Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (216)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

La Multi Ani, Darius!!!

Special pt Lavi si Alina si alte fete pasionate de motociclism, va invit sa vedeti niste momentele din spectacolul iatalienilor- Circul Medrano www.youtube.com/watch?v=EEJPYDmszEw" target="_blank">aici pe care le-am inregistrat, desi nu e voie, dar nu m-am putut infrana. E de vazut tot spectacolul. Eu nu ma omor dupa circ dar, numai sa vad asta a meritat banii. Iulia si Vlad au fost extra incantati. O sa pun si poze.

Multumesc pt PM Laura si Ana Maria.

Lavi si fi-mea face urticarie de la habar n-am ce...ii apare din cand in cand...ma gandesc sa ii fac niste teste.

Laura ma bucur ca Thea e in perfecta ordine cu inimioara.

Ema, merci de raspuns.

Alina mie mi se se opare fain si acolo sa ne intalnim, mai ales ca e parcare. Eu ma uit cu ingrijorare pe geam si nu vad soarele...mi-e ca ne asteapta ploaie. Of, deja ploua de rupe.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui aurel_cris

Roxanici super piscina,dar cine este in piscina e si mai super.Pup Adeluta scumpa.


Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu



pt 'laude'.
Cum mai este sotul tau? Nu-si da cu ceva, unguent?

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonab spune:

Citat:
citat din mesajul lui ginnette

Citat:
citat din mesajul lui ramonab

Neata!


Roxi, uau i-ai luat piscinuta?Ii place in ea.Si eu vreau sa ii iau pt la mare tot asa una cu acoperis sa nu-l bata soarele.
Ne arati poze?



RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI DE LA 1 AN si 4 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)


Uite asa arata; i-am luat-o de la PLUS (40RON)

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela


Exact asa e piscina ce as vrea sa o iau.

Doamne cat e de frumoasa!!!!Ce bine ca ne-o mai arati din cand in cand.
Cat de scumpa poate fi aici si aici

RAMONA si RAZVAN-MATEI 09.01.2008
RAZVANICI DE LA 1 AN si 4 luni
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72d9a7498380c6edd22733&skin_id=701&large" target="_blank">RAZVANEL MITITEL
Micul print-blog
Of viata-blog
www.youtube.com/watch?v=uNKkE_xHcdI" target="_blank">AM 1 ANISOR (slideshow)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ginnette


Pe bune????
saru'mana - dar am 'scapat' si o poza cu mine? de unde ma stii?

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela


cum sa nu te stiu??? Te-am vazut in poze postate mai demult... Si, da, mi se pare ca seamana ff bine cu tine!!

Poze Daria
Cum creste Daria

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

STANCUTA ma bucur ptr Sofia si sper sa nu fie nevoie de operatie.GABRIELA racelile ne omoara si pe noi.Vanessa le ia de la grainita si le aduce acasa.Multa sanatate puiutilor si daca aveti nevoie e ceva nu ezitati sa ne spuneti.ALINA iau si vitamine ptr alaptare si Galactogil si beau si ceaiuri dar nu am foarte mult lapte si problema e ca Darius cere foarte des si trebuie sa stau mereu langa el si nu ma pot ocupa de ceilalti doi puiuti.Ramona mie Abby mi se pare putin cam grasut dar dr a zis ca e foarte bine.La noi si Vanessa a fost mai grasuna de micuta dar acum e chiar slabuta.Are 16,7 kg si 102 cm la 3 ani si 2 luni.Razvan e perfect si nu va avea nevoie sa slabeasca.Multumesc tuturor ptr urarile adresate lui Darius.tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kalosalina spune:

Citat:
citat din mesajul lui danonique
ALINA iau si vitamine ptr alaptare si Galactogil si beau si ceaiuri dar nu am foarte mult lapte si problema e ca Darius cere foarte des si trebuie sa stau mereu langa el si nu ma pot ocupa de ceilalti doi puiuti.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006) Albert (20.12.2007)si Darius(29.03.09)
poze


Dana te inteleg cu statul la alaptat. Exact asa stateam si eu cu Daria...Si cum spui si tu, trebuie sa ai grija si de ceilalti 2 pui Sunt sigura ca vei alege ce-i mai bine pt copilasii tai.

Poze Daria
Cum creste Daria

Alina de printzesica Daria Mihaela (12.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

ROXANA e superba Buburuza!Imi place mult piscina.Trebuie sa cumpar si eu una ptr la vara cand merg puiutii la bunici.Oare exista si mai mari ca as vrea una in care sa incapa si Vanessa si Abby?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns godzila spune:

Citat:
citat din mesajul lui ginnette

Citat:
citat din mesajul lui aurel_cris

Roxanici super piscina,dar cine este in piscina e si mai super.Pup Adeluta scumpa.


Cristina deBianca Maria 4.03.2008

Bianca
Cum cresc eu



pt 'laude'.

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Subscriu, e adorabila Adeluta. Are un par superb si niste ochii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioanact spune:



Buna!

Lala D multumim de .
Stancutza ma bucur mult pt vestea buna pe care ne-ai dat-o..Doamne Ajuta! sa fie bine si de acum incolo..
danonique LA MULTE LUNITE SI ANISORI!DARIUS , sa cresti mare si sa ii bucuri pe parintii toata viata! Piscina noastra e mare..am luat-o din Carrefour..
Ploscariu Doamne Ajuta! sa fie bine cu Ionut si sa treaca cu bine peste acea operatie, bineinteles sa ii treaca infectia urinara si sa nu mai iasa la analize.
ginnette ce frumos ca i-ai luat piscina Adelei. Noi avem de anul trecut. Uite-o.
Acum am vazut pozele, e frumoasa piscina, deasemneni si Adeluta, se vede ca nu am m vazut-o demult, ca a crescut..

ALBUM
6 si 5 maselute
Ioana creste mare

ALINA de IOANA (11 Ianuarie 2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Dana, Vera, Alinact si multzu pt laude.

Eu i-am luat-o pe-asta ca are acoperis; aveau si mai mari; aveau si stil barcutza.
Am si una mai mare (de 130cm diametru, cum are Alinact) dar n-are acoperis si Adela nu sta cu cipilica in cap.

AlinaK , iti dai seama ca sunt tare madra cand aud ca MAI seamana si cu mine; bine, dak o sa-l vezi pe ta'su o sa-ti schimbi parerea.

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput