu-si da cu ceva, unguent?

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Ne se simte excelent,se pare ca unguentele nu ami au efect.Se trezeste cu o ora inainte de sevici sa puna piciorul in miscare.Face niste masaje,iau dat ceva de durere,trebuie sa faca cred niste bai,fizio.Abia astept sa termine munca acolo sa vedem ce este de facut.
Pupici

Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Cristina cred ca am uitat sa iti spun ca imi pare rau de problemele pe are le ai.Sanatate multa!

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI DE LA 1 AN si 4 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Hello zuzulici dragi!
Sper sa pot termina mesajul Astazi nu am mai ajuns la birou iar acum sunt acasa dar astept din clipa in clipa sa se scoale maimutica mea

Stancutza, minunat cum a reactionat sofia!! Ce emotionant! Mai spune-ne cum decurge acomodarea cu aparatele respective. Multi la mamica si fetita !!!!

Gabriela, multa sanatate puilor tai! Sa dea Domnul sa sefaca bine cat mai repede si apoi sa treceti cu bine si peste operatie!
Din pacate, unii copii sunt mai sensibili, mai expusi diferitelor boli . Chiar vorbeam cu sora-mea ieri si-mi spunea ca o prietena de'a ei care are o fetita de aproape 8 luni nu a avut-o niciodata bolnava. Nu i-a dat de cand s-a nascut nimic altceva in afara de vigatol... Super! Iar eleni a mea la 7 luni cred ca luase deja de doua ori antibiotic... Sau mai stiu ca si biencuta lui lala20 ( chiar, lala... pe unde umbli ??? )nu a fost niciodata bolnavioara pana la 1 anisor...

Ramo, mai bine mergi din nou la control cu razvanel; ca sa scapati de suspiciune.

LA MULE MULTE LUNI SI ANISORI DARIUS DRAGA!!!Ce repede au trecut 2 luni... sanatate multa si multi muschetarilor si mamicii lor

Si acum,... ce m-a fascinat astazi ???
O buburuza minunata
Frumoasa piscina si practica dar adeluta este superba !!!
De cand am privind fotografiile am remarcat si eu cat de mult seamana buburuza cu tine...
Sincer, roxi, eu nu-l cunosc pe dan dar adela mi se pare ca este copia ta fidela!!! papusica dulce si frumoasa!!!!!

despre intalnire:
sper sa nu ploua maine !!!! astazi a fost foarte buna vrema pana acum... nu este foarte cald dar este tocmai bine de stat afara !!!
acum despre locul de intalnire...
mie mi-este aproape intrarea de la arcul de triumf sau de la pavilion H insa, mi se pare mai potrivita intrarea de la Roata mare...( chiar daca trebuie sa ocolesc parcul ca sa ajung acolo...
)
dinspre ambasada chineza...
ema ne-a vorbit de ea acolo este bine ca sunt locuri de joaca pentru copii si spatii, alei multmai largi decat in partea cealalta de parc plus ca si acolko sunt locuri de parcare...

ce spuneti ? votati ?


hai sa ne hor\taram ca sa-i spun si eu lui ana andrei unde sa ne intalnim

si, nu in ultimul rand.... ELLE ???
supunem la vot

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Bun, fetelor, m-ati lamurit cu pe-tit-ca-price. O sa iau de la ei prin urmare. Lasa ca merita si Conrad! Puiul mamei drag..

Aaa, speaking of which, danonique, la multe lunite mezinului, foarte bine sta la greutate! Eu una nu i-as baga completare, dar... Cum stii tu. Cat despre Abby, wow! 13.5k? E un mic urias Conrad abia are 12.5 si mie mi se parea ca e mare.

godzilaaa, stiiiiu! Am vazut la TV acum 2 - 3 saptamani, nu mai stiu exact, am vazut de la inceput pana la sfarsit, foarte faina reprezentatia, si eu am ramas masca. Numa' ca... Oamenii astia s-au nascut cu motocicleta-ntre picioare, io nu stiu daca o sa fiu in stare sa fac vreodata asa ceva Oricum, a fost o placere sa revad inregistrarea, mai ales cu chitait de bebe pe fundal Merci mult! Pup!

ploscariu... OOof, nici de voi nu stiam ca trebuie sa va operati.. Ce de problemute Va tin pumnii sa va vindecati de raceala intai, apoi sa fie totul ok! Multa sanatate!

Lavi, de baby Conrad

Filmuletse + POZE STUDIO & BOTEZ

Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!
Blog CONRAD!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Mai fetelor eu cred ca Razvi e stangaci.Stiu ca o sa ziceti ca e prea repede sa imi dau seama ca e prea micut.
Dar copchilu asta tot ce face face cu stanga.Daca ii dau ceva in mana dreapta repede il muta in stanga.
Deci orice trebuie sa manuiasca, manuieste cu stanga.
In mana dreapta tine jucariile dupa ce le apuca cu mana stanga.
L-am studiat atent si cred ca pot spune ca e stangaci.
Sa zic, deocamdata?

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI DE LA 1 AN si 4 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Ah, iete pe cine am uitat, tocmai pe Buburuza, i-am vazut poza delicioasa in piscina! Ce de culori! Cred ca e fermecata! Si, Roxana, daaa, seamana cu tine! Are ochii tai mari si rotunzi si pielea alba si nasucul cat un sambure, ce mai, e bucatica rupta! Pun pariu ca o sa fie si putin creata mai incolo

Lavi, de baby Conrad

Filmuletse + POZE STUDIO & BOTEZ

Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!
Blog CONRAD!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mitsu-bishu spune:

Ramo, eu cred ca nu e prea devreme.. Nu mai stiu unde am citit ca la stangaci se vede treaba asta mai devreme decat la dreptaci, ei sunt mai 'fanatici'.
Parca si Lala zicea de Bogdan ca era de mic 'stangaci convins', sper sa nu fac o greseala.. Deci se poate!

Lavi, de baby Conrad

Filmuletse + POZE STUDIO & BOTEZ

Poze cu iubirea lui mami
Povestea nasterii
Ne facem mari!
Blog CONRAD!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui laura_dimitris


Hello zuzulici dragi!
Sper sa pot termina mesajul Astazi nu am mai ajuns la birou iar acum sunt acasa dar astept din clipa in clipa sa se scoale maimutica mea

Si acum,... ce m-a fascinat astazi ???
O buburuza minunata
Frumoasa piscina si practica dar adeluta este superba !!!
De cand am privind fotografiile am remarcat si eu cat de mult seamana buburuza cu tine...
Sincer, roxi, eu nu-l cunosc pe dan dar adela mi se pare ca este copia ta fidela!!! papusica dulce si frumoasa!!!!!



hai sa ne hor\taram ca sa-i spun si eu lui ana andrei unde sa ne intalnim

si, nu in ultimul rand.... ELLE ???
supunem la vot

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni


ici pentru aprecieri

O sa aduc (ca astea sunt poze din calc de la munca) o poza doar buburuza cu ta'su.
Oricum, o sa-i printez posturile voastre (astea, cu 'semana leit cu mine') si o sa i le dau sa le citeasca

si ... ru-si-ni-ca cu 'n-am ajuns la birou'! Noi ne-am saturat de munca deja. (stii ca glumesc )

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristacoman spune:

Rox, balaceala placuta Adelutei. Piscina este super. Noi avem de anul trecut una identica. Ciupercuta tine umbra doar la pranz, dar e buna ca poti pune un cearsaf sau un prosop pe ea si s-a rezolvat problema.
Din pacate nu vad pozele decat pe jumatate, ca deh, asa e de aici...dar ajung eu acasa.
fetele.

Laurici, te rasfeti? fetele.

Elle, nu ti-e dor de noi? nici macar un pic, pic, pic......

Cristina, mami de Antonia Izabela (29.01.2008)- 1 + An.

luna a8a
luna a7a
lunaa6a


Vedetele mele
Luna a 5a-Ghidusha
La Mare
Luna a 4a
Luna a 3a

Mergi la inceput